Příspěvky uživatele - 240.105

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Od kdy zachycovat dešťovou vodu?, 11.3.2015
Zdravím. Máme také IBC kontejnery, manžel je o víkendu propojil a napojil, dneska do nich už teče voda. Jeden samostatně stojící se plní už od konce února. Mráz není takový, aby takovému materiálu něco udělal, prostor na případné rozepnutí ledu... celý příspěvek >
Nocenka, 10.3.2015
Zdravím. Dnes jsem si koupila v Kik dvě hlízy nocenky, už mají narašený malý pupen. V prodejně byly v teple. Mám je zkusit dat do lednice a přibrzdit pro pozdější výsadbu nebo je můžu vysadit do květináče a dát do chladu? V tom květináči bych je... celý příspěvek >
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 10.3.2015
Hm, ředkvičky pod textilii nebo přímo volno? Jsme v Moravském Krasu, 500 mnm, už se mi na to vysévání třepou prsty, ale zatím se držím.
Křivouš - Campsis - přesadit na jaře nebo podzim?, 8.3.2015
Zdravím. Mám mladý křivouš, teď tu přezimoval druhou zimu. Je to zatím jenom proutek do metru výšky, boční obrost kratičký. Mám ho ale daný na severní straně, která pro něho není ideální, je vlastně schovaný za treláží a za zdí a navíc tam stéká... celý příspěvek >
Zapomenuté - nezasazené - cibuloviny, 8.3.2015
Díky za rychlé odpovědi, nebyla jsem si jistá. Je to velkých květináčích nebo zednickém kalfasu, vyhodím to ven, i kdyby mrzlo, tak tolik už nepomrznou. A že ty jarní letos nepokvetou, to už je jedno, mám jich hromady jinde, hlavně aby to přežily.... celý příspěvek >
Zapomenuté - nezasazené - cibuloviny, 8.3.2015
Zdravím. Jak se to občas stane, našla jsem dneska několik pytlíků nezasazených tulipánů, narcisů, eremurů a vysokých česneků (ty mě teda štvou nejvíc). Plus mám nově koupené lilie a montrbrecie. Co s tím teď? Lilie a eremury jsem vysadila do... celý příspěvek >
Vysévání letniček, 28.2.2015
Tak to je zajímavé, ty moje byly v koupeném substrátu, takže s rašelinou určitě. Dneska jsem si koupila v Bauhausu Ivanovice ještě jedny, Seva Seed Valtice tam měla hledíky v baleních podle barev, nejen jako mix. Tak jsem zvědavá.
Lilie, 27.2.2015
Zdravím. Tak jsem přikoupila ještě další. Lídl opět nabízí několik odrůd, Pixel mix mají i letos. Koupila jsem si plnokvěté Coctail Twins, cena 80 kč za 3 cibule. Dnes jsem nákupy vytáhla z lednice, abych je trochu očistila a nachystala na sázení... celý příspěvek >
Lilie - množení z cibulových šupin, 23.2.2015
Zdravím. Starší diskuze, ale u kytek je to jedno. Já jsem zkoušela oddělení šupin i v tomto termínu, prostě jak jsem koupila nové cibuel, tak jsem z nich část šupin oloupala. Zasadila jsem je po jednom kuse do malých sadbovačů, bez jarovizace, ta... celý příspěvek >
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 23.2.2015
Zdravím. V čem máte problém s plastovým kompostérem? Tchýně ho na podzim dovezla na chalupu, naše obec ho chce rozdávat občanům zdarma. Máme ze starých palet, budeme ho letos zvětšovat, ale ten plastový jsem si říkala, že se bude dat použít.
Lilie, 22.2.2015
Zdravím. Tak už se obchody plní novými rostlinami, co jste si už pořídili nebo plánujete pořídit? Mě loni velmi potěšily lilie z místního zahradnictví, podle balení pravděpodobně jejich vlastní výpěstky - oranžové Tresor a světle oranžové... celý příspěvek >
Verbena, 19.2.2015
Zdravím. Mám nějaká semena verbeny, kdy je vysévat? Jsou drobná, tak asi nezasypat, ale nemám s těmito rostlinami zatím zkušenost. Díky za radu.
Vysévání letniček, 19.2.2015
Hm, dívám se, kam se to připojilo. Psala jsem o hledíku větším, sorta Maximum. Měla jsem je ze Sema, prodává i Lídl.
Vysévání letniček, 19.2.2015
Zdravím. Tyto jsem sela už v roce 2013, byla to bída. Neumím to s obyčejnými kytkami či co. Bylo to takové nedomrlé, moc semenáčků mi nepřežilo. Venku to potom bylo lepší, kvetly. Byla to ta směska vysokých. Na zimu jsem je tam nechala, nějak... celý příspěvek >
Osivo z Lidlu, 19.2.2015
Zdravím. Měla jsem odtud hlavně květiny, rostlo to dobře a pěkně. A za tu cenu... Letos už jsem podlehla a nakoupila zase pár nových. Takové ty obyčejné, lichořeřišnici, hrachory, chrpy, to se prodává všude ve směsce, tak je celkem jedno, kdo to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1112131415>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika