Příspěvky uživatele - 178.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak mnozite stevii?, 20.11.2014
Existuje substrát pro výsev květin, ale když urovnáte i ten, co máte do hladké roviny a pohodíte na povrch semínka výsledek se dostaví.Po letošním jarním výsevu ve skleníku mně stévie už kvete.Zalévejte jemnou růžicí.
Jak mnozite stevii?, 17.11.2014
Stevie kvete a tudíž nejsnadněji se množí semínky volně rozhozenými na povrch substrátu.Sáček se semínky se dá koupit.
Čemu se bude dařit pod ořešákem?, 17.11.2014
Pod ořešákem jedině tráva a kosená.Stín je někdy také užitečný.Málokdo si uvědomuje, že se sbírají ořechy a hledat je v nějakém vyšším porostu je nerozumné.Na shrabování listí je rovněž nejlepší travnatá plocha.  AB
Třešeň Kordia opylování, 15.11.2014
Narouboval jsem do Kordie jednu větévku VAN.Protože Kordia bezproblémově plodila, nevšiml jsem si ani, že VAN uschnula.Blízká višeň Erdi Bötörme ji svým současným kvetením nahrazuje.Mon.úžeh u ní je ale dost problém.Možná, že o opylení se postarají i... celý příspěvek >
Česnek v zemi?, 7.11.2014
Pokud nemrzne sázím česnek pár dnů před Silvestrem.Pak už je většinou opravdová zima a česnek "čučí".Na jaro teplem všechno dožene. Žádný spěch v domácích podmínkách.Velkopěstitelé to mají složitější.  AB
Divné otáčky u Vari dvoutakt, 31.10.2014
Vyměnit pokusně karburátor i gufera je pro amatéra dost drahá záležitost.V servisu např.odhalí vadný karburátor jeho dočasnou výměnou za nový, což amatérsky lze obtížně.Ale i tak bych se o to pokusil a starý karbec vyčistil a případně generálkoval.
Divné otáčky u Vari dvoutakt, 26.10.2014
Je to kapánek složitější, makat nemusí.Posloužit by mohl vyřazený regulátor/omezovač otáček nebo náhradní karburátor.Záleží také, jak je karburátor starý a vyběhaný (včetně motoru). Opravdu ale je dobré systém karburátoru s omezovačem principiálně... celý příspěvek >
Poškozený dvouletý stromek, 24.10.2014
Usuzuji, že jde o odumírání pletiv už od samého místa očkování(nedokonalý srůst),svěřil bych se s tím i prodejci, pokud je na dosah. AB
Sirius, 20.10.2014
Siriusem jsem přerouboval Glostera na vysokokmeni.Oproti Glosteru (část jsem ho ponechal) rodí Sirius na delším dřevě a plody jsou opravdu drobnější.Stromek bych koupil a přerouboval na vhodnější odrůdu.Siriuse bych použil jako rouby k podnoži... celý příspěvek >
Gloster, 20.10.2014
Glostery s jejich dlouhou stopkou na stromě vydrží dost dlouho.Myslím, že konec října je na jejich sklizeň už vhodná doba.
Kuny, 20.10.2014
Otázkou je, kdo nebo co nástrahu konzumuje.Mohou to být i sousedovi ježci, kočky a jiné zvířectvo.Dejte tam alespoň fotopast, ať víte koho trávíte.S jedy není radno si pohrávat.
Merunka na broskvonove podnozi?, 17.10.2014
Vzal jsem na zkoušku do stejných půdních podmínek dvě odrůdy: Tulea Gras na broskvoni a Topfirst na myrobalánu. Obě už zarodily, kmen Topfirst je průměrem dvojnásobný. I v plodnosti je na tom Tulea hůř. Meruňku na broskvoni jsem zatím... celý příspěvek >
Chyba při očkování hrušně, 14.10.2014
Stromek na jaře přeroubovat (nahoře).K tomu účelu si v prosinci/lednu obstarejte a uschovejte roub.Na roubu se třemi až čtyřmi očky určitě nebudou jen květové puky.  AB
Co na zamezení pohledů od sousedů, 8.10.2014
Já žasnu, kolik dojemné péče a prostoru je věnováno k zamezení pohledů sousedů.Doporučuji jedno jediné řešení : odstěhovat se do země, kde jsou takové vzdálenosti mezi obydlími, že ani nedohlédnete, nebo reagovat na nabídku jednocestného odletu na... celý příspěvek >
Zakalená slivovice, 7.10.2014
Jak lze docílit ředění na 35%,když se skutečně slivovice kalí již při 49%?Hodně prodávaných destilátů je na 35%.
Další diskuze:  1112131415>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika