Příspěvky uživatele - 178.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stanley - jedna z nejužitečnějších odrůd minulosti, 28.4.2011
Mohu potvrdit, Stanley je velice úrodná, zatím neselhala.190 mnm, Slovácko.
Moniliový úžeh, 25.4.2011
Myslím, že jde o mrtvici, jsou zachváceny celé větve bez známky probuzení. AB
Terra 125, 23.4.2011
Ta hmla ale aj horí.Stačí k tomu iskra od kablíka ku sviečke.K haseni niekedy nepomože ani vyslečená košula...
Terra 125, 22.4.2011
Sú tam dve klapky.Sytičová a omezovací.Ako vyziera sviečka, ked ju vyšrubujete?Je zaolejovaná lebo suchá?
Dalsi mozna vyuziti pokosene travy?, 22.4.2011
Pokud nejde o udržovaný trávník a to je Váš případ, pak pokosenou trávu nechám ležet.Do příštího kosení zetlí a pohnojí.Nesmí se ale tráva nechat přerůst.Kosit 2x za rok   nestačí.Trávy je pak moc a dá se snad jen mulčovat pod... celý příspěvek >
Vypalování trávy, 21.4.2011
Stále aktuální téma bez ohledu na letopočet.Pálení stařiny je riskantní zákrok, ktery se většinou zakladateli ohně vymkne z rukou.Ze zákona je zakázáno, evropské státy vypalování trav tvrdě trestají.Kromě ohrožování při vzniku rozsáhlých... celý příspěvek >
Nepoznáte někdo ten stromek?, 16.4.2011
Ovocný strom to určitě není.Je to otázka spíš na Dr.Větvičku.
Řasa v jezírku teď na jaře, 14.4.2011
Jakou má Algae Away životnost? Já mám minijezírko o obsahu necelý kubík s čolky.
Toptaste, 10.4.2011
Zvláštní nebude, když si srnci vyberou právě udržovaný pozemek s pokosenou trávou.Na sousední pozemky, zarostené kopřivami ani moc nejdou.Jsou to docela vybíraví feinschmekři.  AB
Oleandr, 10.4.2011
Oleandry mám asi týden venku, ale ve skleníku, kde rychle mladé výhony raší.Opravdu snesou až -5°C?Obávám se, že by -5°C ty mladé výhony nevydržely.Vytápěný skleník je asi pro přežití oleandrů venku optimální.
Toptaste, 9.4.2011
Mám na mysli "otloukání"lýčí srnci koncem dubna.Srnci si tím značí své teritorium.Shrnou pletivo a obnažené kmínky zase vyhledávají zajíci.Nezbývá, než kontrolovat a podle potřeby poškození odstranit.  AB
Toptaste, 6.4.2011
Sympatizuji s Vaší volbou.Pokud dobře vidím, proti ohryzu je zatím nechráníte.Přeji Vám, aby také srnci dali pokoj.  AB
Kvetou moc brzo, 4.4.2011
Asi jen botanické tulipány vykvétají s železnou pravidelností: vždy 1.apríla
Vari - manuály, 30.3.2011
Děkuji za rázná a pádná slova.Používám Terru 40 let a kromě případu, kdy mně mladí siláci převodovku přetížili a "vyzuli",jsem v pohodě.Dodám jen jedno: do necitlivých rukou citlivé stroje nepatří.To je jako u chirurga místo skalpelu... celý příspěvek >
Trubková studna?, 27.3.2011
Pokud jde o studnu, nic jiného mě nenapadá, než na trubku nasadit hadici a zkusit vysát vodu čerpadlem.Proč jsou tam dvě trubky?Funkční je asi jen jedna.Ta která "narazila" na vodu.
Další diskuze:  6162636465>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika