Příspěvky uživatele - 85.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přeroubování arónie, 2.4.2008
Pokud rouby aronií nemají tendenci rašit, tak za kůru raději později v - květnu
Podnož St. Julien, 2.4.2008
Myrobalán roste výrazně bujněji - hodí se do chudších a kamenitých půd. Nedoporučuje se štěpovat na něm pravé Domácí švestky  - méně plodí a broskvoně. Naopak pro ryngle, mirabelky a slabě rostoucí slivoně je to asi nejlepší... celý příspěvek >
Trus larvy potemníka, 2.4.2008
Mýlíte se. Bílkoviny a dusíkaté složky obecně včetně nukleových kyselin a fosfolipidů jsou součástí všech buněčných struktur, hormonů, enzymů, aj. Součástí množení buněk je i jejich apoptóza (řízená smrt) a obměna. Čím rychlejší metabolismus,... celý příspěvek >
Trus larvy potemníka, 2.4.2008
Smím se zeptat k jakému účelu tak velké množství larev chováte?
Trus larvy potemníka, 2.4.2008
Obsah dusíku bych nepodceňoval ani u členovců. Bílkoviny jsou základním stavebním kamenem a jejich metabolity bílkovin musejí z těla pryč. U larválního stadia je látková přeměna hodně rychlá.  Naopak sacharidy organizmus využije jako zdroj... celý příspěvek >
Trus larvy potemníka, 2.4.2008
To ho máte tolik?
Jaké dvouruční teleskopické nůžky?, 2.4.2008
Zvažte co, a jak často s nimi budete stříhat. No name nůžky z marketu jsou levné, obvykle těžší. Chcete-li stříhat hlavně rybízy ve stoje, ty levné většinou stačí, beztak se nevyhnete občasnému střihnutí do země. Stříhání, vrbového proutí na... celý příspěvek >
Nechávat při řezu do staršího dřeva čípek?, 1.4.2008
Tyto peckoviny pěstuji sice dlouho, ale jen okrajově, takže si netroufám soudit. Suché čípky jsem vždy odstraňoval a rány opakovaně zatíral. Bylo-li to správné, nevím.
Můžu přidat písek ze staré omítky do půdy?, 31.3.2008
Máte-li na zahradě těžkou jílovici, je stará omítka z bouračky to nejlepší, co můžete půdě dát. Lepší je omítka z interiérů než fasáda, obsahuje méně cementu.
rouby, 31.3.2008
Podle zákona apikální dominance bych mnoho šancí nedával - zejména u 10 letého stromku. Kdysi jsem podobný kmínek snížil tím, že jsem za mízy surově uřízl 2 stromky ve výši pasu a metrový pařez narouboval za kůru. Žádné tažné větve na kmíncích... celý příspěvek >
Nechávat při řezu do staršího dřeva čípek?, 31.3.2008
Myslím, pane Vítku, že málokdo rozumí řezu tolik jako Vy.    Osobně se řídím silou tažné větve, pokud je ponechaná silnější než odstraňovaná, troufnu si na kroužek. Je-li tažná slabší, raději nechám omezeně aktivní Zahnův čípek. To spíš... celý příspěvek >
rouby, 31.3.2008
Zkusit můžete cokoli, ale myslím, že se takové štěpování neujme. Když by se náhodou ujalo, tak neporoste.
Kde koupit větší balení hnojiva?, 31.3.2008
To máš z toho, Jiří, že nežiješ na lontě.    Až se mi nechce věřit, že ty megamarkety mají tak malá balení, fakt je, že jsem tam nenakupoval víc jak 2 roky.
jak postavit foliovník?, 31.3.2008
V posledních letech dosahují výkyvy počasí pořádných extrémů - mám zde na mysli mj. vítr. Není-li stanoviště extra chráněné, staví se často foliovník opakovaně.
Kde koupit větší balení hnojiva?, 31.3.2008
Většinou v supermarketu typu OBI, je tam největší výběr i balení. Někdy v místním zemědělském zásobování.
Další diskuze:  4142434445>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika