Příspěvky uživatele - 178.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda Admirál, 17.1.2014
Ještě víc tristní je situace s hruškami.Vadí mi, pokud mám kupovat drahé dovozové hrušky jako je Lucasova nebo Konference.Jejich cena přerůstá cenu jablek, kde jsme byli soběstační nejen v množství, ale i kvalitě. Rzivost (i na větvích(!)a... celý příspěvek >
Co už jste letos naštěpovali?, 17.1.2014
Souhlasím, ale je přece jenom polovina ledna a mrazy se ještě navyřádily.Jediné, co zkusím hned hned teď, je roubování třešně vrcholovým řízkem ze stromu na strom.Dosud jsem neměl s ujmutím angl.kopulací problémy.Dá se vybrat stejná síla roubu s... celý příspěvek >
Co už jste letos naštěpovali?, 16.1.2014
Nepředpokládám nárust mízy v dohledné době tak, aby se rouby peckovin ujaly.Naroubovaný roub je vystaven ( na slunci a bez mízy) k zaschnutí.Počkám, jaké se dostaví počasí.Mrazy ještě určitě budou. AB 
Kdy stříkat proti kadeřavosti v roce 2014, 13.1.2014
Teplem zimy jsme zmateni, příroda rovněž.Neraší jen česnek, ale někde i víno.S postřikem proti kadeřavosti přece jenom počkám, jak se pravá zima vydovádí. Stříkat zbytečně 2x nechci.  AB
Čertova hruška (hnilička), 12.1.2014
Arbia Malenovice rovněž nabízí původní odrůdy hrušek.Semenáče Muškatelky šedé patří mezi nejrozšířenější stoleté hrušky.  AB
Leze česnek, 9.1.2014
Obávám se, že vrstva přihrnuté prsti nepomůže, aby v tom teple nejel česnek dál a dál.I přes růvek.
Aprílová zima, 7.1.2014
Pamatuji jeden rok, kdy se dalo už v únoru vysévat zeleninu, ale naštěstí nevylezla.Letos je obdobná situace již v lednu.Česnek už vylezl a k rašení vína moc nechybí...
Jikov 1447 DV VAPE, 1.1.2014
...koleno se brzy v místě tahu protrhne? Tak tuto zkušenost nemám, musel jste mít gumu horší jakosti.Víc mně vadí nasávání plev do filtru při kosení s bubnovou sekačkou.U kovových nádrží Terra k tomu v takové míře nedocházelo...
Jikov 1447 DV VAPE, 1.1.2014
Tato debata nevede ke konci.Sytý hladovému neuvěří. Dekompresní ventil (přímo u svíčky) je zlepšením pro všechny uživatele bez ohledu na věk.Především pro motor samotný.Bez DV přinejmenším hrozí u motoru s vyšším obsahem utržení startovací šňůry.DV... celý příspěvek >
Občanský zákoník 2014, 1.1.2014
Např.jakmile plody a listí z vaší zahrady spadnou na sousední pozemek, patří   s o u s e d o v i. To neplatí, pokud jde o veřejný pozemek.
Prodat či neprodat, 29.12.2013
Ve hře je více faktorů, které znáte jenom sama: kde zahrada leží, či v intravilánu, nebo mimo, zda lze uvažovat na ní o stavbě (inž.sítě),zda by se nenašel pomocník a posléze i vnuk.Zatravnění a 2x pokos vedle pronájmu by rovněž bylo řešení.
Jaký doporučíte druh révy?, 27.12.2013
Podívejte se do tabulky v přiloženém odkazu.Vybral bych si velmi ranou, bezsemennou odrůdu.Ale je to na Vás, co si vyberete
Staré odrůdy jabloní, 14.12.2013
Někdy z prostorových důvodů přeroubujeme strom se starými odrůdami, Jedna jediná ponechaná větévka staré odrůdy zarodí a pak se divím, proč jsem jí nenechal na stromě víc.Wealthy je jedna z nich.  AB
Čertova hruška (hnilička), 14.12.2013
Rozhlédněte se po kraji, těchto semenáčů bývá vidět po kraji ještě dost.Jde o obrovské solitéry ,které jsou z dáli vidět.Většinou jde o letní ovoce, které se mnohdy mladým ani sbírat nechce.Hlavně kvůli bodavému hmyzu.Ten je někdy tak opilý, že... celý příspěvek >
Zvarovacie trafo JS90, 8.12.2013
Spíš 1x 380 V.Omlouvám se : místo 240 mělo být 220V
Další diskuze:  2627282930>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika