Příspěvky uživatele - 85.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
vápnění / slimáci, 5.6.2008
Nadměrným vápněním stromům ublížíte, minimálně chlorózou se to projeví. Nátěr kmenů je bez rizika, obávám se ale, že zaschlý nátěr velkou překážkou pro slimáky nebude.
Škůdci = vyčerpaná půda?, 5.6.2008
Hmm, moji slimáci asi nečtou Receptář.
Hrušeň Clappova, 4.6.2008
Chuťově z těch dvou řadím výš Boscovu. Přidám-li k hodnocení pěstitelské vlastnosti, růst, plodnost, odolnost, tak ani jedna.
Plody předčasně opadávají, 3.6.2008
Je dobře pohnojena? Meruňka je poměrně náročná na draslík.
Borůvka - chybí zinek (světné listy s tmavým žilkováním), 3.6.2008
Nemohlo k borůvkám zalétnout trochu postřiku hnojení na list třeba s Wuxal Calcium?
Problém s hrušněmi - spála?, 3.6.2008
Pro bakteriální spálu je typické hákovité zahnutí postižených letorostů a taky ten sliz. Uschlé lámavé výhony budou nejspíš něco jiného
kustovnice čínská, 2.6.2008
Lycium barbarum volně rostoucí a Lycium chinense není jedno a totéž. Divokou kustovnici asi není dobré požívat, ale ta čínská se používá dlouho jako doplněk stravy.
Vypěstování podnoží, 29.5.2008
Díky za podporu.     Roky stratifikuji pecky a jádra všech druhů v květináči s pískem po hrdlo zahrabaným na stinném místě (vedle zapíchnutých roubů). Z ledničky by mě žena asi vyhodila. Vysévám mírně naklíčená semena v březnu do... celý příspěvek >
Meruňka z pecky, a co broskev?, 29.5.2008
Máte natolik zahradnickou přezdívku, že napodruhé by se Vám to povedlo.Vysetím pecky záskáte šanci,. ale zdaleka ne jistotu, že plody semenáče budou stejně dobré.
Meruňka z pecky, a co broskev?, 29.5.2008
Jestli jsou ty plody z JM skutečně báječné, zvažte, zda nebude lepší raději u Kolína vyset pár pecek z nějaké pozdní vinohradnické broskve a na vzešlý výhon naočkovat  tu báječnou. Budete mít prakticky jistotu plodů stejné kvality.
bambus - český, 28.5.2008
Křídlatku bych si podrué na zahradu nepouštěl. Je skutečně agresivní a prorostla mi i 1,5 metrů vysokou kamennou zídkou. Naštěstí jsou rostliny velké a zakapání pahýlů Roundupem na ně platí.
Vypěstování podnoží, 27.5.2008
 Pane Boštičko, byla by škoda, kdyby byl Váš příspěvek k tématu poslední, moc si Vašich rad cením. Třeba papriky jsem vysel letos přesně podle Vašich rad a některé rouby obalil mikrotenovými sáčky (třešně - výrazně lepší efek než bez sáčků,... celý příspěvek >
Vypěstování podnoží, 26.5.2008
Nemyslel jsem to jako ironii a taky už jsem zapomněl,   že to byl názor od Vás, Vaše hluboké znalosti v oboru jinak považuji téměř jako zákon. To myslím opravdu, bez stopy ironie.    O šarce jsem v daném vláknu uvedl několik... celý příspěvek >
kvetení ořešáku, 26.5.2008
Zejména vypěstovaný ze semene.
Obaleč jablečný, 25.5.2008
První generaci obaleče neřeším. Opylení bylo dobré, takže v květnu bude beztak potřebný velký propad. Nezjistil jsem rozdíly v intenzitě pozdní červivosti, ať už se proti 1. generaci zasahovalo nebo ne.     Chemicky jsem zatím na... celý příspěvek >
Další diskuze:  2627282930>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika