Příspěvky uživatele - 178.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Obrácené otevření okna ve skleníku, 22.11.2012
Okap se dá přidělat na skleník s římsou (přivařením pracen).Okapy nemusí být půlkulaté, postačí omega profil, ohnutý z pozinkovaného plechu.Vyústění vody jde do trychtýře (ze zahradní plastové konve),na který se nasadí hadice .Voda pak... celý příspěvek >
Jakou odrůdu hrušek, 21.11.2012
O hrušce Delica toho není zatím moc známo.Víte o ní víc?Hlavně kdy a jak dlouho je konzumně dozrává?
Myš - jak se jí bavit?, 21.11.2012
Žízeň má i ta myš.Přemýšlejte, jak jí dopřát dostatečné množství.Na zahradě mně do vody naskákalo celé hnízdo hrabošů.
Jakou zimní hrušku?, 19.11.2012
Panové, jsem rád, že hodnotíte také hrušně, které jsou na trhu jako ovoce oproti jablkům dost ceněny.V čem je chyba, nevím,ale již delší čas zkouším, co jde z hrušek na kdouli a co ne(včetně starých odrůd).Kdoule poskytuje možnost rychlého hodnocení... celý příspěvek >
Pozdně zimní rezistentní odrůdy - hodnocení, 18.11.2012
Sklidil jsem první úrodu Siriuse na přeroubovaném Glosteru.Nechávám jablka řádně dozrát do konzumní zralosti.První jablka byla obrovské velikosti.  AB
Angold, 14.11.2012
Mohu-li se přidat do diskuze : po letech pěstování jablek je pro mě jablko 6 cm v průměru hodnotnější i při skladování.Logicky vzato shnije-li na skládce jablko velkého průměru, což je např.vlivem poranění dost časté, vzniká také větší škoda.A větší... celý příspěvek >
Jadernicka moravska, 14.11.2012
Takto kdysi chodil po Spojených státech Honza Jadérko a rozšiřoval Goldeny zlaté.Co se z jednotlivých jadérek po Státech sklízelo už nikdo nezhodnotil.Prý ale měl úspěchy.Možná, že Jadernička je na tom obdobně.Dají-li se generativní potomci... celý příspěvek >
Zvuková indikace rozsvíceného světla ve sklepě, 14.11.2012
A co tak použít CS3-2 do krabice pod vypínač a místo vypínače tlačítko? AB
Odrůda hrušně a jabloně, 11.11.2012
Merodova s velkou pravděpodobností, Bernské růžové bývalo poněkud tmavší.A to je ještě celá řada jiných německých odrůd, které teprve teď sdílíme.Chtělo by to seznámit se s více znaky .  AB
Odrůda hrušně a jabloně, 10.11.2012
Tvarem mně hruška velmi připomíná Dielovu máslovku, ale nejspíš půjde o odrůdu Hardyho, která je ranější.
Využití vylisované jablečné drti, 9.11.2012
"Výslednou šťávu pak bylo třeba přisladit." To ale už není pravý "druhák",který se s ničím nemísí a jen se přislazuje.Jeden hospodský u nás vždycky říkal, že "aj z hroznů sa udělá víno" a tak by se to dalo aplikovat i u jablek.Záleží, jak jsou... celý příspěvek >
Technika orby, 7.11.2012
Ano, to nejpodstatnější je půda a její vlastnosti.Každý sedlák se vždycky snažil mít půdu dobře vyhnojenou, propracovanou,neuježděnou.Orání pak bylo i pro toho koně snadnější.Nejvíc to bylo znát na úrodě.Na takové zahradě i to jedno kolo zabíralo bez... celý příspěvek >
Hibernal, 1.11.2012
Ferby, nevěšte hlavu, také chci najet na Hibernal, měl by být spolu se Solarisem dobrou kombinací do toho Vašeho sklípku.Spíš se zaměřte na ostatní tamější úspěšné vinaře, pokud tam jsou a zjistěte, jakou povahu pozemku a půdy mají, čím hnojí a kdy... celý příspěvek >
Postavení na orné půdě, 1.11.2012
Zákony jsou jedny a jejich výklad, jak je vidět, je nejednotný až chaotický.Komu může takový stav posloužit, nevím.Ale stačí se jen přestěhovat a modlit se za stabilitu a zdravý rozum úředníka(ů). 
Postavení na orné půdě, 31.10.2012
Pokud prokážete, že obýváte buď tu nebo jinou stavbu jen tatáž rodina, pak byste neměli platit nic navíc.Dvojnásobný objem odpadu přece nevytváříte.Snad jen to dopravné...
Další diskuze:  3637383940>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika