Příspěvky uživatele - 216.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 14.6.2014
To nejsou moje reklamní plky, to je pravda. Vy jste vůbec 4 T nevyzkoušel, doufám, že jste schopen uznat, když má někdo jiný větší zkušenosti, než Vy. Druhý křovinořez máme 40 ccm a vím, s čím srovnávám po vyzkoušení mnoha dalších typů po opravách.... celý příspěvek >
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 14.6.2014
Seču 600- 1200 m2 podle trávy, co udržujeme sekačkou na kolech občas poseču když vyběhnou některé trávy a křovinořezem je poseču rychleji. 4 takt je Dolmar 335.4 U, je po všech stránkách výborný. U mě nastala zvláštní situace, já jsem tyto stroje... celý příspěvek >
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 14.6.2014
Rozumíte tomu opravdu velmi málo, dívejte se na F1.
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 14.6.2014
Honda, Subaru Robin Rozhlédněte se kolem sebe a zkuste na silnicích najít např. automobil Trabant, nebo jiný automobil či motocykl s dvoutaktním motorem. V celém spektru spalovacích motorů zjistíte, že dnes jednoznačně dominuje čtyřtaktní... celý příspěvek >
Start teplého motoru, 14.6.2014
Zkuste jiskru když nejde nastartovat.
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 14.6.2014
Dobrý den, máme oba typy křovinořezů 2T a 4T. 2T jsem máme jen, jako pohon rotavátoru a záložní, kdyby náhodou. Výhody 4T si můžete přečíst podrobně např na stránkách Honda stroje. Hmotnosti jsou velmi podobné, uživatelský komfort a samotné sečení... celý příspěvek >
Křovinořez kolem 6000,-, 14.6.2014
Dříve měly Hondy problémy s mazáním, Subaru tyto problémy nemá. Pouze se doporučuje uskladnit stroj tak, aby olej nenatekl do spalovacího prostotu. Podobně, jako u jiných 4 taktů zahradní techniky. Jiný neduh jsem nezjistil, naopak mnoho výhod proti... celý příspěvek >
Sekačka Vari Lucina Honda GCV 190, 13.6.2014
Žlutý pyl je bio a tu rozpustí Stabilizátor. Nespěchejte, po aplikaci do nádrže nastartovat motor, udržet chvíli v chodu a počkat, potom vyzkoušet. 3500 za nic je darda.
Vyžínače a křovinořezy Stiga, 13.6.2014
Měl byste pochopit konečně, že výroba někde ve světě pod značkovou hlavičkou je značková kvalita. Jistě chápete pojem značka Stihl a třeba Hecht.
Sekačka Vari Lucina Honda GCV 190, 13.6.2014
Pro člověka, který nechce do servisu, aby platil a nechce vrtat v karburátoru je stabilizátor snadné řešení a že dokáže rozpustit bordel se všeobecně ví. Stabilizátor lze využít, jako prevenci, ochranu benzínu, ochranu směsi před rozkladem. Do... celý příspěvek >
Křovinořez kolem 6000,-, 13.6.2014
A to jsem právě nechápal, co Vám nabízeli, bylo o hodně lepší, než co máte a cenou se k tomu dostanete s horšími užitnými vlastnostmi. Teď už mám jasno, Vám o to nešlo, tak se mějte.
Křovinořez kolem 6000,-, 13.6.2014
Robin Subaru není čínskej, ani americkej a Hondu na křovinořezu strčí do levé zadní. Vaše znalosti jsou bída a podle toho jste si vybral.
Křovinořez kolem 6000,-, 13.6.2014
Dolmar 246.4U je se strunovou hlavou, dvouramenními popruhy, nožem, cena od 7000 do 8500 podle prodejce. Toto bych si vybral já, na Vaši plochu bez dokupování ničeho, pevný hřídel, servis, velmi tichý chod. Na naši plochu jsem koupil 335.4U.
Sekačka Vari Lucina Honda GCV 190, 13.6.2014
Nejdříve kupte stabilizátor paliva od B&S je do stovky, natočte motor a nechte den. Tak nezasáhnete do motoru a nemusíte řešit záruku. 1 velmi pravděpodobné, 2 v záruce smíte provádět všechno, co je uvedeno jako údržba obsluhou, 3 ano, ale podle... celý příspěvek >
Křovinořez kolem 6000,-, 13.6.2014
Profi jsem si nevšiml v doporučeních, český způsob nakupování nastavit limit ceny základu a potom dokoupit profi strunovou hlavu, lepší popruhy, a pořád seče základem, do kterého vrazil další prachy. Doporučil byste mi 12° pivo, limit ceny mám 3,50.
Další diskuze:  1112131415>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika