Příspěvky uživatele - 85.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Myš pod podlahou, jak na ni?, 10.9.2007
Asi bych raději volil tu past s ořechem (dávám kůrku chleba). Bál bych se, že časem může být pod podlahou cítit otrávená(é) myš(i) případně zbytky salámu.
hrušeň Dicolor, 10.9.2007
Chuťově je velmi dobrá, červené líčko je atraktivní, vydrží poměrn dlouho, sladká je i v tvrdém stavu. Nevýhody vidím dvě. Plody mám dost malé a v době sklizňové zralosti padají. Plodnost je dostatečná, ale nijak mimořádná
Jaký druh švestky na slivovici?, 10.9.2007
Vůbec jsem nemínil příspěvkem negovat Váš posudek obou diskutovaných odrůd. Naopak, málokdo má s těmito novými odrůdami delší zkušenosti a jsem rád, že se potvrdily mé první dojmy.    Povzdech nad rozdílnou kvalitou kvasů měl upozornit, že... celý příspěvek >
Honda IZY 41 s pojazdom (HRG 415C SDE), 10.9.2007
Prodávat dokonalejší stroj za nižší cenu než ten horší - takzvaně "v akci" je běžným, ale účinným marketingovým tahem prodejců.
V jakém množství a kdy hnojit thůje cereritem?, 10.9.2007
Na podzim bych k tůjím přidal tak akorát kompost. Cererit (pokud už musí být) až na jaře - některé složky by se přes zimu vyplavily do spodních vod, aniž by z nich dřeviny něco měly.
kosa, 10.9.2007
Nejspíš napřed koupit tu levnou českou - přinejhorším na kopřivy a lopuch mezi kameny za plotem se bude hodit. A možná vyklepaná překvapí....
Jak střihat broskoň během 1. roku po vysazení, 10.9.2007
Sříhat a stříkat není totéž - ani v sexu, ani v zahradě
Lískové ořechy, 10.9.2007
Nosatec lískový - původce červivosti - zimuje pod keřem v listí. Pomůže vyhrabání listí a spadených oříšků. Někdy ale ani to. Jistě existují i postřiky, ale nezkoušel jsem je.   Jako všechny skořápkoviny má líska ráda lehčí humózní půdu s... celý příspěvek >
Vlašský ořech - pěstování, 10.9.2007
Z principu Vám pěstování semenáče (stromku vyrostlého z jádra) příliš nedoporučuji. Jak se dočtete o pár řádků výše, strom si nemusí ponechat vlastnosti matečné odrůdy. Navíc, semenáče ořechů začínají plodit obvykle až tak za 15 let. Pravda, většina... celý příspěvek >
Špendlíky či ryngle?, 10.9.2007
Můžete, prosím, podrobněji popsat Vaše špendlíky - myslím velikost, tvar, chuť, odlučitelnost od pecky?   I když se semenáče špendlíku používaly jako podnože, samotné stromy špendlíků bývaly většinou štěpované. Tedy by neposkytly žádné... celý příspěvek >
ešte k chorobe hrušky, 10.9.2007
Já bych i řekl, že to rez bude. Viděl jsem totiž listy s příznaky choroby - právě něco mezi typickou rzí a tímto obrázkem - takové oranžové drobněji prstovité stluštění listů.
Rozpor - hořká pihovitost vs. Wuxal kalcium, 7.9.2007
V tom případě bych si dovolil polemizovat i s autorem brožury. Všechny zdroje, které jsem kdy četl, přihnojování dusíkem koncem vegetace rozhodně nedoporučují.
pomozte mi s Rubínem, 6.9.2007
Teď už Vám rozumím. Samozřejmě, to vyholování rubínových větví je dobré občas korigovat, aby strom brzy nevypadal jak višeň nebo smuteční vrba. I s vědomím, že pár květů půjde pryč a raději v letech s dobrou násadou.   Jako přítel... celý příspěvek >
Rozpor - hořká pihovitost vs. Wuxal kalcium, 6.9.2007
Ač nejste profesionál, pod všechny Vaše příspěvky bych se bez výhrady podepsal. S jedinou výjimkou - toho postřiku ledkem vápenatým před sklizní.
Rozpor - hořká pihovitost vs. Wuxal kalcium, 6.9.2007
Podle všech Vašich příspěvků předpokládám, pane Zavřele, že jste sám profesionál, nebo alespoň odborník na slovo vzatý.   Já bych ale 14 dní před sklizní jabloně dusíkem nestříkal, zejména ne ty zimní, u nichž hořká pihovitost... celý příspěvek >
Další diskuze:  8182838485>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika