Příspěvky uživatele - 85.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Housenky v trávě, 7.4.2008
Tak, jak píšete, půjde spíš o chroustky letní než o pravé Melolonthy. Vyvinutá ponrava je o dost větší než udávaných 2 cm. Navíc míst, kde je chroust silně rozmnožen, není mnoho - viděl jsem je ve velkém v posledních letech jen na Pálavě. Z dětství... celý příspěvek >
Jaký druh švestky na slivovici?, 7.4.2008
Plodů Jojo jsem sklidil asi jako mám prstů na rukou. Pochybuji, že jich někdo u nás vypěstoval tolik, aby je pálil. Literatura uvádí nižší cukernatost než Domácí, ale i než jiné toleranty. Na druhé straně prý není náročná na teplé podnebí.... celý příspěvek >
Rezistentní jabloně - lze tvarovat do stěn?, 7.4.2008
Angold ano, Lialu neznám.
Poškození kmene, 7.4.2008
Nějak tak to, myslím, bude. Každopádně taky považuji za správné zmenšit velikost koruny řezem v případě poranění kmene a ztráty části vodivých pletiv.
Konopí, 7.4.2008
Tudo větu slýchá vyšetřovatel opravdu často
Křovinořez - 2 nebo 4-takt?, 7.4.2008
Čtyřtaktní Hondu mám, povětšinou seču jen trávu strunou. Rozdíl v hlučnosti je patrný, ve spotřebě zanedbatelný. Poměr cena / výkon bude u dvoutaktů výhodnější.    Neuvažoval jste o Stihlu s mororem 4-mix? Sám jsem jej při práci neviděl,... celý příspěvek >
Přeroubování arónie, 7.4.2008
Narašená podnož nevadí, naopak. Hlavně, aby nebyly vyrašené aroniové rouby. Máte-li je nařezané z února, nemusely by být. Malé napučení nevadí.  Ujímají se na lesní (i sladkoplodou) jeřabinu dobře. Nepoměr síly letorostů lze řešit... celý příspěvek >
ovocné stromy a nadmořská výška - jabloň Selena, 7.4.2008
Jako velký příznivec rezistentních jabloní o tom nerad hovořím. Gen rezistence u mnoha odrůd byl přenesen křížením s planou jabloní Malus floribunda. Kdo v dětství kousal do planých jablíček, tu chuť zná. Mnohé rezistentní odrůdy - i když jsou... celý příspěvek >
Svraštělé hlízy jiřin, 7.4.2008
Zajímavé.   Nechci být hnidopich - semínka vysejete, nevysadíte.  Nestává se Vám, že ze semen občas vyroste barevně a velikostně jiná jiřina? Skutečně Vám hned první rok ze semene vyroste stejně mohutná a vitální rostlina? Připadne... celý příspěvek >
DDT není jen zlo, 7.4.2008
Problém je v tom, že jednotlivá rizika nejsou kvantifikovatelná, aby se dala exaktně spočítat. Jednotlivým rizikům bude přikládat diametrálně různou váhu vědec - volič ODS a zelených. Ke konsenzu proto dojde těžko, i kdyby byla diskuze... celý příspěvek >
Rostlinné insekticidy, 7.4.2008
Myslím, že karton či dva by mohl teoreticky zabít i člověka (nebo obsah nikotinu v něm - on ten zisk výluhem ani kouřením není úplný). Potkana snad krabička či 2 - jestli jsem teda správně počítal.
Třešeň, 3.4.2008 Obsahuje fotku
Jako stromek se, tuším, nemnoží a na odběr roubů je asi pozdě. Na obr. Dönissenova přiroubovaná ke stromku odrůdy Van
Poraďte o roubování meruňky, 3.4.2008
Na roubování meruněk pozdě není, na roubování za kůru je dokonce mnohde ještě brzo. Na odběr roubů, ale dle mého, možná pozdě je. Pokud nejsou narašené, dají se vzít a ihned naroubovat kopulací. S nejistým výsledkem ovšem. V žádném případě bych s... celý příspěvek >
rezistenty, 3.4.2008
Myslím, že jste zvolila dobře. Tyto 3 odrůdy pokryjí dlouhou dobu konzumní zralosti, jsou rezistentní a pěstitelsky vděčné - bez mimořádných nároků na teplé podnebí. Zvolená podnož zajistí dostatečně vitální růst.    Vrátím-li se k Vašemu... celý příspěvek >
pomozte mi s Rubínem, 3.4.2008
Rubinola není Rubín.
Další diskuze:  4142434445>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika