Příspěvky uživatele - 133.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Réva - draslík x hořčík, 30.7.2012
Zdravím Vás Wimpi, hraje to všemi barvami jako na podzim, bohužel. Já v tom mám celkem též guláš a rovněž se opírám spíše o rady tady na fóru. Tady máte odkaz, nevím zda ho znáte ale možná by Vám to pomohlo. Stanovit chybějící nebo i přebývající... celý příspěvek >
Praskání bobulí, 30.7.2012
A jaké je u Vás počasí? Praskají mi bobule na většině odrůd, ale dokud bude chcát tak jako dosud, tak to omezuji jen na obírání popraskaných bobulí. Až bude hezky a bobule budou praskat nadále, tak se tím začnu zabývat, mohlo by to dělat i při... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2012), 30.7.2012
Dnes jsem se hned ráno nas(štv)al pohledem na "Veliký bílý" doma na pergole. Vzal jsem nůžky a během deseti minut bylo po vinobraní, asi kýbl hroznů, které pomalu začaly sládnout, skončil v popelnici a celá hlava v kontejneru. Nechal jsem jen... celý příspěvek >
Bifteková rajčata, 30.7.2012
Letos pěstuji venku tři odrůdy těchto velkých rajčat (Býčí srdce, Býší srdce růžové a Volove serdce) a od počátku to stojí za velký kulový. Rostliny patří k nejvíce napadeným chorobami, plody mají mnohdy nechutné tvary, praskají a kvalita je ještě... celý příspěvek >
Nestejnoměrné dozrávání rajčat, 27.7.2012
Pedro by mělo ze světlé přecházet do červené bez jakýchkoliv tmavých míst okolo stopky. Dejte sem fotky jak to vypadá.
Nemoc hadovek (okurky), 26.7.2012
Tak takhle se mi choval cukrový meloun ve foliáku, nakonec skonal s úplně hnědým stonkem a zničeným kořenovým systémem, an to byla roubovaná rostlina. Previcurem postřikujete rostlinu nebo proléváte zem? V tomto případě už rostlina nemá listovou... celý příspěvek >
Rajče - plíseň startuje, 26.7.2012 Obsahuje fotku
Rovralem ošetřuji nonstop melouny proti černé hnilobě ale na rajčatech má OL 14 dnů, bohužel v této době je už nepoužitelný. Ošetřoval jsem melouny začátkem týdne už po třetí ale mokro je stále devastující, z cukrových asi už nic nebude, tam jsem boj... celý příspěvek >
Rajče - plíseň startuje, 26.7.2012
Tak to všechno máme taky, a navrch ještě mokro, bohužel. Vodu mohu rostlinám dodat, ale ochránit je před ní už ne. Je špatné když voda chybí ale pokud mohu volit tak volím spíše horko a sucho. U nás když teď nebude měsíc pršet tak mi to neva a... celý příspěvek >
Nemoc hadovek (okurky), 26.7.2012
Totální devastace sviluškou, tady už žádný postřik nezabere bo listy jsou zničeny, oberte plody, ostříhejte napadené listy (asi to budou všechny a rostlina by měla obrazit. Já to tak udělal o víkendu a už má pěkné nové výhony včetně květenství.
Rajče - plíseň startuje, 26.7.2012
Mám ho nachystaný už více než týden, ovšem patrně není na ten póvl co mám na rajčatech, dosti široké spektrum má ORTIVA. Snad to stihnu dnes ošetřit protože už se to zase žene, tentokrát ze "suchého" severu. Včera to šlo od východu, předevčírem od... celý příspěvek >
Rajče - plíseň startuje, 26.7.2012
Přesně takovou más sousedu na zahradě, když je krásně a sucho "tak by mohlo zapršet", když chčije dva týdny v kuse tak "nic nezraje, na co stříkat,  to si mohu koupit v obchodě, je zima a mokro atd..", a přitom ani v největších hicech za těch... celý příspěvek >
Kozí rohy (beros) využití?, 26.7.2012
Ulomíte kousek nebo celý plod hodíte pod maso, do máčky, do guláše aj., během přípravy pokrmu.
Znečištění vrtu utonulým hlodavcem?, 26.7.2012
Nabral jsem vodu do petky a cvrkl do ní trochu Sava, voda okamžitě zčervenala, stejně tak jak to udělá za pár hodin po načerpání v případě volněstojící láhve na slunci. Tak jako kdyby se nějak rychle okysličila nebo tak něco. Nalil jsem dvě víčka... celý příspěvek >
Rajče - plíseň startuje, 26.7.2012
Podnět byl rozebírán tady na diskuzi, je tu i odkaz na možnosti použití tohoto přípravku.
Rajče - plíseň startuje, 26.7.2012
Mám koupený Revus, asi ho vyzkouším jak zabere. Nezdá se mi že by tam byla přímo plíseň, možná snad jen na tom Black Krimu, je tam dalších alespoň pět chorob. Mám obavy že to dopadne jako předloni, tenkrát taky bylo tak zku..ené léto. Omlouvám se... celý příspěvek >
Další diskuze:  4142434445>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika