Příspěvky uživatele - 178.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Staří sousedé, 31.1.2012
Michale, jde jen o tu pergolu, nebo o také o to, co se děje pod ní? Ptal se Mirek.
Staří sousedé, 31.1.2012
Většinou bydlíme těsně blízko, ale k sobě máme daleko.Třídíme se na mladé, staré,chudé, bohaté.Kolik slzí i krve už z nenávisti proteklo, kolik smutných písniček na toto téma zaznělo! Jediným lékem je snad jenom čas.Ten "z malého chlapečka udělá... celý příspěvek >
Staré odrůdy jabloní - Slovácko, 26.1.2012
Člověk i ve svých zálibách mění chutě.Kdysi jsem si vína u nohy cimbálu vůbec nevšiml a spíš si dal štamprli slivovice.Dnes sleduji hlavně vůni a chuť bílého vína, dokonce druh, rok výroby i stupeň zasíření.
Piliny a dřevěný odpad, 23.1.2012
Mít dostatek dřevěných pilin, tak je použiji na vytápění skleníku.Piliňáky dlouho a vydatně vyhřejí i větší skleník.Popelem bych po skompostování ještě pohnojil. AB
Kde sehnat malou pálenici, 23.1.2012
K hostu 45.252 :mám dotaz ohledně dig.teploměru.Ten vyžaduje přesnost měření na desetiny stupně Celsia.Jak to zaručíte? Kontrolujete přesnost měření a jak často?
Staré odrůdy jabloní - Slovácko, 23.1.2012
Myslím, že tento problém vyřešíte nejlépe, kdy z každé odrůdy vezmete vzorek a obrátíte se na odborníky, kteří poskytují své kvalitní služby na větších výstavách jako je FLORA Olomouc a jiné.Shoda více různých odborníků bude nejjistější.Tím... celý příspěvek >
Učiť kočky loviť, 20.1.2012
Mám na dvorku obrovskou vysokou túji(12m) a teď tam sídlí 10 kalousů ušatých.Nechcete někdo?Každý musí ulovit denně min.5 zvířat, vidím to pod stromem.Podmínkou je vysoký hustý strom a túje nejlépe vyhovuje.V létě odletí někam hnízdit.Myš jsem dlouho... celý příspěvek >
Mineralne hnojivo pre vinic pred vysadbou, 18.1.2012
Pokud budete parcelu orat, vyplatí se celoplošné pohnojení uvedenými hnojivy.Pokud budete jen kopat jámy, je dobré na dno nasypat např.kravský granulovaný hnůj (1 až 2 hrstě) a teprve pak zasadit vinič.Minerálními hnojivy sazenice potom podle potřeby... celý příspěvek >
Jaký poměr oleje a benzínu do terry?, 18.1.2012
Souhlas s PP, snad ještě při vylévání nádrže zkontrolovat a vyčistit u Vari 2t motoru, zda na klapce regulátoru otáček není také "ustláno".Mnohdy to vypadá jako vrabčí hnízdo.Sací filtr čistím a peru 2x do roka, záleží na frekvenci použití.U 2t... celý příspěvek >
Založení hlavy, 16.1.2012
Ad Mirek : jistě, video názorně předvádí řez staré hlavy. Její založení bude podobné, tj. ponecháním výhonů v místě, kde chceme hlavu v budoucnu mít.Ostatní výhony pod tímto místem odstraňovat.Vždycky jde o ponechání jednoho nebo dvou tažnů se... celý příspěvek >
Gascoigneho šarlatové, 12.1.2012
Pro hosta 47.15: Gascoigneho do stěny na JTE-E se nehodí, brzy vám zababčí, i když zpočátku jde.Snad na tu MM106,ale do většího prostoru.  AB
Sejmutí etiket z lahví, 12.1.2012
Obchodníci to dobře vědí, do duše jim ale člověk nevidí.V Chorvatsku i dobrá vína pijí zředěná vodou (bevanda?).V tom horku se jim nedivím. Pro mě to bylo nepřijatelné. AB
Mišpule, 7.1.2012
Pokud vám Mr.Big nabízí rouby, vemte si je a zasaďte do písku nebo zeminy ve skleníku (i venku) jako řízky rybízu.Loňské letorosty by se měly ujmout a zakořenit.Nezapomínejte zalévat.Pravost druhu zaručena.Hodně úspěchů AB
Pupenova mutace, 30.12.2011
Stanislawe, všecko je možné.I člověk podléhá různým vlivům a možná by nebylo špatné, kdyby zmutoval k lepšímu.Např.jako ta Bohemia.Ale :nedávno jsem kousl do Wealthy a divil jsem se, proč jsem ho přeroubovával.Někdy je to jako móda, nebo nám také... celý příspěvek >
Deformace plodů - Zvonkové, 26.12.2011
A může to být kombinací více faktorů včetně hnojení, jak sám tazatel uvádí. Když se objeví nějaký malér, většinou se sejde více příčin.A platí to obecně AB
Další diskuze:  4647484950>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika