Příspěvky uživatele - 85.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dezinfekce půdy, 9.3.2008
Od jiného dítěte, může Vaše dítě onemocnět vážněji - co třeba nemoc špinavých rukou žloutenka? Přesto nebudete jeho kamarády desinfikovat. Tasemnice je onemocnění nejen málo frekventní, ale hlavně banální.    Lidský  herpesvirus je,... celý příspěvek >
Dezinfekce půdy, 9.3.2008
Asi tak.
Dezinfekce půdy, 9.3.2008
V každé půdě je mnoho patogenních mikrobů  - např. spory tetanu nebo botulinu. Bakterií, virů a roztočů přenosných z koček na člověka se bát nemusíte. V půdě prakticky nepřežívají a půdní mikroorganizmy je inaktivují. Dezinfikovat ji... celý příspěvek >
Řez lísky, 9.3.2008
Pokud má Váš lískový keř dostatek plodných výhonů, taky ty vertikální odstřihněte u země. Budete-li chtít - třeba kvůli omlazení keře - odstranit a nahradit nějakou starou větev, jeden vhodně umístěný vertikální výhon můžete ponechat a vypěstovat z... celý příspěvek >
Ochrana dřevěného plotu, 9.3.2008
No jo, jenže tady mícháte hrušky s jabkama. Podlaha je interiér, dřevěný plot je venku. Nároky na ochranu jsou úplně jiné.   Olej dodá podlaze velmi pěkný vzhled. Jeho nevýhodu ale vidím v tom, že její povrch nezpevní, což u smrkového dřeva je... celý příspěvek >
Biozahrada?, 9.3.2008
Nechci Vám brát iluzi, ale podle fotky na dané www. stránce Matčino asi neurčíte. Řekl bych, že přestože se na snímku bezpochyby jedná o tuto odrůdu, není to vzhled typické Nonetitky (Matčina). Slupka plodu je červená jen na osluněné straně,... celý příspěvek >
kompostér ze sudu, 9.3.2008
Já osobně si myslím, že neporušeného sudu je na kompost škoda, ten poslouží lépe na vodu.Levněji jde kompostér libovolné velikosti vyrobit ze zbytku drátěného pletiva.    Chcete-li mermomoci použít sud, dno bych neodřezával, ale nadělal do... celý příspěvek >
Podivné stromy..tak pánové je to tak, 8.3.2008
Je to možné. Taky se možná našly jiné způsoby omezení růstu - třeba mezištěpení nebo slaběji rostoucí podnože.
přesazení stromku z lesa, 8.3.2008
Záleží na tom, kolik zachováte kořenů. Metr vysoké borovice jsou malé, při adekvátní péči by s ujmutím problém být neměl
Podivné stromy..tak pánové je to tak, 8.3.2008
Nu, já si myslím, že kdyby to kroucení bylo tolik efektivní, asi by se praktikovalo častěji.  Řekl bych, že v době, kdy jsou (malé) stromky skroutitelné, potřebujeme spíš aby naopak rostly a sílily rychle. Kroucení bude mít zřejmě podobný efekt... celý příspěvek >
Podivné stromy..tak pánové je to tak, 8.3.2008
Opravdu jsem, paní micuko,  na Váš příspěvek nereagoval. Byla to první zmínka a Bezdružicích, o nichž jsem ani nevěděl, že existují. Evokovalo mi to vzpomínku na významnou, byť tragickou postavu našich dějin.  I tak se omlouvám.
Sušička ovoce, 7.3.2008
Mím tu stejnou sušičku přes 10 let a jsem taky spokojen. Oceňuji nezničitelný, dobře omývatelný materiál a možnost sušit současně produkty různého aromatu.  Díky tomu ale sušení trvá o něco málo déle než v jiných typech.
kvašená červená řepa, 7.3.2008
Zkoušel jsem  řepu zalít stejným slaným nálevem jako okurky na kvašáky. Pro jistotu jsem přidal trochu šťávy z kysaného zelí. Řekl bych, že se to docela podařilo, ale že by mě produkt nějak nadchl, nemohu říci.
Uložení destilátu do země, 7.3.2008
Absolvoval jsem několik svateb, kde bylo zvykem otevřít slivovici uloženou v roce, kdy se nevěsta (ženich) narodili. Pokud byla pálenka uložena ve skle, vždy zůstala čirá i po desetiletích.
Uložení destilátu do země, 7.3.2008
Ve kamenném sklepě jsem schoval kořalku  roku 1983 v lahvích, nastojato, zašpuntované zátkovačem zavoskované normálně zakapáním svíčkou a ještě originál plechovým víčkem přes to. Před měsícem jsem zkoušel vzorek - plechové víčko... celý příspěvek >
Další diskuze:  4647484950>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika