Příspěvky uživatele - 85.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Třešeň Samba?, 22.1.2008
Znám akorát třešeň Sam, Sambu jen jako tanec.
Kdy správně zavlažovat?, 22.1.2008
Pokud se rostliny pravidelně zalévají, je zem v poledne vyprahlá pouze na povrchu, nikoli u vlasových kořínků, které vodu čerpají. Skutečnost, že je rostlina v poledne lehce povadlá (pravidelně ve skleníku) nemusí ještě znamenat, že trpí absolutním... celý příspěvek >
Ochrana proti okusu zvěří, 22.1.2008
Ano, nasazují se dobře, ale jen na kmínky. Větve už s nimi obalit nelze, tam se lépe tvaruje králičí pletivo.    Pokud ale napadne pár decimetrů sněhu, je i 70 cm výšky na zajíce málo.
Jak nejlépe naložit se slepičím hnojem?, 21.1.2008
I když jme králíky chovali řadu let, jejich hnůj se vždy napřed kompostoval.  Žádný trus bych obecně nepoužíval rovnou.
Jak nejlépe naložit se slepičím hnojem?, 21.1.2008
Je to zajímavé, ale ten sud s naloženými slepičinci sám o sobě prakticky nesmrdí. Až když se s obsahem začne manipulovat a hlavně ředit, začne být hodně cítit. Pár kapek zálivky na kalhotách způsobí, že Vás nevpustí do světnice. Efekt na růst... celý příspěvek >
Ochrana proti okusu zvěří, 21.1.2008
Nápady jsou to zajímavé, někdy snáze, jindy hůř použitelné. Smrkové chvojí je přírodní materiál, asi to i funguje. Bude to ale si dost pracné, k zakrytí všech stromů bych  potřeboval dovolenou a   probírku menšího lesíku. Myslím,... celý příspěvek >
Zahradnické nůžky Fiskars - nic moc, 21.1.2008
Osobně preferuji taky jednosečné nůžky. I mezi nimi mně ovšem  Fiskarsky připadly trochu horší než jiné značky v téže kategorii (lehkost střihu, padnutí do dlaně, střihnutí do drátu aj.). Každému může sedět něco jiného Nůžky s otočnou rukojetí... celý příspěvek >
2 druhy ovoce na jednom kmeni, 18.1.2008
Technicky to bezpochyby jde. Problémem může být rozdílná intenzita vzrůstu a jiné nároky na živiny a agrotechniku.   Na ryngli mám naroubováno pouze více druhů rynglí, vesměs slouží jen na jídlo a nároky mají podobné. I tak Althanova roste... celý příspěvek >
Kamčatská borůvka - v katalogu Starkl, 18.1.2008
Až tak dlouhé je teda nemám, (tak 2 cm) ale taky se o ně nijak nestarám. Porovnám-li ovšem (už je to asi 10 let) obrázek rybízu Rovada v rukou malé dívenky s tím, co skutečně vyrostlo,  je "kamčatka" ještě v toleranci.
jak změřit ph půdy lakmusovym papirkem, 18.1.2008
Souprava na měření pH v půdě se prodává v drogerii. Soupravu  na měření obasahu živin jsem kupoval před 25 lety taky, nyní jsem se po ní nedíval.
Olše, 17.1.2008
Použít lze, ale neradím to. Není nijak dekorativní, tvaruje se a obrůstá hůř než třeba habr a má mimořádné nároky na vodu srovnatelné jen s vrbami. Jedině k potoku, rybníku nebo do vlhka.
Lepidlo na dřevo, 16.1.2008
Nejlíp se mi osvědčilo konstrukční PU lepidlo. Díky expanznímu charakteru navíc napraví nejednu amatérskou nepřesnost.
jak dokyselovat pudu boruvkam?, 16.1.2008
V Brně, v drogerii na Orlí.
destilační přístroj, 16.1.2008
Není to snadné, zejména není-li kvasu mnoho. První švestky v sudu je dobré rozmačkat, aby pustily šťávu a začaly  kvasit dřív než  plesnivět. Ovoce co nejméně znečištěné a sud uzavírat, třeba folií, aby bránila přístupu vzduchu a nebránila... celý příspěvek >
vyrovnání pozemku, 16.1.2008
Hranice mezi trávníkem a plochou krytou kůrou se při sečení, pravda, občas naruší. Nechcete-li plochy oddělovat obrubníky, prostě rozprsklou kůru po trávníku shrabte a zkompostujte spolu s posečenou trávou. Tu trochu chybějící kůry dosypte z pytle.... celý příspěvek >
Další diskuze:  5657585960>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika