Příspěvky uživatele - 178.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vadí tůje hrušni, 1.3.2014
Kéž by Vaše tvrzení, Lído,bylo stoprocentní.Mám na dvorku túji, vysokou 12m a na ní přezimuje 10 kalousů.Jak bych byl nerad, kdyby musela padnout kvůli hrušním! Živou myš jsem už nejmíň 10 let u domu neviděl, jen jejich mumie.Ale to kalouskům... celý příspěvek >
Roubování, 1.3.2014
Používám lepicí el.izolační pásku-proužek 5mm-,je také tenší.Důležité též je, nezapomínat ji včas povolit, případně naříznout.Lepší je odmotat ji za 4-5 týdnů. Hlavně u peckovin.Uvítám jakékoliv lepší zkušenosti.  AB
Reže sa uz vo velkom, 1.3.2014
Velkopěstitelé používají zmechanizovaný řez svých plantáží.To ale není vzor pro nás, kteří k letorostům ařezu musíme přistupovat obezřetně a pokud možno beze ztrát.Jednání mladých je jako jízda robota.  AB
Elektrické rotavátory, 1.3.2014
Kdysi jsem měl Terru(Vari) s převodovkou + rotavátor.Dnes je najdete i v bazaru opravárenských dílen.Včetně pluhů a motorů.  AB
Elektrické rotavátory, 28.2.2014
Vystihl jste problematiku dobře, Libore.Vzájemným prohozením lze také okopávat tupou hranou nožů a tahat na zaplevelené ploše např.brány.Ale to je spíš možné u těch s benzinovým motorem, kde se za sebou netahá kabel. AB
Doporučene vedeni, 27.2.2014
Chrupku červenou jsem vyvedl na garáž s dvěma vodorovnými tažni.Rodí tam ke spokojenosti 40 let.Letos jsem část starého dřeva nechal obnovit.  AB
Škrábavost pálenky, 26.2.2014
Zde bych chtěl připojit, že je málo pálenic, kde vám spočítají objem čistého alkoholu ze dvou nebo více vzorků různé koncentrace.Zdržuje je to v práci, která musí "odsýpat".Ke škodě těch, kteří mají rádi tu "primátorskou" nebo dokap použijí až podle... celý příspěvek >
Jak zničit včelí hnízda, 26.2.2014
Včely v žádném případě neničte, jsou stejně vystaveny zániku.Když si představíte, jak s nimi zacházejí samotní včelaři, když jim vybrakují med a podstrčí řepný cukr, tak to jejich zdraví a odolnosti vůbec nepřidá.Nebo se mýlím?  AB
Čerpadlo na mytí auta z deštovky, 22.2.2014
Špína se prý má umývat tam, kde jste k ní přišel.Bez přídavku saponátů.Doma a na zahradě ne.Cizí špína domů nepatří.
Čtvrtá hrušeň - doporučte odrůdu, 20.2.2014
Včera jsem stříhal rouby z pokácené durancie, zítra je naroubuju(kopulací).U hrušek není vůbec pozdě.Letos je to zajímavé.   AB
Trativod za řadovým domem, 20.2.2014
Kdysi se sousedé i takto domlouvali a dešťovou vodu svedli do společného trativodu.Suché záchody splašky neprodukovaly.Dnes po zavedení vodovodní sítě je situace poněkud jiná a také splašky obsahují to, co nikdy obsahovat nemohly.Ptejte se, kdy bude... celý příspěvek >
Vari - tlačený vozík, 19.2.2014
"Docela sranda je když vám to chcipne s nákladem v polovine stráně ale na rovině to bude v pohodě"          Pokud otáčky neklesnou pod spojkové vypínací tak brzdí motor.Ale obrovský náklad nezastaví... celý příspěvek >
Roubovat už teď v únoru?, 17.2.2014
Neobávám se, že rouby uschnou.Zkušenbě jsem "nahodil"třešeň před měsícem (ze stromu na strom) a vypadá to dobře.   AB
Vykouření skleníku, 17.2.2014
Letos kromě vysíření sklení(č)ku musím šáhnout vedle mechanické očisty také k postřiku Mospilan+ Decis.Proti puklicím na hrušňových roubovancích.Zkrátka se po deseti letech opět objevily.   AB
Roubovat už teď v únoru?, 17.2.2014
Přestože čekám ještě nějakou sněhovou nadílku v březnu, dám se do toho také.Angl.kopulace něco snese.   AB
Další diskuze:  2122232425>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika