Příspěvky uživatele - 178.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vaše réva? (2013), 25.4.2013
Mirku, jsem v rozpacích, ani já v UH nemám pupeny ještě rozvité.  AB
Už také sázíte brambory?, 12.4.2013
Pepo, Pepo,nejsu hlúpý první deň a navíc najradši mám ty pečené.   xxx.235
Už také sázíte brambory?, 12.4.2013
Včera jsem zasadil sazečku, česnek je už venku.Brambory nemá cenu do mokré a studené brázdy dávat.Ještě se to na motyce dost smolí.
Už také sázíte brambory?, 12.4.2013
A to sa ohřejů v trůbě, lebo kde?
Opylení jabloně, 7.4.2013
Když už se stalo a stromeček rozkvetl, nechte se překvapit.Buď k samoopylení dojde nebo ne.Venku by květy mohly ještě pomrznout.A hlavně nám potom prozraďte, jak to dopadlo.Tipnu si : buď jedno nebo dvě malá jablíčka, nebo žádné, což bude... celý příspěvek >
Kdouloň obecná, 5.4.2013
Pokud to, čemu říkáte obrost, je v takové výši, že by mohl být základem budoucí korunky, pak ho jenom zakraťte vždy za očkem směřujícím ven od terminálu a příští roky udržujte správnou, nezahuštěnou korunku.Jinak je možné založit korunu i výše... celý příspěvek >
Výběr třešně a višně, 3.4.2013
Výška 321 mnm není důvod pro obavy, že by tam neměly jít třešně a višně.Mám vedle sebe třešeň Kordia a višeň Erdi Bötermö.Opylují se vzájemně.Kvetou současně, což asi bude první předpoklad úspěchu.U této višně se dost uplatňuje úžehová... celý příspěvek >
Prodat vinný sklípek nebo nechat?, 3.4.2013
Mirek má správnú ženu.V trúbě má jídlo a ve vinohradě si to jenom zkontroluje, jak je to podělané.Umňél si vybrat, každému sa to nepodaří.Nekeré pomáhajů enom v tom sklépku až to vykvasí.
Prodat vinný sklípek nebo nechat?, 2.4.2013
Dva protichůdné názory za sebou.Pronájem dobrému hospodáři :bude ten chtít sadit např.trvalé porosty na cizím?Je třeba zvážit všechno : své možnosti a věk.Ponechat si a neudržovat nemovitost je ztráta tak jako tak.
Kdouloň obecná, 1.4.2013
U MA kdoule buďte bez obav.  AB
Kdouloň obecná, 1.4.2013
Hloubka kořenů MA není větší, jak u pustorylu nebo jiných keřů.Z neobával bych se z narušení čehokoliv .Kořenový systém nejde do hloubky.  AB
Vytápění skleníku, 27.3.2013
Zkuste topný el.ventilátor.Ten by mohl udržet teplotu alespoň na 5°C.Vytápění elektrikou je ale drahé a prostup tepla velký...
Vytápění skleníku, 27.3.2013
Do malého skleníku se nevejde umístit nic.Ani pilinová kamna, ani akumulační nádrž s vodou.Snad by šlo postavit zaizolovanou vodní nádrž vně skleníčku a vodu vytápět přes den pomocí lázeňských kamen nebo krbu dřevem.Uvniř skleníku pak jen plochý... celý příspěvek >
Mrazy v březnu 2013, 27.3.2013
Dešťová voda v nádržích zamrzá jen tence, snad to nebude s pupeny stromů tak zlé.JM může být na tom hůř než jinde.Střechy (krytinu) dělají firmy i teď.Mráz nemráz.Kolik bude z toho nemocných těžko říct.Jsou ale krajiny (např.kolem Vancouveru),kdy se... celý příspěvek >
Mrazy v březnu 2013, 24.3.2013
Na Slovácku bylo ráno také  -8°C.Sněženkám to nevadilo, kvetou dál.   AB
Další diskuze:  3637383940>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika