Příspěvky uživatele - 137.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lipnická švestka, 23.4.2018
Taky začínám mít dojem, že to nebude to pravé ořechové.Ze dvo stromků jeden nekvete, na druhém je květů "5 a půl",letorosty jsou vytahané a plodonosný obrost chybí.Na fotkách pana Chovance vypadá že plodnost taky není bůhví jaká, takže stromky... celý příspěvek >
Řez asi dvouleté broskvoně, 20.4.2018
Tříletá broskvoň by měla vypadat krapet jinak.Já by jí nestříhal, víc než řez potřebuje zesílit, takže nahnojit, vyplevat a čas od času pořádně zalít.Příští jaro si zařežete "do aleluja"
Favorita Morettini 3, 20.4.2018 Obsahuje fotku
Škoda že foťák nedokáže tu nádherně tmavě, růžovo fialovou barvu F.M.3 zaregistrovat.
Rozkvétání slivoní, 20.4.2018 Obsahuje fotku
Ano ještě není vyhráno, ale ta letošní násada je šílená.
Pink Lady, 20.4.2018 Obsahuje fotku
"Růžová dáma" to začíná rozbalovat i na Valašsku.
Hrušeň Abate fetel, 20.4.2018 Obsahuje fotku
Vloni zasazená Fetelka na Kavkazké včera nádherně rozkvetla.
Rozkvétání broskvoní, 18.4.2018 Obsahuje fotku
Dokvétající broskvoně vypadají nádherně.
Rozkvétání slivoní, 18.4.2018 Obsahuje fotku
Podařilo se mi rozdýchat foťák, tak taky přihodím pár obrázků.
Staré slivky - záchrana, 18.4.2018
Slivky na fotce (Bystričky a Durancie) vypadají být v dobré kondici, bez nekróz a jiných nemocí dřeva.Řezat slivky v plné plodnosti považuju za nerozumné, tyhle odrůdy takhle prostě rostou, při sebemenším řezu zahustí ještě víc.Řezem se jen... celý příspěvek >
Hnojení rajčat dolomit. vápencem?, 17.4.2018
Můj typ - přelitá.
Elena, 15.4.2018
Elena na myrobalánu rostla středně, plodila mizerně tak jsem jí přerouboval Dolankou.
Rozkvétání slivoní, 14.4.2018
Trnku (Prunus Spinosa) by měl rozeznat od Myrobalánu snad každý.Tady už Trnky kvetou taky, začínají rozkvétat i další slivoně Durancie a Špendlíky.
Výsadba 5 broskvoni, 13.4.2018
Spomyšl - jeden chcípák (Tardibelle) bez jediného kořínku, takže Spomyšl nikdy více.
Soumrak pěstování meruněk z Escande?, 4.4.2018
Díky zdravé posedlosti pana Fialy jsou tyto odrůdy už v oběhu.
Vyholená Althanova ryngle - kdy řezat?, 31.3.2018
Jasná ukázka necitelného řezu, slivoň není jabloň.Není vyholená, je odsouzená k rychlému zániku, další řez její konec ještě urychlí!
Další diskuze:  1617181920>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika