Příspěvky uživatele - 133.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vaše réva? (2012), 26.7.2012 Obsahuje fotku
Mi tady biorežim narušila měkká vodička z nebes, dokonce už proběhla i první sklizeň. Měla to být odrůda Dokučeavoj Ustojčivyj, tři roky to opatruji a nakonec z toho vyleze nějaký velmi raný mošťák. Tohoto zajíce v pytli jsem zakoupil na klivia.com,... celý příspěvek >
Rajče - plíseň startuje, 26.7.2012 Obsahuje fotku
Další krása která nelze ošetřit protože v tahu chčije, nebo že by to byl sluneční úpal? Všimněte si násady květů, ty moc nevypadají plodonosně!
Rajče - plíseň startuje, 26.7.2012 Obsahuje fotku
Pane mičurinec, jelikož se Vám stýská po vodě tak jsem nafotil spešl edici fotek hlavně pro Vás a taky pro ostatní zájemce s nedostatkem vody. Začneme krásně vybarvenými rajčaty. Černá jsou špatně červená, červená jsou vyblitě červená a žluté... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2012), 25.7.2012
Zdravím Vás Wimpi, Arkadia měla tmavé šťopky a tato anomálie se projevila doslova ze dne na den, bo to mám pod každodenní kontrolou. Podobné bobulky jak máte na snímcích se mi ukazují taky. Další věc je praskání nezralých bobulí na některých... celý příspěvek >
Padlí, 24.7.2012
Zkuste se poptat na Ortivu jinde, zabrala mi na padlí na cuketách velmi dobře, OL je tři dny (i na rajčata) a navíc je i na plíseň. Na padlí preventivně nevím, já bych nestříkal.
Cerne fleky na stoncich u rajcat, 24.7.2012
Vyfotit a vložit sem, já mám černých fleků na stoncích spoustu a plíseň to není.
Lilkoviště, 20.7.2012 Obsahuje fotku
Mám na zahradě jednu odrůdu liku (teď nedokážu říci o jakou se jedná) ale ta se mi nevybarvuje a zůstává šedá. Plody má velké a na omak jsou měké, jak u takových plodů poznat zralost (nebo i u bílých)? Viz. přiložený snímek, není moc kvalitní ale... celý příspěvek >
Cuketa: nemoc, reakce na granule nebo polito herbicidem?, 19.7.2012
Žloutnutí mladých výhonů a uvadání by mohl být herbicid, stříkali jste (nebo soused)?  Jinak veselých zážitků mám plno, zrovna se jeden doprovázený vichrem, blesky a černou oblohou, blíží od západu. Před půl hodinou jsem otočil melouny aby... celý příspěvek >
Hrách málo kvete - co s tím?, 19.7.2012
Později vysazený hrách (dnes asi 14 dnů po sklizni) blbě rostl, málo kvetl, zalíval jsem ho každý den, přihnojoval a stejně to stálo za ho_no, pozdní výsev doprovázený horkem.
Zasychání vrcholků okurek, 19.7.2012 Obsahuje fotku
Takže nejen cukrové melouny ale všechna tykvovitá zelenina, okurky, melouny, cukrové melouny, cukety, nejen venku ale i ve foliáku. Téměř všechny růstové vrcholy jsou napadeny, stačilo stříknou do porostu a Klopušky všech barev a tvarů vylétaly ven.... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2012, 19.7.2012
Ildi.
Skvrny a usychanie listov uhoriek, 19.7.2012
Normální to není ale je to tak, bohužel. Já jsem ošetřoval zatím proti padlí, proti sviluškám a dnes proti klopušce, rostliny jsou decimováy a to ani nemusí být plíseň. Za tři dny oberu co tam naroste (roste to jak "psovi pastva") a ošetřím proti... celý příspěvek >
Vilma proč nerostou plody?, 18.7.2012
Možná to bude tím že nevíme o co se Vám jedná, plody tam máte a rostlina vypadá zdravě, že se neopylí nějaký ten květ není nic neobvyklého.
Dýně hokkaido, 18.7.2012
Ty květy kde není náznak plodu jsou samčí a jsou potřeba na opylení těch s těma "bouličkama".  Hokaido mi letos roste do několikametrových šlahounů ale plody téměř žádné.
Rajče Black Krim + hnědá obruba okolo stopky, 18.7.2012
Je to zcela normální, podívejte se na obrázky.
Další diskuze:  4647484950>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika