Příspěvky uživatele - 92.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zelí za 2 měsíce nezkvasilo, 20.2.2018
Zelí je krásně křupavé, má pěknou barvu, nedělá se na něm povlak, ale nezkvasilo. Já bych si to nechal patentovat jako geniální způsob konzervace čerstvého zelí.
Stado potkanu v kompostu, 15.2.2018
Jestli u Vás bydlí kočka pod kamenem, přesvěčte se, je-li to skutečně kočka.
Hvězdné odrudy - rezistenti a žlutoplodé odrudy, 14.2.2018
Každý, kdo pěstuje Admirál má buď mladý stromek nebo pár let přeroubovaný. Takové u náchylných odrůd vždy trpí pihovitostí. Jsem přesvědčen že s postupujícími roky bude na stromě fyziologické choroby ubývat.    Co se týče náhrady za... celý příspěvek >
Je to úplný konec?, 14.2.2018
I velké, věkovité stromy se dají s úspěchem radikálně řezat.    To, co píše SPCH, je pravda, nedá se tomu slovo vytknout. Jenom bych připomenul dvě věci: 1. Peckoviny snášejí řez hůř než jádroviny. Nebo přesněji - ony ten řez snesou a... celý příspěvek >
Angrest - roubování, 14.2.2018
Mně se nejvíc osvědčilo roubování angreštu v srpnu do boku. Roub uříznout, odlistit,  hned naštěpovat.     V posledních letech kvůli botrytidě ale zkouším angreštové stromky pravokořené. 
Je to úplný konec?, 14.2.2018
Vlivem napadení PPV byly drobnější plody skoro nepoživatelné, To je zajímavá zpráva. Většina meruněk, co jsem pěstoval (ne-li všechny) se šarkou dřív nebo později infikovala. Kroužky na plodech a zejména na peckách (na listech málo) toho byly... celý příspěvek >
Hvězdné odrudy - rezistenti a žlutoplodé odrudy, 14.2.2018
K Opalu: Nemyslím si, že by jeho pestovanie malo byť takto striktne geograficky ohraničené... Ono je otázkou, co je poloha vhodná pro pěstování. U broskví je to jasné. Když v vdané poloze broskvoň zaplodí, poloha je vhodná. I v naší chladné jsou... celý příspěvek >
Shalimar, 13.2.2018
Ono je to i o poloze (a jistě i o péči). Jak vidíme z četných fotek, v zahradě dr. Hlavatého se mladé stromky ujímají dobře a rostou tak rychle, že za 3-4 roky jsou již poměrně velké a plodí.     U nás, když strom zakoření a konečně... celý příspěvek >
Modrý kal, 13.2.2018
Bikarbona v malém množství chuť pálenky neovlivní. Do některých lihovin se přidává cíleně. Je pravda, ze med moze ucinkovat ako prudky jed. To je trochu přehnané. Měď je biogenní mikroprvek - pro lidský organizmus v malých dávkách potřebná.... celý příspěvek >
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 6.2.2018
Popdíváme-li se na obrázek A dr. Hlavatého, vidíme, že je to přesně ten problém p. Janíka. Řešení je dvojí, obrázek to nabízí: 1. Odstranit horní patro a ze spodního zapěstovat korunku 2. Odstranit spodní patro a korunku zapěstovat z... celý příspěvek >
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 6.2.2018
Ještě jste neuvedl, jak vysoký plánujete mít kmínek. Soudě podle délky opěrného kůlu, patrně chcete zapěstovat korunku z té "štětky" nahoře.  V tom případě by to spodní patro mělo přijít pryč.
Zahradní štěpkovač na břečťan, 30.1.2018
Někdy stačí prokládat měkký materál kousky větví.
Jahody hnojivo, 24.1.2018
Jistě, spousta očních kapek obsahuje i borax, dokonce jsou přímo boraxové kapky. Nicméně bórová voda - a o ní byla řeč - je roztok kyseliny borité. Aspoň v českém lékopisu.
Jaký nůž na roubování?, 23.1.2018
tuto kudlu používají leniví jedinci, kteří nemají žádou snahu v oboru ostření vlastního nástroje... On pá pan anonym vlastně pravdu.  Jsem lenivý, k tomu ještě nešikovný. Přiznám se, že se mi nepodařilo nabrousit žádný ze svých nožů (KDS,... celý příspěvek >
Rozbor zeminy -> vhodné hnojení, 23.1.2018
Pokud se jedná o domácí zahradu a ne intenzivní produkční sad, vybodl bych se na chemická hnojiva. V půdě je živin dost. Hnojil bych jen kompostem, co domácnost a zahradní odpad vytvoří.  Rozleželým nebo lépe zkompostovaným hnojem a dřevěným... celý příspěvek >
Další diskuze:  3132333435>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika