Příspěvky uživatele - 92.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Maďarská višeň, nevím jak sestřihnout nový stromek, 5.4.2017
odstřihnout spodní výhony, teď když začínají rašit lístky? Můžete teď, mlůžete klidně i později. Peckoviny nejlíp hojí řez v květu.
Černý a červený rybíz, a angrešt - jaká odrůda?, 5.4.2017
Určitě bych nevynechal černý Démon. Zraje ze všech jako první a dobře chutná. Z červených nedám dopustit na klasický Losan a z bílých mi nejvíc chutná Jantar
Mám ich nechať?, 5.4.2017
Já tam ty květy nechávám. Obvykle samy odpadnou. Pokud ne, odstraním ty dvě odkvetlé malé hruštičky, co zbyly.
Nádrž na vodu - zelený povlak na stěnách, 5.4.2017
Zelené řasy obsahují chlorofyl, tedy potřebují k růstu světlo. Když IBC zatemníte (obalením černou folií, nátěrem), voda bude čistá.    Existují vtokové filtry, většinou na proincipu šikmého síta, které propustí vodu do nádrže a větší... celý příspěvek >
Jaký je to stromek? (z pecky), 4.4.2017
Určitě jsou to semenáčky, mají děložní lístky. Nechte je povyrůst, pak se to pozná.
Rozkvétání slivoní, 4.4.2017
Viac by som sa potešil sýkorkám, ale pánboh zaplať aja za tie vrabce.. Vrabec potřebuje o pár mm širší vletový otvor než sýkory (a i mezi jednotlivými sýkorkami jsou rozdíly) Vrabec si umí otvor rozšířit. Otvor lze kvůli tomu udělat plechový.
Vyhlazení stromů hryzci, 4.4.2017
Teorie o vsáknutí tekutiny do půdy je taky mimo praxi? Já první bych byl rád, kdyby to fungovalo. Louh je levný, v draselné formě je to vlastně hnojivo a pro mou kyselou půdu dokonce přínosem. Zkusil jsem pálené vápno, je to taky zásada, pravda,... celý příspěvek >
Vyhlazení stromů hryzci, 4.4.2017
S hryzci je skutečně svízel.Obávám se, že to od nich okoukali i hraboši, protože voda je daleko a kořeny beztak ohryzané.    Dřív si hryzci vybírali typové podnože jabloní. Ty jsem vyměnil za semenáče, tak se naučili žrát i ty. Nejdřív... celý příspěvek >
Čím natřít lávku?, 4.4.2017
Ptal jsem se toho chytrého pána v Domě barev, co chodí mezi regály a radí bezradným nakupujícím. Ten mi říkal, že Karbolineum extra je dobrý nátěr, ale že se jedná v podstatě o tenkovrstvou lazuru - něco jako Luxol s biocidním přípravkem. I cena tomu... celý příspěvek >
Loni vysazená meruňka - střihnout nebo ne, 28.3.2017
Koupili jste dobře. Stromek je normální.
Jablone na skladovanie - doporucene odrody, 28.3.2017
Jako čtvrtou doporučuji Rozelu.
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 22.3.2017
Souhlasím, že řez na vnitřní očko (DSŘ) u stromků s malými (20 cm) přírůstky není ideální, neboť růst spíš brzdí a odebírá delší výhon. Na druhé straně nezkracovat přírůstky proto, že jsou příliš krátké, bych se bál. Další přírůstek bude ještě kratší... celý příspěvek >
Jaké hnojivo k rybízu?, 22.3.2017
jaké hnojivo se dává k rybízu a angreštu, když nemáme kompost? Stromečky jsem zasadila na podzim 2015. 1. Ke stromečkům zasazeným loni na podzim se žádné hnojivo nepřidává. Stačí dobře připravená úrodná půda. Ani ty zasazené předloni a dobře... celý příspěvek >
Jablko Karmen, 21.3.2017
Typická Karmen je na společné fotce vlevo dole. To celočervené jablko ji moc nepřipomíná      Jinak by mě zajímala ta první odrůda v soutěži. Juno jsem pěstoval řadu let. Vypadalo prakticky přesně jako Ontario (žebernaté zelené s... celý příspěvek >
Nové odolné marhulky na PPV, 21.3.2017
Dokonce i za dva. Vzpomeňme na památný rok 2012 a všezničující mráz 22. května
Další diskuze:  4142434445>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika