Příspěvky uživatele - 178.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 10.4.2010
Fajn, Uherskohradištsko,189 mnm.Meruňky jsou doma někde v ČÍNĚ jako keř včetně broskví a proto se zajímám.Mám je rád a proto se o jejich prostředí zajímám.Chci ale žíta tady.    AB
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 10.4.2010
Martine, smím se zeptat ve kterém rajonu ČR? Meruňky totiž nejsou u nás doma a je dobré hlídat si, kde se čemu daří.  AB
Lze roubovat hrušeň na jabloň?, 10.4.2010
Poněkud jsme se o roubování hrušky na jabloň odklonili, pil jsem údajný destilát Wiliamsovy a nic moc.Dokonce jsem zaregistroval závan oskeruše.Tak takto ne.Hrušku na oskeruši nemontujete.  AB
Jak se předkličuji brambory?, 10.4.2010
Dejte je v jedné vrstvě na světlo a s klíčky o velikosti do 5 mm sázejte.Jinak větší klíčky při manipulaci olámete.  AB
Co naroubovat na kaštánku?, 10.4.2010
Mezi vhodné opylovače Kaštánky patří např. odrůdy Burlat, Karešova, Napoleonova a Rivan.Všechny rostou zpočátku bujně a pak při plodnosti zpomalí.Musíte si vybrat podle svého gusta.
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 10.4.2010
Na Slovácku rozkvetla Velkopavlovická do plné krásy.Včely se mohou zbláznit.Také nejranější třešeň začíná rozkvétat. AB
Lze roubovat hrušeň na jabloň?, 8.4.2010
Potvrzuji, rouboval jsem jednou až do setmění a zaměnil rouby.Po dvou letech odešly.  AB
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 8.4.2010
Můžete vyzkoušet rozprašování vodní mlhou-máte-li možnost.Do aut se prodávají in-out teploměry, kde jeden hlídá pokles teploty k nule a vysílá zvukový signál.Připravit si rozprašovač(e) a pak stačí jen otočit vodovodním kohoutkem... Nebo to plně... celý příspěvek >
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 7.4.2010
Musím Vás pochválit za seriál pěkných snímků od různých odrůd.Jen ať to všechno řádně odkvete a nepomrzne.Potom nám ze stejné vzdálenosti můžete zase poskytnout takovou galerii.Dík.  AB
Skleník z polykarbonátu, 7.4.2010
Bylo by to možná výhodnější až na deformace vlivem kolísání teplot (efekt podobný zavařování, kdy je víčko de facto deformováno).Jinak existuje v praxi okenní dvojsklo, které je rovněž za tepla utěsněno, aby dovnitř nepronikaly páry a... celý příspěvek >
Vari rozdiel, 7.4.2010
Navíc ne každý šroub, či matice (viz např.matice kol) nevykazují stejný moment tření, který je momenťákem samozřejmě registrován.Takže momentový klíč je někdy jen taková orientační pomůcka. AB
Třešňová palmeta, 7.4.2010
Uvedl jste vhodné opylovače.To neznamená, že jich nebude víc.A třeba i některá z blízkých chrupek.Kordii mně opylují buď včely nebo blízká višeň,kvetoucí ve stejnou dobu. Počkal bych a teprve pak opylovače podle potřeby narouboval.Těchlovan(VAN... celý příspěvek >
Správná výsadba pecek trnek a mirabelek, 6.4.2010
Denisi, odkopky z jedné a téže durancie ve vlhkém terénu(s vys.spod.vodou)skutečně po 15-ti letech odešly, zatímco ty v sušším terénu jdou pomaleji, s hladkým kmenem a bez problémů.Slivovice z duranciemi se mně jeví lepší, než ze samotných... celý příspěvek >
Stříhání rok starých švestek, 4.4.2010
Ano.stříhají se, protože porád platí""Ohýbaj ma mamko, dokial som ja Janko, až ma bude Jano, neohneš ma, mamo!"Tvarujete budoucí korunku.Aby byla ve formě, musíte ji napřed dát tvar.Jakmile narostou první lístky, pusťte se do... celý příspěvek >
Řez révy, 4.4.2010
Ano, na dvě očka u letorostů, staré a přemrzlé réví odstraňte.Jinak budete mít z toho zahuštěný prales bez valného užitku.
Další diskuze:  7677787980>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika