Příspěvky uživatele - 85.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Elektrická rotační sekačka s mulčováním, 26.9.2007
Já teda nevím, ale podle sdělení zadavatele  jde o trávník v zatravněné zahradě na vsi, kde pobíhá "turboštěně", nikoli kobercová dekorace u vstupu do luxusní vily. Zatravněnou zahradu mám a jako všichni sousedi hnojím občas (spíš statkovými... celý příspěvek >
Hrušeň na fasádě, 26.9.2007
Najděte si na foru starší diskusní vlákno "Hrušeň jako popínavka ke dveřím?" Tam je to podrobně probráno.
špendlíky, 26.9.2007
Pokud myrobalánový kvas nedoslazujete cukrem, je to dobrá výtežnost.  
Rozdíl mezi bruskou RIS 650 a Einhell SKS 85 E?, 26.9.2007
Řekl bych, že hlavní a nejspíš jediný rozdíl je v barvě.
destilační přístroj - metanol, 25.9.2007
Principem kompetice metanolu a etanolu v lidském těle je skutečnost, že oba působí přes stejné receptory. Afinita metanolu k receptorům je sice silnější (a trvalá), ale je-li etanolu výrazný nadbytek, stačí receptory obsadit a  metanol... celý příspěvek >
Nakosaná jablka - malé dirky, 25.9.2007
Myslím že původním škůdcem je  molovka jablečná nebo molovka jabloňová. Je to takový malý bílo-hnědý motýlek. Mravenci to určitě nebyli. Nelze vyloučit, že do děr vlezli sekundárně.
Hnojení na podzim, 25.9.2007
Mám ve zvyku hnojit spíš podle toho, co v půdě chybí. Na podzim kompostem (každoročně, kam jinak s ním), a střídavě hnojem, draslem s fosforem a vápnem (1x za 3 roky každým) podle plodiny. Kvašené slepičince a umělá hnojiva s obsahem... celý příspěvek >
Chemická válka?, 25.9.2007
Většina prodávaného ovoce v supermarketech má za sebou o dost víc postřiků než tři Kuprikoly. A chutná skoro všem.
Papírák s velikánskými plody, 25.9.2007
Vlašský ořech - přesněji to asi nepůjde.  V uznaném sortimentu, pokud vím, již žádné papíráky nejsou. Myslím, že jméno nejspíš ani nemá.
Brabencí, 25.9.2007
V tom s Vámi plně souhlasím. Naopak já jsem na mravence v domě mnohem agresivnější - žádnej Lybar - je to můj příbytek, zde nemají co dělat. Neobměkčí mě ani tvrzení, že tu byli dřív než naše zástavba. Ti, co sem lezou, tu rozhodně dřív... celý příspěvek >
Elektrická rotační sekačka s mulčováním, 25.9.2007
Pane Marku, diskuze šla o elektrické sekačce. Váš příspěvek vypadá, že jste spíš prodejcem než uživatelem, trochu zavání reklamou.
Brabencí, 25.9.2007
Všeho moc škodí - ať už jde o chemii či o mravence.     Když už jste ale u těch batolat, já bych je raději viděl se batolit mezi těmi mravenci než v trávě prosypané Formitoxem.    Babička říkávala, že štípance mravenců... celý příspěvek >
Vhodne odrudy hrusne, 25.9.2007
Poradil bych panu jmenovci totéž. O opylovače nemějte strach, pokud někde v okolí do půl km rostou hrušně.   Souhlasím s Vámi, zimní hrušky je možná lépe  oželet. Aby byly dobré, vyžadují opravdu teplé stanoviště. Cllappova je dobrá hruška,... celý příspěvek >
Slivoň na Severní moravu?, 24.9.2007
Není samozřejmě severní Morava jako severní Morava. To je moc široký pojem. Taky je otázka, k čemu mají být švestky vhodné - zda na jídlo, povidla, koláče či pálenku . Málokdo má nové odrůdy tak dlouho, že by z nich opakovaně pálil.... celý příspěvek >
Elektrická rotační sekačka s mulčováním, 24.9.2007
Je potřeba rozlišovat trávu v zatravněné zahradě - sadu a pěstovaný, denně kropený travnatý koberec před novostavbou. Založení, podloží, substrát, druh travin,  hnojení a zelévání je u obou verzí něco úplně jiného.  Je rozdíl, jestli... celý příspěvek >
Další diskuze:  7677787980>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika