Příspěvky uživatele - 178.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Višeň Érdi Bötermö, 8.11.2010
Vůbec neznám její název, je to dědictví po tchánovi, který ji s oblibou udržoval.Pokusím se dopátrat k podrobnější informaci.
Hrušeň Margarita, 8.11.2010
Asi se jedná o trnitou,"kaktusovitou"Margaritu.Vhodná do koktejlů, existuje hodně receptur.
Višeň Érdi Bötermö, 7.11.2010
Érdi bötermó.Mám ji, roste vedle třešně Kordia, opylovycí problémy žádné.Érdi oproti Kordie trpí dost na úžehovou moniliózu, mám co dělat s odstraňováním napadených větévek a postřiky, bez kterých by už asi odešla. Plodnost nic moc, kvalita... celý příspěvek >
Myši všude - jak na ně, 7.11.2010
Moje zkušenost : nechal jsem do výšky 12 m vyrůst túji.Jednoho krásného dne jsem na ni přilákal zimní obyvatele -páru kalousů.Ti spořádají přes zimu tolik havěti, že se jim žádná kočka nevyrovná.Na dvoře i na zahradě nemají co chytat.Do domu se mně... celý příspěvek >
Ochrana proti ohryzu srncej zvery, 4.11.2010
Děkuji p.lesníkovi za radu, myslivecký svaz by měl pružněji reagovat na hlášené škody a nabídnout majitelům pozemků tento přípravek.Prodávané 1kg balení je zbytečně velké.
Výber odrody, 2.11.2010
Ve vinných sazenicích je nepřeberný výběr, podívejte se na další vlákna portálu Zahrada.Do jara je čas, není třeba se ukvapovat.   AB
Olendr opadává, 2.11.2010
Tendenci žloutnou a později opadnout pozoruji u listů oleandrů rovněž.Letošní rok byl přemokřený, všeho moc škodí.  AB
Oleandr, 1.11.2010
Moje zkušenost: na dno 4 l sklenice jsem dal trochu bun.vaty, ponořil jsem řízky do 2 cm vody a po celou zimu hladinu v tété výši udržoval.Řízky zakořenily na světlém místě bez slunce u okna.Na jaře jsem je zasadil do většího květináče.Do podzimu... celý příspěvek >
Jake ovocne stromy do zahrady u RD, 31.10.2010
Také jsem před lety řešil osázení podobně velkého pozemku, třešeň na Coltu mám dodnes, skutečně není přes 3 m do výšky.Mám tam dvě řady jádrovin (na JTE-E a kdouli),jako krycí jsem si vysázel i pár hlav stolního (spíš univerzálního) vína.Mít jižní... celý příspěvek >
Dotaz - japonské topoly, 31.10.2010
Mohu Vám sdělit vlastní zkušenost: přesazoval jsem zakořeněné řízky, část na podzim, část na jaře.Všechny jdou bez úhony.Jen je třeba opatrněji vyrývat, některé kořeny si narostly pěkný kus do hloubky.
Biogolden, 29.10.2010
Pane Milane.B. tak to jste mně udělal radost, Sirius mně už začíná rodit na přeroubovaných Glosterech.Kdysi jsem si myslel, že když dám Glostera, tak neprohloupím.Přerouboval jsem tehdy Wealthy.Doufám, že kromě strupovitosti mně na skládce něco... celý příspěvek >
Prosim o radu určit škůdce, 25.10.2010
Samozřejmě, mám tytéž zkušenosti na rododendronu.Bohužel, i ten musím proti žravému škůdci občas stříknout.I když nerad...  AB
Jaký druh švestky na slivovici?, 25.10.2010
Z odrůd, které uvádíte, bych vybral všechny a o kvalitu destilátu bych se nebál, sám mám jen durancii a domácí švestku, kterým jsem zůstal věrný.Zkouším i novější Hagantu, Toptaste,méně Stanley, která mi připomíná Najbolju.Domácí švestku udržuji v... celý příspěvek >
Jaký druh švestky na slivovici?, 25.10.2010
Začal jsem pomáhat otci při pálení před 55 lety, uslyšel jsem mnohá hodnocení, sám pálím většinou směs durancie/domácí švestka, sem tam hruška a špendlík.Teď mám i Stanley, Hagantu a Toptaste na zkoušku.Snad se dočkám i jejich destilátu.Zásadně... celý příspěvek >
Okousaný stromek, 23.10.2010
Sesadil bych všechny výhony na max.možnou míru.Vitální stromek vytvoří nové výhony ze záložních oček.Poškozená místa zatřete voskem nebo balzámem.Možná by nebyl i repelent proti okusu marný.  AB
Další diskuze:  6667686970>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika