Příspěvky uživatele - 178.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Záhoračka, 7.6.2014
Měl jsem Záhoračku, musel jsem potvrdit, že plodnost byla nízká.Taková, jak se o ní v pomologii i psalo.Možná nebyla u mě doma.Záhoří ale zase tak daleko není. AB
Roubování angreštu, 1.6.2014
Dokonce jste ho i přistínil, tak proč by se neměl ujmout? Pro kontrolu příště ponechte i část listu na roubu.Poznáte hned, zda se roub ujal, či ne.  AB
Motor jikov, 31.5.2014
"Při ručním ovládání klapky" znamená, že sundáte bowden u klapky?Jinak si totiž neumím přidávání "plynu" dost dobře představit.Je tam totiž ještě klapka omezovače otáček s dírkami, do které je vedeno jeho táhlo... Nezaměnil jste si je?  AB
Co vaše réva? (2014), 30.5.2014
Tak jako Mirkovi mně kvete Augustovskij ve skleníku směrem 60 km na sever.Teplo je nejpodstatnější, ani odrůdou to zcela není.
Štěpování révy - stratifikace, 28.5.2014
Dobrá zpráva, hned to zkusím, tvrdé dřevo oček se mně také moc neujímá...   AB
Jak ochránit stromky proti okusu, 27.5.2014
Jak vidím, všechno je v lidech, aniž by musely platit nějaké zákony.A myslivci už opravdu natolik povýšili, že necítí žádnou potřebu komunikovat s postiženými vlastníky pozemků?
Délka výhonů podnože a roubu, 27.5.2014
A hlavně upravenou sazenici urychleně z kontejneru vyklopte a bez jakékoliv újmy vysaďte do připravené jámy, kde bez úhony nejlíp poroste.Jen občas důkladně zalévejte.  AB 
Jak ochránit stromky proti okusu, 26.5.2014
Alternativou je také náhrada vzniklých škod satisfakcí .Honci dříve dostali zastřelenou zvěř koupit nebo zdarma.Nahlášené škody je možné takto také řešit.Co vy na to, myslivci?
Jak ochránit stromky proti okusu, 25.5.2014
Ano, typický oděr srncem.Pod oděrem Redka vyraší záložními pupeny.Přihnojte zálivkou a počkejte do podzimu.  AB
Jak ochránit stromky proti okusu, 25.5.2014
Jde o docelá vážný problém, přemnožená zvěř se už natlik ochočila, že "zdomácněla" a vrozená plachost je ta tam.Povalený a polámaný angrešt je svědectvím, že trny nejsou pro ni bariérou.Ponechat stromkořadí v nepokosené trávě není rovněž řešením.Po... celý příspěvek >
Švestka Gabrovská a ryngle Althanova - nevím si rady, 25.5.2014
Ke konci květenství, až opadnou téměř všechny květní plátky nezapomeňte stříknout hlavně pilatku (Calypso a pod. insekticidy).Najděte si pro postřik třeba "hodinovou" pausu v dešti.Jinak i opylené plůdky spadnou.Tolik moje zkušenost.Postřiky... celý příspěvek >
Třešňový týden, 25.5.2014
Upustil jsem od raných třešní hlavně kvůli ptactvu.Rané višně jim už tolik nechutnají.  AB
Stanley - krátké "okno" zralosti plodů, 21.5.2014
Určitě to byla odrůda Domácí švestky.Dozrává a padá postupně a ještě pod stromem se na ní zaleskne roztavený vosk od sluníčka.V tomto stádiu nejen chutná, je na sušení, ale i ve slivovici je nejlepší. Jenže kdo by se s ní průběžně sbíral! Vezmou se... celý příspěvek >
Hrusen vs. jalovec, 21.5.2014
Lído, naťukla jste jeden podstatný fenomén : sklízelo se i víc uklízelo.Nebyl nikdy takový nepořádek.Když vím, že spadané listí je nositelem rzi pro příští rok, pak jsem sám proti sobě ponechávat ho pod stromem.Vítr ho navíc po okolí roznáší."Bída... celý příspěvek >
Kde sehnat ovocné stromky?, 20.5.2014
Adame, musíte uvest alespoň kraj, ve kterém máte novou zahrádku.Jinak Vám neporadíme.  AB
Další diskuze:  1617181920>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika