Příspěvky uživatele - 133.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování rajčat 2013, 14.12.2012
Nastja Sl. je taková tyčková Sl. děvočka, plody má ale o krapánek větší, co se týče ranosti tak o něco pozdnější, kvalitou plodů i vzrůstem předčí Pollicino. Black Cherry je skorá odrůda ale hodně mi praskala a celkem mne zklamala (vyřadil jsem ji... celý příspěvek >
Nať z paprik - zarýt nebo spálit?, 24.10.2012
Jak dlouho pak trvá to rozložení? Já právě mám stonky i o průměru 3 cm a to se mi zdá již hodně. Ještě tak umím stonky které jsou tenší hodit na kompost, ale tam se jedná o vysloveně zelenou hmotu.
Nať z paprik - zarýt nebo spálit?, 24.10.2012
Já ji pálím protože je hodně dřevnatá a stonky tlusté, max. listy hodím na kompost.
Kdy sázet víno?, 23.10.2012
Určitě ne, nechávám většinou dva výhony a někdy + jeden záložní (kratší) výhon.
Jakou odrůdu vinné révy? Hledám radu, 18.10.2012
Pokud bydlíte v Itálii tak by mohla být i taková odrůda.  Každopádně je potřeba uvést lokalitu a prostředí v jakém budete révu pěstovat. Odrůd je spousta ale každá Vám nemusí dozrát nebo zmrzne.
Banánovník - Musa, 15.10.2012
Já ten můj na zimu schovám, ale pokud by se podařilo namnožit ho tak bych to zkusil i venku. Možná by do domečku z polystyrenu stačilo dát nějakou slabou žárovku která by vzduch v případě potřeby uvnitř ovlažila.
Ako namazať uzatvorené ložiská?, 9.10.2012
Asi je, dle některých, jednodušší ložisko vyjmout, vyloupnout, vypláchnout, vyrovnat krytku, namazat, nějak naklepnout krytku a dát nazpět.
Vytápění skleníku, 27.9.2012 Obsahuje fotku
Chápu princip tohoto zařízeníčka ale stále mi nějak uniká smysl jeho využití. Pokud někdo pěstuje tři rostliny tak snad, ale pro běžnou praxi? Pokud sadím vzrostlé rostliny tak riskuji zmrznutí protože se do toho krytu nevlezou, pokud jsou malé tak... celý příspěvek >
Vytápění skleníku, 26.9.2012
A není to tomu rajčeti poněkud malé?
Co vaše réva? (2012), 24.9.2012
Nádherné a hlavně zdravé střapce.  Já teďkom sklízím Talisman a jsem zvědavý jak dozraje AT-6-3-SK, možná bude trochu problém se sladkostí bo sem tam nechal asi moc střapců a listová plocha je navíc poškozena plísní, bobule jsou však... celý příspěvek >
Kiwi neobrusta, 21.9.2012
Mladé kiwi mi obrazilo ale přírustky téměř žádné, jestli má rostlina 40 cm tak je to hodně. Je to divný rok, vše co je mladé nebo nově vysazené tak skro nevyrostlo, stromky, angrešt, rybíz, réva.
YR je nejlepší?, 21.9.2012
Je to tím uzavřeným prostorem, na parkovišti nula, ve valtickém lese 2° a v Mikulově 3°C,  teď mám v autě 14°C.
YR je nejlepší?, 21.9.2012
Je to tak ten rozdíl, barák (zateplený) a prostor před ním nabere teplo a pak to pár dní drží, toto je jižní strana, na severní bylo 8°. Včera bylo většinou nádherně slunečno, ale jak se dostanete ven za plot tak hotovo. Ten mráz mne docela zaskočil,... celý příspěvek >
YR je nejlepší?, 21.9.2012 Obsahuje fotku
A já dnes na vyprahlé a vyhřáté jižní Moravě škrabal led jak debil!
Jak zazimovat bambus?, 17.9.2012
Určitě, navíc je ho potřeba i v zimě občas zalít nebo uschne, to byl můj případ. Nezmrzne ale uschne. Něco o nich bylo v Receptáři, mrkněte na video od 14. minuty.
Další diskuze:  4142434445>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika