Příspěvky uživatele - 178.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Proč nerodi hrušeň wiliamsova, 16.5.2012
A je to opravdu Williamsova?Nejde o záměnu?Deset let je už moc.  AB
Ořešák uřezání větší větve, 7.5.2012
Rozhodně se přikláním k řezu ořešáku za zelena.V předjaří silně "krvácí".
Moniliový úžeh, 6.5.2012
Moje višeň vypadá obdobně.Ne však od moniliového, ale od požáru.Soused přes veškerá varování podpaluje stařinu (hlavně suché kopřivy) i při větru.A klidně si k asistenci pozve hasiče.A sirény houkají a houkají...
Na podzim zasazená merunka, zaschla a ted nasazuje od země, 5.5.2012
Uříznout zaschlý kmen je času dost.Nejsilnější omlád vyvazujte ke kmínku (bez zaschlé korunky).Možná na něm ještě zbyl nějaký záložní pupen, který také můžete použít.Letos těchto případů bude víc. V důsledku suchého jara.   AB
Terra MJ-5 + T20 - několik dotazů, 2.5.2012
Pro snadnější start by se možná vyplatilo koupit hlavu válce s dekompresorem.Startovací mechanizmus to významně odlehčí. Brány mám nenastavitelné (vlastní výroby).Zkuste ale otočit rameno, na kterém jsou brány zavěšeny.   AB
Hrušeň Bohemica, 30.4.2012
"Som len obyčajný predajca, takže odbornými znalosťami takehoto druhu nevynikam.Ďakujem za pochopenie." Takto mi odpověděl jeden prodejce, když jsem se ptal, jaký je rozdíl mezi nabízenými odrůdami Prim a Palatina.Palatinu měl uvedenu jako "nová... celý příspěvek >
Vari - Jikov, 29.4.2012
Jirko, zkuste rozebrat plovákovou komůrku a podívat se, zda plovák reguluje a není děravý.Hladina má být asi 8 mmpod dělicí rovinou komory.Jinak kvalitní nezanešená svíčka je základ.
Terra MJ-5 + T20 - několik dotazů, 28.4.2012
Řazení při volnoběhu by mělo fungovat bez skřípotu mezi zuby.Ještě by možná bylo dobré prověřit odstředivou spojku a únavu jejích pružin.Také s tím nejsem vyrovnán.       AB
Odrůda St.Martin, 28.4.2012
vinič St.Martin: Růžovožlutý velký střapec, bezsemenné bobule, rezistentní odrůda.Zraje od poloviny do konce září.  AB
Tak dáte je už ven?, 26.4.2012
Ven bych vysadil jen silnéa otužilé sazenice.Slabší semenáčky bych ještě raději hýčkal ve studenějším skleníku nebo foliovníku, kde porostou a zesílí.Nic tím uspěchaným vysázením zatím nezískáte.
Co vaše réva? (2012), 25.4.2012
Ano, zdá se, že půda se už prohřívá a réva reaguje.Jen ta Kodrjanka jaksi zaostává, pokud nezmrzla.Doufejme, že Bonifácové nebudou.  AB
Mulčování pod stromy, 13.4.2012
Posekáte-li pozemek alespoň 2x za rok, nemůže dojít k vytvoření tvrdých stvolů a palic(kopřivy, lebeda a pod.)Pokosenou trávu nemulčuji, ale nechám ležet.Tráva zetlí a při dalším sekání už nevadí.Největší obavy mám ze souseda, který tvrdou... celý příspěvek >
Podnožová réva, 3.4.2012
Viděl jsem ve šlechtitelské stanici slepý kout zahrady, zarostlý podnožovou odrůdou.Takže divočina.Velké vrásky si s tím nedělejte.      AB
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 2.4.2012
Pod Velkopavlovickou mám plechovou šikmou střechu budky na nářadí.Pro východní slunce mně střecha budky vytváří jakési zrcadlo a půlka meruňky rozkvétá o týden dřív.Když nezmrznou, dozrávají plody také o něco dřív.Podobným způsobem (staniolem) si... celý příspěvek >
Řez meruňky, 31.3.2012
K podobným dotazům je dobré uvádět alespoň výšku kmene a záměr, t.j.co chceme vypěstovat.Zda čtvrtkmen, polokmen a pod.
Další diskuze:  4647484950>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika