Příspěvky uživatele - 178.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hruška Williamsova, 17.6.2010
V katalogu sempra.cz jsou uváděny konkrétní opylovače té které odrůdy hrušní. AB
Motor Jikov nastavení hladiny u karburátoru, 15.6.2010
Nápad vybavovat plovákové komory kontrolním nálitkem nebyl hloupý.Po sundání komůrky hladina poklesne a podle odlitku je možné vysledovat provozní hladinu(nesmí se nic rozlít).Jinak stačí vyznačit(vyrýt)si ji alespoň ryskou.Naštěstí mám ze starého... celý příspěvek >
Motor jikov, 14.6.2010
Správnou hladinu nastavíte pomocí náhradní vaničky karburátoru, do které vyříznete kontrolní otvor a zalepíte ho průhlednou páskou.Správná výška je 8 mm od vrchní dělicí roviny vaničky.Velká vůle hřídelíku klapky může mít vliv na kolísání otáček... celý příspěvek >
Kodrjanka - co dál?, 13.6.2010
Někdy to nevyjde, shodou okolností jsem měl také s Kodrjankou potíže tohoto druhu.Zavinil to silný voskový krunýř, který nepovolil a pak už bylo pozdě, sazenice odešla.Jiná Kodrjanka mně jde bezvadně.  AB
Hnojení - koňským hnojem, 12.6.2010
Také zkouším vyrobit ze zbytku koň.hnoje zálivku.Myslím, že nebude tolik pálivá jako slepičí trus a nemusí být ani tak ředěná.
Vaše Top ten odrůdy hrušní, 10.6.2010
Připomínáte mi místní odrůdu, které říkáme hnilička, možná jde o Jakubku českou.Pokud chcete, mohl bych zaslat foto, nebo i plody, které průběžně v srpnu padají a po rozdrcení se zakládají do kvasu.Chuťově jsou zpočátku méně sladké, pak ale... celý příspěvek >
Sviluška či co?, 8.6.2010
Většina druhů svilušek (až na chmelovou a svil.žlutou)jsou červené barvy a čepel listu se vyklene na lícní stranu.Na prvním snímku to vypadá na vylíhnuté pavouky,(teď se právě dávají do pohybu).Jinak vyzkoušejte odvar kopřiv nebo česneku.Hmyz... celý příspěvek >
Meruňka na broskvoni, 8.6.2010
Uschla, nebo ji sklátila monilióza?Trnka nepatří mezi ty nejvzrůstnější, meruňka roste bujněji.Mám takového hybrida- mirabelky a trnky(švestky).Mirabelku urychleně přeroubovávám, protože by trnka kvůli ní odešla. Vždycky je třeba dbát na... celý příspěvek >
Zbytkový cukr, 7.6.2010
Tak já musím říct, že navzdory deštivému počasí při odkvětu se švestek jeví hodně a neopadávají.Svahovitý terén přemokřený nebyl.Durancie loni byly, letos ne.Postřik pilatky v deštivém počasí moc účinný snad ani nebyl, pilatka tolik neřádila. ... celý příspěvek >
Co s višní?, 7.6.2010
Zakraťte holé dřevo už teď.
Jaká je to choroba?, 6.6.2010
Jde o padlí, zkuste TOPAS a pod.
Co s višní?, 6.6.2010
Vyholené staré větvičky zakraťte až k mladým letošním výhonům a čekejte, že se višnička zotaví.Světlé barvy listů svědčí o přemokřeném terénu.Chyba byla také v loňském řezu, spíš v žádném.
Průklest svěstek, 6.6.2010
Také prosvětluji, ovoce nám nesmí být líto.Nebýt dešťů začal bych už dřív. AB
Neudržovaná zahrada, 6.6.2010
Řekl jste to krátce a výstižně.Jsou ale i takoví, kteří nevědí, kde jejich pozemek vůbec leží.a leží tam všchno.I mrtvá zapáchající zvířata a pod.
Co teť s moniliovým úžehem na višni?, 5.6.2010
Hlavně ostříhat a spálit napadené větve a větévky .   AB
Další diskuze:  7172737475>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika