Příspěvky uživatele - 85.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přerostlé sazenice černého rybíru, 9.6.2008
Asi to možné je, ale myslím, že to není nutné. Nechal bych keřík, ať roste a asimiluje. 1 metr není až tak mnoho. Beztak je vhodné sazenice vysazovat hlouběji, než rostly v množírně a po výsadbě hluboko zakrátit.
Mletý vápenec a Thomasova moučka, 8.6.2008
Thomasova moučka je staré fosforečné hnojivo.  Používá se obvykle 1x za 3 roky na podzim. Většinou spolu s nějakým draselným, případně i statkovým hnojivem. Mletým vápencem se hnojí zjruba ve stejných intervalech - podle půdní reakce a... celý příspěvek >
Záhadná nemoc jabloně, 8.6.2008
Objevily. Asi by to chtělo fotku. V tento vlhčí čas se může projevit strupovitost, ale zatím asi jen na listech a skvrny jsou spíš šedé.
ořešák nemá stále listy, 8.6.2008
A říznete-li do dřeva, je živé (zelené)?
Kultivátor Hecht 760, 8.6.2008
Přiznám se, že jsem na jaře po Hechtovi taky pošilhával a taky kvůli velmi příznivé ceně. Vždyť konstrukčně podobný stroj třeba od Gardeny je násobně dražší. A to je mi podezřelé. Stejně jako štěpkovač Hecht, který je 3x levnější než podobný Bosch. V... celý příspěvek >
Infekce višně, 8.6.2008
Postříkat ji můžete čímkoli, ale příliš to nepomůže. Doufejte, že nezaschnou všechny výhony a že ze spících oček ještě nějaké vyrazí.Chemicky strom ošetřete zavčas příští jaro.
Zlomený stromkový angrešt, 8.6.2008
Pokud byl stromek angreštu pouze zohnutý a nalomený, zachránit se dá, jestli je zlomený úplně nebo z velké části, je ztracen. Naroubovat a přelepit kmínek je neúčinné.    U stromkového angreštu je nutné, aby kůl byl vyšší než stromek... celý příspěvek >
Švestka - škůdce - (ale jaký?), 7.6.2008
Hálčivec Phytoptus similis. Roztoč. Běžně se proti němu nezasahuje.
Třešeň usychání plodů - pomozte radou, 7.6.2008
Nevím, jestli jsem měl stejný problém jako Vy. Třešeň bohatě kvetla, plodů málo. I když listy i přírůstky nevypadaly na výrazný nedostatek živin, před 3 lety jsem zryl trávník kolem stromu a zapravil do půdy několik koleček směsi z písku... celý příspěvek >
Poradíte?, 7.6.2008
Tuším že "voška"
Poradíte?, 7.6.2008
Puchrovitost to asi není.
Skvrny na listech jabloní, 6.6.2008
Moc pěkné a instruktivní snímky, pán jekyll. O tom právě diskuzní fórum je.    Jinak bych se ale k mozaice nestavěl tak rezolutně. Je pravda, že jde o virózu, která je neléčitelná. Nechci tvrdit nějaská dogmata či zákony, odpozoroval jsem... celý příspěvek >
placaté plody?, 5.6.2008
Já opravdu nevím. Stříkal jsem pouze broskve proti kadeřavosti (letos naštěstí) spolu s meruňkou proti monilióze a slivoně po odkvětu proti pilatce (je-li to potřeba, nevím, švestky za vsí mají násadu podobnou). Jinak to nechávám na přírodě.
Vypěstování podnoží - pro p. Boštičku a jiné, 5.6.2008
Onehdá, asi před měsícem, jsme se v diskuzi na téma šarka dočetli v příspěvcích pana Boštičky, toto: "Šarka se opravdu přenáší rouby, a mimo jiné i semenem. Upozorňoval jsem již na to při nedávném dotazu zda použít pecky Zelené renklody za účelem... celý příspěvek >
placaté plody?, 5.6.2008
Puchrovitost
Další diskuze:  2627282930>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika