Příspěvky uživatele - 178.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aká je to odroda?, 25.7.2010
A může to být semenáč zelené renklódy velké, dozrává kolem 15.srpna i dříve.Je menší než zelená renklóda velká, která dozrává až zač.září.  AB
Zavařování v mikrovlnce, 22.7.2010
Nesleduji svými připomínkami žádné vědecké bádání, jen nedoporučuji experimentování bez jakýchkoliv vědomostí.Viděl jsem, co mikrovlnka také dokáže.Zranění u mikrovlnky je dost nepředvídatelné, není to obyčejná trouba.  AB
Lze si naroubovat doma ořešák?, 21.7.2010
Ale, ale Gabčo.Likvidovat nahodílé semenáče umí každý.Ale naroubovat semenáč ušlechtilým roubem ne všichni.Zkuste osvědčený ořešák naroubovat na vaše mezní semenáče metodou čípku a nic nepokazíte.Sdělte nám pak své zkušenosti.Metoda čípku spočívá... celý příspěvek >
Zavařování v mikrovlnce, 21.7.2010
Marie 12 a všechny podobné diskutující.Uveďte ke svým receptům, prosím, ještě typ mikrovlnky a její nastavení(hlavně výkon) při zavařování.To.co se Vám podařilo, nemusí být obecně platné a záleží na použité mikrovlnce.Snad by se měl k tomu vyjádřit... celý příspěvek >
Navážka hlíny na zahradu, na kterou není přístup - jak na to?, 20.7.2010
Příbuzný měl tak strmou zahradu, že mohl místy lézt po čtyřech.Řešili jsme to tím, že jak betonovou směs na patky plotu, tak i později hlínu jsme vyváželi na kolečkách pomocí bubnového navijáku, ocel.lana a kladky, umístěné nahoře.Pokud budete kopat... celý příspěvek >
Úroda na novém stromku, 20.7.2010
Alice, také se mně některé čerstvě vysázené stromečky chlubí svým jedním jablíčkem (na JTE-E podnoži).Přesazení (ve chvilce) jim vůbec nevadí.A tak proč bych se s tím zabýval, když zdravě rostou.Jeden plod jim naprosto neškodí, ať ukáží, jaké budou... celý příspěvek >
Zavařování v mikrovlnce, 19.7.2010
Vážení(ý),nepochopili jste vůbec nic.Skříň musí být jedině kovová, je to laděný rezonanční prostor a žádný ventilátor není schopný vlny "rozhánět".Rozptylovat může snad jen vzniklé teplo rovnoměrně do prostoru rezonátoru.Teplo ale je pořád... celý příspěvek >
Šarka?, 19.7.2010
A co plody?Viróz je více druhů, může to být i nedostatek stopových prvků.Letos i nadměrná vlhkost vykouzlila své.
Zrušení žumpy, 17.7.2010
Měl jsem podobně žumpu v blízkosti garáže.Garáž "sedala" zřetelnými prasklinami v přilehlé zdi.Po odstavení žumpy a opravě trhlin je stav stabilizovaný. Jak dalece je žumpa vodotěsná se dá předpokládat podle uvedených souvislostí. 
Trativod za řadovým domem, 15.7.2010
Pokud je zahrada Vaše, měly by mít ostatní domy k tomu Váš souhlas, resp.dřívějšího majitele.Obraťte se na stavební odbor města, trativody se zanášejí a jsou jakýmsi dočasným provizoriem, nikoliv řešením.
Čertova hruška (hnilička), 12.7.2010
Nejde Špinku ani o oskorušu, je to malá hruška, padá a sbírá se průběžně většinou na letní kvas. AB
Protrhat hrušky nebo ne, 11.7.2010
Spíš bych se postaral o dostatek živin a vláhy, aby na stromku přibyl také nějaký ten letorost pro budoucnost. AB
Puchrovitost, 24.6.2010
U broskve jsem se s puchrovitostí nesetkal, peckovina to ale je, v letošním deštivém počasí je snad všechno možné.Jste-li někde v podhůří, tím spíš.Spory napadají již květy.
Proč usychá višeň?, 17.6.2010
Mám problém s Morelou stinnou.Jeden stromeček po vysazení jde bez problémů, druhý dostal skvrnitost listů (asi v přemokřeném terénu).Obávám se, že postřik Baycorem ho nezachrání.Čekám, že se v zálistcích objeví nové pupeny.Ale moc nadějí si... celý příspěvek >
Rašení fíkovníku?, 17.6.2010
Mám zájem o ověřené typy, které u nás spolehlivě rodí, chci vedle oleandrů zkoušet plodící fíkovníky (přes celou zimu na zahradě- Slovácko).  AB
Další diskuze:  7172737475>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika