Příspěvky uživatele - 216.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 19.6.2014
No já chytnu po silnějším za dobrou cenu. Ahoj
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 18.6.2014
Olej má být 10w30 API SF min, dávám 5w40 do auta. 1 deci je jedna výměna oleje za rok, můžete častěji, teplý olej vylejete do připravené nádoby a přiloženou plničkou doplníte deci oleje. Stroj musí být položený na rovině a měrkou zjistíte kolik... celý příspěvek >
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 18.6.2014
ahoj ventily u 4T po 200 hodinách do převodovky dávám oregon z tuby, na bazošu byl 4T nový za 7000 s výbavou nový záruka ten co mám já.
Dominátor - ničí zvířata v zemi?, 18.6.2014
Chemie není nikdy „čistá", dnes by nikdo nešel okopávat lán pole, na zahrádce se chemii vyhýbám, protože pro mě ztrácí smysl pěstovat stejné supermarketové produkty.
Křovinořez kolem 6000,-, 17.6.2014
Jo tak, mě je putna jak mazání říkáte, nejsou s tím problémy a to oceňuji jako majitel.
Křovinořez kolem 6000,-, 17.6.2014
Soused ob jednu zahradu seče 4 mixem, 4T a 2T máme, vyzkoušení průběžně probíhá. V této cenové kategorii je vysokozátěžový 4T vysokým nadstandardem o profi sečení zde nepadla zmínka jen že se už i profi 4T dělá. V opravně zatím žádný 4T neměli na... celý příspěvek >
Křovinořez kolem 6000,-, 16.6.2014
Zkusíme srovnat 4 mix a 4 T. U 4 mixu nemusíme měnit olej v motoru, u 4T nemusíme přidávat olej do benzínu, ventily mají oba motory. Snadněji lze zničit v dnešní době 4 mix, směs benzínu a oleje časem maže méně a také se může opomenout olej do směsi... celý příspěvek >
Křovinořez kolem 6000,-, 16.6.2014
Než Husqvarnu tak Stihl, než Stihl s poločtyřtaktem tak čistokrevný japonský 4T. Pro mě jako zákazníka je německo japonská chcete li japonsko německá spolupráce super stav v dnešní době číny us &spol.
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 15.6.2014
Nechápu, že jste si koupil základ a chcete jej mít na dlouhou dobu, už dnes je překonaný, měl jste brýle.
Zkušenosti ze sekačkou Nordix z OBI, 15.6.2014
Když to tady čtu, tak se nedivím, spoléhají na technické okno lidí a cenu.
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 15.6.2014
Jistě, léty prověřenou kvalitu ovšem s dnešní výrobou, máte základ 128 s bovdenem, nic z high end co jste zmínil. Základ, který má za hodinu o deci víc spotřebu benzínu s olejem, o devět decibelů víc na hluku, toto jste si vybral pro sebe, nechápu.
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 15.6.2014
No jo, Vy jste si starou technologii koupil teď :-))).
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 15.6.2014
4 MIX Ten pracuje na čtyřtaktním režimu, palivem je však směs oleje a benzínu 1:50 používané v dvoutaktních motorech.
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 15.6.2014
Subaru-Robin Japonské profesionální vysokozátěžové motory SUBARU Robin dodávají svůj výkon nespočtu různým typům strojů různých vyrobců (Weber, Bomag, Dynapac, NTC, Benza, Wacker, apod.). Za uplynulých třicet let prošly tyto motory mnoha vyvojovými... celý příspěvek >
Aký krovinorez? (dolmar, HQ, Stihl), 15.6.2014
Moje odpověď se zařadila pod Vás, Vám nebyla určena.
Další diskuze:  1112131415>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika