Příspěvky uživatele - 178.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vaše réva? (2013), 17.9.2013
U RR mně opadávají ty první listy keřů , obnažují se tak střapce, dostanou víc sluníčka.Pokud je dřív nedostanou kosové a špačci.Už raději nestříkám.Někdo dokonce "obléká" střapce do pytlíků, ale to snad jen u malého vinohrádku.
Domácí víno - základní problémy, 17.9.2013
To je dobrý vtip, ale na deseti litrech by to doslazení asi už ani nekvasilo.
Rez hrušňová na letorostech, 17.9.2013
Rez hrušňová, aneb konec hrušňové doméně u nás!.Zvítězily ozdobné jalovce.Koneckonců k čemu dobré hrušky jsou! Tak nějak lze podtrženě nazvat lidskou hloupost. Stromy hrušní se jeví čím dál víc ke rzi vnímavější .Kromě ohyzdného vzezření... celý příspěvek >
TopTaste?, 13.9.2013
Haganta, President,Toptaste jsou pološvestky dozrávající +- uprostřed září.Odlučitelnost pecky není rozhodným znakem.  AB
Na čem si v tuto dobu nejvíce pochutnáváte na zahradě?, 13.9.2013
Přísavník i lapače u vína jsem měl letos plné, hlavně včel.Hlad je mocný nejen u člověka.Omlouvám se, když odbočuji.  AB
Podnože do horších půd, 13.9.2013
V tak vysoké spodní vodě bych sázel raději zákrsky s mělkými kořeny.Zatím moje zkušenosti říkají, že vysokokmeny (a nejvíce švestky, durancie)ve "vysoké "vodě brzy odcházejí nebo trpí nemocemi jako je rakovina a pod.Třešním, vínu např.nevadí i... celý příspěvek >
Na čem si v tuto dobu nejvíce pochutnáváte na zahradě?, 13.9.2013
Neznalost?Možná.Cukr zdražil a nemyslím si, že je plnohodnotnou náhražkou.Hloupé včely se jen neumí bránit.Jen nízkou imunitou.  AB
Topfive, 13.9.2013
Takto, pane Rostislavíku, sklízím Domácí švestku, kupodivu letos padá nečervivá.Plody na zemi dostávají svou dávku sluníčka, vosk na nich roztaje.V tomto stádiu je sbírám a po naplnění barelu s kvasem i suším.Letošní rok v úrodě modrého ovoce... celý příspěvek >
Na čem si v tuto dobu nejvíce pochutnáváte na zahradě?, 13.9.2013
První ovoce, ač nebývá co do kvality nejlepší, je ale nejvzácnější.Letos jsem poprvé sklízel Topfirst pološvestku a šla všem na odbyt.Zrovnat tak byla obdivována broskev Cresthaven, byť její plody byly oproti loňsku menší.Nejvíc oceňuji opylení... celý příspěvek >
Odrůdová banka, očkování, stromek vlastní výroby, 6.9.2013
To je pravda, broskve se očkují dost pozdě, zacelování ran je problematické, dochází ke klejotokům a vymrzání oček přes zimu.V suchém podzimu by snad pomohla zálivka a udržení mízy co nejdéle.  AB
Sklizeň révy 2013, 2.9.2013
List a jeho vykrojení je pro určení odrůdy důležitým faktorem.Alespoň takto by měli zobrazovat své nabídky všichni prodejci sazenic.  AB
Sklizeň révy 2013, 28.8.2013
Paľo, při hledání jsem objevil právě ten refraktometr na kapaliny, ne na mošt.Proto žertuju, jak dalece kromě stupnic je ten Váš univerzální. AB
Sklizeň révy 2013, 28.8.2013
Paľo, dík za informaci, také se o něco kloudného zajímám. Refaktometry se dají měřit i hustota chladicích a ostřikovacích   kapalin u automobilů.To tam, doufám,už nejde ! Dodatečně přeji dobré zdraví!  AB 
Počasie a očkovanie, 27.8.2013
Zkoušel někdo očkovat bez ponechaného řapíku s ovíjením celého očka?Tak se očkuje víno a zdá se, že by to u broskvoní mohlo také jít.  AB
Sklizeň révy 2013, 27.8.2013
Solaris má t.č.cukernatost 13,Sevar kupodivu 16.Také jsem měl zato, že Solaris bude nejranější.Prim se dá také už konzumovat.  AB
Další diskuze:  2627282930>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika