Příspěvky uživatele - 178.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Haganta x Toptaste, 15.10.2011
Haganta, Toptaste,President, Elena,Topend Plus to všechno jsou pološvestky.Gabrovská, Těchobuzická,Domácí, Presenta jsou švestky.Vyberte si.Já se snažím udržet Domácí.Bez cukru mně letos dala 10,5/57%  ze 100 l kvasu. Jojo a pod. nechci. ... celý příspěvek >
Vari nechce startovat, 15.10.2011
Je to náš výrobek a jsme na své tradice hrdí.Ne jinak!
Jaký druh švestky na slivovici?, 15.10.2011
Opravuji :  21 litrů/ 57%/200 kg. Odvětrávám a mohu každého přesvědčit.Jen nevím, čím je způsobeno, že při ředění pod 49% se destilát zakalí a nad toto procento ne.   AB
Jaký druh švestky na slivovici?, 15.10.2011
Juraji, dnes jsem pálil Domácí švestku, ať je postižená jakkoliv. Bez doslazení jsem dosáhl   21 litrů /200kgJe výborná  (be z doslazení).Stále se nevzdávám .Nemá konkurenci. Udělám, co je v mých silách.Hnojím a... celý příspěvek >
Jak rozeznat podnož?, 15.10.2011
Je to povinnost firem. Zatím se jen spokojují s údaji o odrůdě a to ještě na mizerném štítku..Bývaly časy, kdy jsme koupili "kočku v měchu" bez štítku.  AB
Re: nové odrůdy jabloní 2, 14.10.2011
Vyhledejte tyto stránky a tam některé z odrůd najdete i s opylovači AB
Hrušeň Starkimson, 13.10.2011
Karina má být podzimní hruška ,dobrá a odolná proti strupovitosti.Starkrimson je nahodilá mutace Clappovy(z roku 1950) a je ranější.Snad jen pro chuť vroubovat ji do koruny Kariny.  AB
Hrušeň Starkimson, 12.10.2011
Pokud ji někdo má a víte kde, poproste majitele v lednu o roub.Pak nebude problém vytvořit např.zákrskovou formu této odrůdy.Jinak budete asi muset požádat někoho v USA nebo v Kanadě, aby Vám stromek zaslal.
Melrose a Gloster, 12.10.2011
Letošní Glostery mám enormní velikosti, ale jen pár plodů, přeroubovávám strom na Sirius.Doufám, že nebudu muset tolik stříkat proti strupovitosti.Ještě zkouším Gala odrůdu, která by měla pokrýt dost dlouhé podzimní období v konzumní zralosti.Bez... celý příspěvek >
Vari nechce startovat, 9.10.2011
Sundejte vaničku a pusťte benzin.Ručně zvedněte plovák a benzin musí ustat.Jinak nezbývá než si vyrobit vaničku s kontrolním průhledným otvorem.Tam hladinu přímo uvidíte.
Nezralá vinná réva (otrhat ano či ne), 9.10.2011
Pokud je tomu tak, pak nezbývá než vinný keř přeroubovat.Během prosince si sežeňte řízky nějaké rané odrůdy (výběr je dostatečný) a pak rostlinu na jaře přeočkujte nebo přeroubujte na jiný kultivar, případně nasaďte novou révu někde do jiného místa... celý příspěvek >
Vari nechce startovat, 8.10.2011
Jednoznačně jde o bohatou směs : zkontrolujte výši hladiny v plovákové komoře (má být 8 mm od dělicí roviny s víčkem).Pokud plovák není děravý nebo běkde nedrhne, pak je vadná(znečištěná) jehla, která přívod paliva uzavírá.Nevypadlo vám také něco z... celý příspěvek >
Mišpule, 8.10.2011
Mišpule v současnosti jsou nepoživatelné.Aby změkly, musí přejít mrazem.Stačí ponechat je vymrznout v mrazničce, po rozmrazení hniličí a jsou k jídlu.Z mrazničky je lze odebírat v menším balení postupně.  AB
Jak na to poprve, 6.10.2011
Ten sklep bude asi nejnáročnější, obzvláště bez plísně, ale se studánkou.Pro začátek bude stačit suchý sklípek.Jinak odstopkovač s drtičem bobulí nebude marný.A hlavně chuť do práce bez ohledu na počasí. V sazenicích je veliký výběr a je dobré zvolit... celý příspěvek >
Topend plus, 5.10.2011
V supermarketu jsem koupil Hagantu.Plody načervenalé barvy, velikosti Stanley.Zavadlé(asi sklizené předčasně),málo šťavnaté.Typická pološvestka.Topend plus na obrázku vypadá nadějněji.Ještě že mám nějakou tu Domácí pro referenci.  AB
Další diskuze:  5152535455>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika