Příspěvky uživatele - 72.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Strata vody v saní, 18.5.2015
Pane Plintovič, udržuji celkem 3ks těchto čerpadel. Poslední, které jsem koupil nové, mělo již z výroby ucpávku teflonovou šňůru. Po asi 4 (možná více)letech jsem ji měnil, zase jsem dal teflonovou, i když jsem vždycky na těchto čerpadlech... celý příspěvek >
Dolmar PS 420 SC x Stihl MS 211 x Husqvarna 440, 17.5.2015
Tenhle minerální olej v pile můžete nechat. Lištu obracím čas od času, když si vzpomenu při větším čištění pily. FO
Strata vody v saní, 17.5.2015
Jen bych chtěl upozornit na to, že ucpávka (ať lojová nebo teflonová šŇůra) je chlazena vodou, proto musí odkapávat, tedy nesmí absolutně těsnit. To znamená, že kudy musí ven voda, tudy půjde dovnitř vzduch. Celé to záleží na těsnosti koše. Ten, tak... celý příspěvek >
Jde nahradit červený olej zeleným?, 15.5.2015
Dotazoval jsem se výrobce a bylo mi řečeno, že lepší je TSF, protože i když má stejnou specifikaci je kvalitnější větší pro obsah rozhodujících aditiv. FO
Dolmar PS 420 SC x Stihl MS 211 x Husqvarna 440, 13.5.2015
Dolmar dodává dva druhy olejů na mazání řetězu. Jeden minerální a druhý bio.
Křovinořez pro ženu, 11.5.2015
Tu 8kilovou Stigu snad nedoporučujete pro ženu. FO
Ako sa zbaviť krtka?, 3.5.2015
Abyste věděli s čím máte co do činění, podívejte se na toto video. Zbavit se ho nebude vůbec jednoduché. FO
Uzení domácích klobás, 28.4.2015
Pane Marek, díky za váš příspěvek. Vidím, že nejsem sám, kdo se dostal k uzení stejnou cestou jako já. Moje manželka pochází z Liptova. S uzeným špekem, který se unás prodává se nedají udělat slovenská jídla. V podstatě jste dospěl k podobným závěrům... celý příspěvek >
Pila k baraku, 28.4.2015
Ono je to tak: Něco, co se z jednoho pohledu jeví jako výhoda, může být z jiného pohledu nevýhoda. Jen jde o to, jak se stím pracuje. Dále mají různá porovnávací kritéria různou váhu, kterou si stanoví ať vědomě, nebo podvědomě posuzovatel. Dále s... celý příspěvek >
Do jaké výšky mohou být tůje na vlastním pozemku?, 21.4.2015
Se sousedy to je těžké. Nám si vysadili sousedi tůje cca 60cm od plotu, abychom jim neviděli na sezení, které si na druhém konci zahrady zřídili. Přitom si na balkon, ze kterého je vidět na naše zezení dali křesla, na kterých trávili celé hodiny.... celý příspěvek >
Klobásy opět nakyslé, 18.4.2015
Protože o tom již bylo psáno dost v jiných vláknech doporučuji se podívat na: - fórum Kulináři - toto video - toto video Celý problém vidím v tom, že se snažíte stejným postupem jako při uzení teplým kouřem docílit kouř studený.... celý příspěvek >
Uzení klobás studeným kouřem, 15.4.2015
Vidím, že to máš zavěšené na tlustých klackách. Já jsem nakoupil hliníkový "uzenářský profil". Při jeho použití je jen velmi malé místo styku s klobásou. Jinak to vypadá pěkně. FO
Uzení klobás studeným kouřem, 15.4.2015
Není důležité dodržovat stálou teplotu. Jen nesmí překročit 30°C. Dá se udit i při 5-10°C.  Časově náročné to není, to záleží na tom, jak se dělá kouř. Já zapálím jemnou bukovou štěpklu a mám na 20hod. vystaráno. Jen zkontroluji cca 1 hod po... celý příspěvek >
Nastavenie karburatora, 15.4.2015
Buďte rád že jste si ten motor nezadřel. To maximum, jak píšete platí pro šroub L, tedy na volnoběhu. Podle toho, co vám pila dělá, mám dojem, že problém je v těsnosti asi přisává vzduch (gufero na klice, těsnění pod karburátorem a p.). FO
Jak zvolit lištu?, 13.4.2015
Kromě šířky vodícího článku, rozteče, a délky se lišty také liší provedením patky, umístěním otvoru pro přívod oleje. Musí být lišta vhodná pro typ pily. FO
Další diskuze:  1112131415>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika