Příspěvky uživatele - 178.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Libeček, 21.4.2014
Hořký libeček neznám, vždy po utržení kousek lístku ochutnávám a zbude jen typická vůně polévkového koření.Máte to libeček?
Slepice mi skočila na záda, 21.4.2014
Spíš si myslím, že jde o projev radosti a náklonnosti k Vám.Mám souseda, který zase zlověstně vykřikuje na každou pojmenovanou slepici, jakmile snese vajíčko.Křikem odvádí její pozornost, aby vajíčko nesežrala.Doporučil jsem mu, aby jejich výživu... celý příspěvek >
Čas roubování za kůru, 21.4.2014
Na severní straně domu, kam slunce nikdy nezajde, mám také ještě dnes nenarašené a použitelné rouby peckovin, hlavně meruněk a vína.V lednici mně víno chytalo plíseň.  AB
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 20.4.2014
Letos opravdu budeme zírat, kolik neřestí zahrady(zahrádky) mají.Mráz je přírodní ochranný činitel a letos chyběl.Nahrazovat ho budeme muset, bohužel,postřiky.Všelijakých žravých škůdců bude dostatek.Příroda nasadila u ovocných stromů neobvyklou... celý příspěvek >
Zelenina kdy ven?, 19.4.2014
Na parapetě máte výborné světelné i tepelné podmínky, přísada se nijak zvlášť nevytahuje, což je dobrá známka.Já to mám horší, musel jsem už přesazovatvytáhlá rajčata do hlubších nádob.Ven by měla přísada až po "zmrzlých",jinak riskujete.Snad by... celý příspěvek >
Povolenie uvazu na ocku tresne, 17.4.2014
Běžně za měsíc i déle, podle okolností(počasí, teploty).  AB
Podnož P 14, 16.4.2014
Nemám nic proti tvorbě a aplikaci nových druhů podnoží.Naopak. Jen varuji(!) před různými korovými nekrózami a podobnými nemocemi, které také s příchodem nového množitelského materiálu k nám přicházejí.   AB
Ochrana stromů, 16.4.2014
Mohu-li doporučit, stříkám mlhovitým Cuprikolem před rašením i ořešák.Jinak bych uklízel a odvážel na podzim jenom listí. Není to snadné, používám i vikýř na střeše blízkého domu.Sklízím ale díky tomu kvalitní a velké polopapíráky.Bez... celý příspěvek >
Mráz - malé plůdky meruněk, 16.4.2014
Násada květů u ovocných stromů je letos obrovská.Snad nějaké plody i po hrozících mrazech zbudou.Pokud byly květy opyleny.Pilatku jsem stříkl jen symbolicky.  AB
Rozkvétání slivoní, 9.4.2014
JOJO je supercitlivou odrůdou na šarku.Napadené větévky ihned odumírají, takže choroba nepostihuje celý strom.Kdo tomu nevěří ať na Valachy běží.   AB
Motor jikov - problém, 9.4.2014
Sám se těším na kvalifikovanou odpověď.A s Terou pracuji od r.80.Nicméně člověk by neměl zemřít hloupý.  AB
Meruňky, monilioza 2014, 9.4.2014
Ano, po odkvětu následuje období rašení listových pupenů a zasažené větve záhy sklopí nově vyrašené lístky.Pak už vystačí jenom pila...  AB
Jabloň vhodná na mušt, 3.4.2014
Mohu-li se připojit, pak s jedinou poznámkou : nenechávat jakékoiv ovoce spadené pod stromem, ale pravidelně uklízet a podle možností zpracovat.Mošt je jedna z nich hlavně pro děti, ty ho zbožňují.Pokud je nevyvážený, dá se kyselinou citronovou... celý příspěvek >
Prasknutí tažně, 23.3.2014
Stane se, tažeň Chrupky mně kdysi také praskl.V místě poškození vyrašily záložní pupeny, prasklina se ale postupem času zacelila.Dnes ji ani nenajdu.  AB
Pila nestartuje, 21.3.2014
Jsou pily, u kterých se průtok oleje nastavit šroubkem.Nebude to nic jiného, než škrcení hadičky na přijatelné průtočné množství oleje. A při volnoběhu dokonce řetěz mazán není.  AB
Další diskuze:  2122232425>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika