Příspěvky uživatele - 92.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za odrudu jablek, 12.9.2017
Bez toho levého plodu mě napadá Oldenburgovo.
Kráľovná Viktoria, 12.9.2017
Odolnost proti monilii je vždy relativní.
Archivace slivovice, 12.9.2017
tak to hořelo velkým modro-žlutým plamenem a vyhořelo to všechno Z toho kouká technický líh. Běžná slivovice kolem 50% obvykle celá neshoří.
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 12.9.2017
Českých sloupových jabloní je spousta. Jen ve Střížovicích vyšlechtili Sonet, Cactus, Goldlane, Moonlight, Redlane, Redspring, Rhapsodie, Rondo, Sonate, Sunlight, Goldlane, Moonlight...  vesměs jsou to rezistenty. Ty novější jsou již chutí... celý příspěvek >
Prosím o pomoc s identifikací odrůdy, 4.9.2017
Čisteckému se to skutečně podobá. Akorát to líčko bývá ještě víc rozmyté než žíhané. Taky je s podivem, že by Čistecké nemělo ani stopu strupovitosti.
Choroby jabloní a slivoní, 29.8.2017
Údajům ze štítku se zdráhám uvěřit. Několik takových slivoní s úzkým krčkem jsem viděl, některé z nich i mám (např. Lipnická). Většinou prosperují dobře, kapka klejotoku může zmiznout, užší kmínek podnože nemusí vadit.  Vždy se... celý příspěvek >
Jíst plody, pokud rostlina má nějakou nemoc?, 29.8.2017
My tedy salátové okurky loupeme vždycky, i ze zdravých rostlin. Snad krom hadovek.
Skleník ze dřeva, 29.8.2017
Ani nevymytelná impregnace (do jaké hloubky?) neudělá ze dřeva hliník. Pouze zabrání hmyzu a houbám dřevo napadnout. Ale vysoké teploty, jejich střídání, 100%ní vlhkost, kondenzace vody v prasklinkách a její zmrznutí, to vše jsou faktory vedoucí... celý příspěvek >
Co by to mohlo být?, 29.8.2017
Červenoplodá aronie?
Hniloba a opadání jablek, 29.8.2017
Určitě se to nemusí. Jenom umřít se musí. Ale hodí se to. Už jen proto, že hnilá jablka pod stromem blbě vypadají, hůř se po nich chodí, můžete uklouznout. Jak moc přispívají k šíření choroby na další plody, to je otázka, ale určitě zdravotní stav... celý příspěvek >
Lipnická nebo kryštálový cukor?, 23.8.2017
Mně roste Lipnická naštěpovaná na jiné slivoni jak ďas.
Prima, 22.8.2017
Kdyby Prima vydržela do dubna, asi bychom jí tu chuť odpustili. Ale jablka to jsou krásná a když přišla - vlastně jako jako první rezistent, byla to revoluce.
Slivoně 2017, 22.8.2017
Taky si vzpomínám na ten příspěvek, kde ovšem autor tvrdil, že důkladným spodním hnojením šarku vyléčí. To samozřejmě nelze, ale určité stopy pravdy na tom jsou, už jsem o tom taky jednou psal. Projevy šarky se totiž částečně podobají živořícímu... celý příspěvek >
Lipnická nebo kryštálový cukor?, 22.8.2017
Otázkou je, čí je to vizitka...
Uschl mi angrešt během týdne, 22.8.2017
Botrytida kmínku angreštového stromku na meruzalce je rychle smrtící.  v záchranu moc nevěřte. Z toho důvodu nahrazuji stromky na meruzalce pravokořenými. Sice odnožují, ale to meruzalka taky.
Další diskuze:  3637383940>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika