Příspěvky uživatele - 151.203

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pod rododendrony oblázky nebo kůru, 25.2.2008
Jižní strana zíďky a smrk v okolí nejní ideální lokalita pro ronďáky, pokud nejste v horské lokalitě s dostatkem vzdušní vlhkosti. Pro ronďáky jsou lepší v jejich okolí dřeviny s kůlovým či srdčitým kořenem, protože jim nebudou tolik odebírat vodu z... celý příspěvek >
Robot Tip, 24.2.2008
Do 30 tisíc zkuste Pantera od Dakru. Pojezd i náhon se zapíná našponováním řemenu. Při otáčení se samostatnou pákou odpojí kola od převodovky a lze s tím i pohodlně couvat.
Robot Tip, 24.2.2008
U ROBOTu od TIPu je jak pojezdová, tak náhonová spojka lamelová. Obě ovládá podle své vůle obsluha. Je pravda, že nemá diferenciál, nahrazují ho kolíčky - zarážky, takže osa se v kole při otáčení může skoro o 340°volně protočit. Takže dřina není... celý příspěvek >
I toto je Mountfield tak jsem dopadl já, 23.2.2008
Pokud lidi věří reklamě a slibům politiků jejich problém. Jenže fakt je, že většina z nás je důvěřivých a chceme věřit, že ten druhý nás moc neklame.
Vzdálenost thují od drátěného plotu, 23.2.2008
Mohl by stačit, ale musíte od plotu souseda stříhat. 1 m = půl metru plotu na jednu stranu,   půl metru na lezení okolo thůjí a plotu souseda.  Nestříhat ho z obou stran obával bych se problémů s rozdílným těžištěm stromů. Jinak taky... celý příspěvek >
Úzký živý plot, 23.2.2008
Ovocné dřeviny s ohledem na to, že místo je ve stínu mezi domy asi nebude šťastné řešení. Navíc než zapěstujete 2 m vysokou stěnu, tak to skoro bude trvat jako z tisu.  Břečťan sice snáší dobře stín, lze ho použít, ale není ovíjivý. Musela by se... celý příspěvek >
Vzdálenost thují od drátěného plotu, 23.2.2008
Z jedné strany chcete stříhat a z druhé ne? No nevím co udělá těžký sníh až se na nestříhanou stranu živého plotu nalepí a bude přitom rozmočená půda. Jak daleko - podívejte se na rozměry. Polovina šířku kultivaru, který je u něj uváděn. Potom si k... celý příspěvek >
Trávníkový koberec, 23.2.2008
Můžete začít když  máte dostatek peněz na nákup koberce a hlavně když máte odplevelený pozemek od vytrvalých plevelů. Potom je potřeba plochu urovnat a koberce přivézt a prakticky okamžitě položit. Uválcovat, a asi 3 týdny, pokud neprší zalévat.... celý příspěvek >
Mazání latexem po střihu větví, 23.2.2008
Osobně jsem používal myslím Fundazol. Ten myslím není založen na mědi. Ale už je to dloiuho, tak nevím přesně. Jinak k poškození pletiv - záleží na koncentraci
Okrasný listnáč, 22.2.2008
Chci úzký strom, pod kterým projdu, ale nedoroste velkých rozměrů. To je moc málo na nějaké doporučení. Stanoviště, nadmořská výška, světová strana, zastínění, venkov či město, co je zasazeno okolo apod.  Jestli nechcete velký růst, podchozí... celý příspěvek >
oresak odpuzuje blesky?, 22.2.2008
To, že pod ořešákem nic neroste není to náhodou tím, že dolu nepustí světlo, a že se neshrabuje listí? Já tedy i pod ořešáky vidím trávu.
Založení trávníku v jílové půdě, 22.2.2008
Dovolím si trochu s kolegou nesouhlasit ohledně použití Roudupu. Já bych aplikoval obráceně - stříknout 10% roztok přímo na list, počkat a potom sekat. Doporučuje se myslím 5% roztok, ale na kídlatku je to skoro slabé. Natřít osekané stvoly je dost... celý příspěvek >
Založení trávníku v jílové půdě, 21.2.2008
Jestli máte na zahradě skutečně křídlatku, tak nikam nepospíchejte a nejdřív se jí zbavte. Jinak po stavbě bývá pozemek zhutněn. Pokud máte lidi - zahradu přerýpejte, přeorejte, snažte se vyházet maximum odenků plevelů a stavební zbytky. Pozemek... celý příspěvek >
nový stavební zákon, 21.2.2008
Není lepší se zeptat na příslušném stavebním úřadu? pergola může narušit i vzhled ulice, domu, obce atd., to tu nikdo neposoudí. A potom jestli bude pevně se zemí či ne a podobné drobnosti, velikost  zastavěné plochy, výška atd. Já bych tam šel... celý příspěvek >
Duby - názvosloví, 21.2.2008
Dub letní je základní dřevinou lužních lesů, dub zimní se vyskytuje víc ve svazích pahorkatin. Odsuk podle drnů - nížiny a kamenů - stráně se může jejich název odvíjet. Proč letní a zimní si už nepamatuji. Může to být podle rašení, zůstávání listí na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1112131415>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika