Příspěvky uživatele - 216.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 15.6.2014
Demagogii jsem zmínil ve srovnání 2T a 4T. Možná máte problémy s psaným textem a jeho převedením dál.
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 15.6.2014
S tím souhlas.
Zkušenosti ze sekačkou Nordix z OBI, 15.6.2014
Nejhorší je když někdo vydává levnou předraženou čínu za značku kdesi ze severu.
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 15.6.2014
V diskuzích není třeba rozpitvávat vlastní individuální výběr, střelba od boku je demagogie, která ubližuje, když nechcete kalhoty od vietnamce a takový nás přesvědčuje, že kalhoty od vietnamců mají všichni.
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 15.6.2014
Pořád střílíte od boku, nemá předepsaný svůj olej.... Ano v servisu zaplatíte v záruce, po záruce Vás olej za 450,- nespasí.
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 15.6.2014
Teď se dívám na obal za 120,- jsem koupil 5w40.
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 15.6.2014
Do motoru musí být automobilový olej 10-30 min SF. To není žádný problém.
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 15.6.2014
Ale no tak, jezdíte s autem do servisu? Když nic neřeknete, dají Vám do motoru olej za litr 450,- Koupil jsem litr oleje za 120,- má požadovanou specifikaci co chce výrobce motoru, no a 1 výměna oleje za rok je za 12,-Kč. Když chcete platit, kamarád... celý příspěvek >
Vyžínače a křovinořezy Stiga, 15.6.2014
Hmotnosti jsou u Stigy k výkonu velké. Na malé ploše to tak nevadí, ve svahu a víc sečení je na střídání obsluh.
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 15.6.2014
Za jakou dobu posečete 300 m? Ptám se z důvodu výměny 1 deci oleje, olej měním 1 za rok, to není žádná nevýhoda 4T. Profesionálně nesečete a ani jste takový stroj nechtěl. Je pouze otázkou času, kdy se 4T rozšíří do profesionální oblasti. Nedávno... celý příspěvek >
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 15.6.2014
Vyzkoušel jsem víc, než dokážete vyjmenovat. 300 m posečete tak za hodinu, na výměnu oleje za 1 rok máte minimálně 30 sečení. S náklonem při práci není u současných 4T na křovinořezech problém, už jsou 4T profi, jen Vy je neznáte.
Vyžínače a křovinořezy Stiga, 15.6.2014
Jak to je všichni víme a značka si drží nejen kvalitu, ale i cenu. Cenu občas sníží, aby se vyprodaly zásoby. Stigu i se 4T vídám u komunálů, ale nemohu celkově hodnotit, neznám jejich počet závad a další kolem. Vyhrála nejlepší nabídka, i toto... celý příspěvek >
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 15.6.2014
Nechávám bez komentáře, co si myslíte. Zajímalo by mne, jak dlouho sečete svých 300 m?
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 15.6.2014
Od Vás je rozhodně nezíská, protože je nemáte kde vzít. Sekačka na kolech a křovinořez není to samé, a proč nemáte v sekačce 2T? Je fakt, že absolutní amatér potřebuje nerozbitnou jednoduchou věc a je spokojen, i když je z minulého století. Protože... celý příspěvek >
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 14.6.2014
V ceně byla strunová hlava.
Další diskuze:  1112131415>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika