Příspěvky uživatele - 178.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sázení v únoru?, 16.2.2014
Venku by sazenicím bylo určitě líp.Sázet se dá ale stále.  AB
Kvitnutie marhul 2014, 15.2.2014
Ešče neni vyhráno, loni koncem března napadlo sněhu po kolena.A to byla laskavosť od přírody... AB 
Slivovice - kvas, 15.2.2014
Zamíchal bych kvas s přídavkem živné soli+ kvasinkovým nálevem.Obojí dostanete koupit ve specializované drogérii.Předtím kvas ochutnejte, aby už nebyl "zlomený" (zoctovatělý, neboli kanalreif).    AB
Stanley, 12.2.2014
KUKY, buď máme Stanley každý jinou, nebo rozdílné podmínky.Jde od pecky, nejsou vodnaté a nehnijí.Aroma samozřejmě Domácí nedostihuje, koneckonců jde o pološvestku.Pro mě vydařenou.  AB
Stanley, 12.2.2014
Moje desetileté Stanley se plně osvědčily a nelituji, že jsem si je pořídil.Jednu nevýhodu přece jenom mají : jsou velké a ranější a tudíž terčem pozornosti kolemjdoucích, kteří většinou neodolají... Jinak každý rok moje Domácí alej splňuje... celý příspěvek >
Hrušeň Bohemica, 10.2.2014
Sempra uvádí vhodné opylovače, o samosprašnosti nic.Bohemica má být navíc dost odolná i proti spále růžovitých.Tak nevím, ale vyhovovala by mně jako nejvyšší patro na terminálu.  AB
Jakou slivoní doplnit sad?, 9.2.2014
Mám běžné typy modrého ovoce hlavně na kvas.Vedle Stanley jsem uvítal Topfirst, která je ranější a přijatelné chuti.Také jí nevadí mrazivé mokřejší prostředí, roste nádherně a plodí záhy.  AB
Zaběh motoru vari po go motoru, 9.2.2014
Důležité je motor nevytáčet do vysokých otáček (max.2.stupeň omezovače),palivo 1:40 s kvalitním olejem.Pracovat s přestávkami po dobu alespoň15 hod.Pak začít s vyšší zátěží.A raději v chladnějším počasí(k večeru a pod.)   AB
Oprava Vari, 4.2.2014
Regulátorem se u Terry/Vari omezují otáčky ve třech nastavitelných stupních(při záběhu se např.třetí stupeň nemá použít).Časem se pružina (pokud někde nedrhne)unaví a je možné její předpětí na zářezech upravit.Regulační prvky na samotném karburátoru... celý příspěvek >
Rouby - prodej, 3.2.2014
Jaroslave od Prahy, souhlasím,že lze nákupem hotového stromku získat nejen odrůdu, ale i rouby a možná podstatně levněji.Sempra by měla zaručovat přece jenom kvalitní, bezvirózní materiál,což ne vždy v rámci různých dovozů prodejci stromků... celý příspěvek >
Množení vinné révy, 31.1.2014
Pro domácí malovýrobu roubovanců víničů lze prý rozpustit vosk v hrnci.Do hrnce vhodíme pár kostek vosku a naplníme plný hrnec vodou.Vosk se po zahřátí rozpustí a plave(?).Do něj se pak místo kopulace namáčí.Nezkoušel jsem to, myslím,že... celý příspěvek >
Prodat či neprodat, 25.1.2014
"Dobré je to, co je pro vás dobré" je sice pravda, jen si nejsem jistý, zda to platí obecně.Položil bych si otázku, co by tomu řekli rodiče, předkové,kteří mně statek, či jinou nemovitost svěřili v rámci dědictví.Velké, větší jste vyměnila za... celý příspěvek >
Kterou letní jabloň?, 23.1.2014
Mám Discovery i Mantet.Nejvíc si dnes ale pochutnávám na slaďoučkých sušených Průsvitných letních.Je jich každý rok nadúroda a nikdy by mě nenapadlo nadbytek sušit a "nasucho" konzervovat jako zavařeninu v mikrotroubě.Omlouvám se za poněkud... celý příspěvek >
Čertova hruška (hnilička), 19.1.2014
Zvážíme-li, že na trhu jsou většinou jen drahé dovozové hrušky, pak je tu důvod, proč si všimnout toho, co přežilo staletí.A Hnilička je jednou z nich.Byť na pracharandu nebo na kvas.Vždyť těmto stromům nikdo nevěnuje řádnou péči a přežívají! Jen na... celý příspěvek >
Motor Jikov, 18.1.2014
Jikov 1427 opravdu není v dosahu.Může jít o jeden z prvních, kterých je už velmi málo.Pan Kotrba se ale v této rubrice na motor doptával již v r.2010 a možná dnes ani jeho dotaz nebude aktuální.Kolísání otáček je obecně u motoru Jikov zaviněno... celý příspěvek >
Další diskuze:  2122232425>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika