Příspěvky uživatele - 178.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Preštepenie viniča, 13.6.2011
Ano, teď je vhodná doba na roubování za zelena.Roub nemá být bylinný, ale už vyzrálejší (lepší je loňský dřevnatý z ledničky!).Ale přesto to jde do rozštěpu, kde se v jedné úrovni sejdou dvě zelená očka, pootočená o 90°. Čepele listů uštipuji,... celý příspěvek >
Roubování za kůru - je už čas?, 13.6.2011
Pásku bych nějak rychle neodstraňoval, stačí ji podélně naříznout.Osu přeroubované větve bych prodloužil ochrannou větévkou kvůli ptactvu, které někdy způsobí vylomení roubu. 
Jak daleko může být gril od plotu souseda?, 10.6.2011
Souhlasím s Lídou.Není možné takto jednat a stavět cokoliv na hranici bez ohledu na práva souseda.  AB
Bluefree za Jojo, 9.6.2011
Ano, opravuji,-projevy šarky už nemá.To je ale otázka prohry či vítězství u více viróz či bakteriálních onemocnění.Žijeme a musíme s nimi žít v určité symbióze. AB
Bluefree za Jojo, 9.6.2011
Vůbec ne.Pojem "vyléčit" nelze zaměnit za "odolávat".Šarce odolává bez příznaků více odrůd peckovin, aniž o tom víme.Snažím se podpořit odolnost.Léčení ponechám odborníkům.Šíření rezistentních odrůd nebo kácení a spalování... celý příspěvek >
Bluefree za Jojo, 9.6.2011
Naopak, už ani na listech, ani na propadu plodů.A pálím z Domácí teď kvalitní slivovici.Loni visela na stromě do pozdního podzimu.Předtím jsem sbíral většinu zjizvených plodů. Resistentní odrůdy mají také dost často šarku.  AB
Bluefree za Jojo, 9.6.2011
Jojo jsem jako supercitlivou naštěstí včas zavrhl, teď mně potvrzujete, pane doktore, že oproti Domácí nic moc.Domácí udržuji vydatným spodním hnojením a šarku už nemá.Sám jsem rád. Těším se na poznatky kolem Tulea Gras, Hanita,Haganta a Toptaste.... celý příspěvek >
Kordia je nepřekonaná, 9.6.2011
Mám Kordii a souhlasím s Vaším hodnocením.Vyzkoušel jsem Rychlici, tu mně vždy zlikvidují ptáci, kdysi vychvalovanou Napoleonovu chrupku také mám, ale Kordii se nevyrovná.Snad lze ke Kordii přiřadit ranější Burlat, která vyplní jídelníček před... celý příspěvek >
Matilde - podnož P779, 6.6.2011
Letos jsem koupil podobnou odrůdu Alphonse Lavalleé na podnoži P1103-113F. Zdá se, že sazenice poskytne i podnož.Jaké má podnož vlastnosti mně není známo.Pokusím se zachovat podnož i odrůdu. AB
Preštepenie viniča, 6.6.2011
Štěpoval jsem za zelena všecky šlahouny na keři.Potom nechám ten nejsilnější.Nemusí se také všecky ujmout.Nepřeroubované bych alespoň zaštípl.
Kiwi nekvetoucí, 5.6.2011
Zmiňujete se o angreštovém typu kiwi.Pořídil jsem si jeho varietu 'Weiki'.Má být samosprašná, nemám s kiwi vůbec žádné zkušenosti.Poradíte?
Marhuľa na slivke, 5.6.2011
Měl jsem kdysi takovou kombinaci, rodilo to na dvou stromech bez problémů.Pak ale zasáhla úžehová monílie a oba stromy postupně odešly.Tehdy se tomu říkalo "mrtvice".
Okurková globalizace, 2.6.2011
Máte pravdu, takto si podám okurky a rajčata z vlastního záhonu.
Okurková globalizace, 2.6.2011
Jíst, či nejíst?Takto si klade otázku většina spotřebitelů oblíbené zeleniny.Než se okurkový a zeleninový problém objasní, řeším konzumaci tak, že hotový salát steriluji v mikrotroubě zahřátím obsahu.U sklenice 720ml je to 6 min.Pro dvě a více... celý příspěvek >
Povinnosti vlastníků pozemků, 30.5.2011
Pane Stanislawe, promiňte, ale s Vašim vyjádřením budu polemizovat.Už proto, že většinou píšete dobré příspěvky.Tentokrát jste poněkud přestřelil.Prokazatelně mně sousedi neudržovaných pozemků škodí takto: z jejich parcel se na můj udržovaný sad... celý příspěvek >
Další diskuze:  5657585960>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika