Příspěvky uživatele - 133.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lilkoviště, 20.8.2012
Něco mi známý dovezl přímo z Ruska a nyní nakupuji lilky na tomto estonském webu.
Rajčata Vilma - žloutnutí až zasychání listů, 17.8.2012 Obsahuje fotku
Rostlina Vám stárne a usychá, to plíseň není. Moje Vilma skončila v kontejneru již více než před měsícem. Je to malá keříčková odrůda která vyžene květenství, nasadí plody a dál prostě nemá kde růst. Jestli chcete plody po celou sezonu tak musíte... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2012), 15.8.2012
Bezsemenná Afrodita poprvé zarodila a měla pár (4) menších střapců s pěknýma velkýma bobulama. Vadné bobule jsem obral a to co zůstalo nyní již měkne ale není ještě úplně sladké, čím to může být? Hlava byla napadena peronosporou, listovou plochu měla... celý příspěvek >
Jak na dřevěné násady?, 10.8.2012
Poříz a rašple.
Zrání rajčat, 6.8.2012
Nenazval bych to ztrátou kreditu, Bejbino jsem měl, mám a budu mít, budu ho doporučovat jako jedno z nej rajčat, jen se podle mne neshoduje s tím jak se oficiálně prezentuje.
Zrání rajčat, 6.8.2012
To Adri - Já se k tomu vyjadřoval na jiné diskuzi v souvislosti s dozráváním celých vijanů. U běžných salátových odrůd sklízím zralé plody probírkou aby se rostlina "mohla věnovat" dalším, ještě nezralým, plodům. Zda to nějak urychlí zrání vyzkoušeno... celý příspěvek >
Zrání rajčat, 6.8.2012
Papír snese všechno, v článku je taky napsáno že Bejbino je koktejlové rajče a že má plody velké 2-3 cm!!! Pěstuji Bejbino xxlet ale nikdy nemělo plody této velikosti, jedině že bych je zelené v této velikosti utrhl. Letos má oproti jiným letům menší... celý příspěvek >
Stribrne listy na hokaidu = plisen?, 3.8.2012
Ortiva zabírá velmi dobře ale v tomto nečasí to vydrží tak max 14 dnů, já už stříkal keříčkové cukety 3x, na Hokaido už prdím, to už se za chvíli sklidí a zlikviduje.
Zrání rajčat, 2.8.2012
To PP - to je divné, spíše by měly mít více menších plodů, ale že by zastavily růst? U Vás nepředpokládám že si pletete tyčkové a keříčkové odrůdy (které by zastavily růst), ale takto se mi nechovají ani v květináčích s tím mizerným kompostem, naopak... celý příspěvek >
Zrání rajčat, 2.8.2012
Předpěstování sadby je dnes úplně běžná věc bez ohledu na to kde jsou, zda ve skleníku nebo za oknem, tohle bych zase tak nerozpitvával. Je to hlavně o počasí venku a zeměpisném umístění, rajčata moje nebo i sousedovic prostě nezrají protože nemají... celý příspěvek >
Broskvoň Harbrite, 2.8.2012
Odešla mi Redhaven a chci ji nahradit. Harbrite by byla adekvátní náhrada? O kolik je oproti RH skorejší? Půda je spíše těžká a dosti mokrá, díky za doporučení, popř. nějaké další tipy. Ve stejné lokalitě už mám Fairhaven, F. Moretini, Krasavu.
Nechat dozrát viján nebo trhat postupně?, 31.7.2012
Cherollu sklízejte v okamžiku kdy se plně vybarví a je ještě tvrdší, umí rychle přezrát nebo prasknout, měkká tahle odrůda není dobrá, Bejbino vydrží podstatně déle ale také není moc dobré sklízet ho úplně měkké. Když budete každý plod sklízet ihned... celý příspěvek >
Nechat dozrát viján nebo trhat postupně?, 31.7.2012
Celý zralý vijan se sklízí buď pro potěchu oka nebo z obchodních důvodů, každopádně jsou na to vyšlechtěny spešl odrůdy. V domácích podmínkách se plody sklízí postupně dle zralosti, navíc to podporuje zrání dalších plodů. Tipl bych to na Cherrolu a... celý příspěvek >
Melounoviště 2012, 31.7.2012
Přikláním se k první variantě.
Melounoviště 2012, 31.7.2012
???
Další diskuze:  4142434445>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika