Příspěvky uživatele - 133.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Už postřik na kadeřavost?, 25.2.2013
Sčítané - nenasčítané, u nás je to vcelku jedno protože stále chčije, sněží nebo padá mlha a stromky jsou neustále přemokřené. Pokud nevykoukne slunce a neobeschne to tak jsou ty sumy teplot o ničem. A když už někdy konečně slunce na chvíli vykoukne,... celý příspěvek >
Vyhřívarna z přepravky, 25.2.2013
40° je zatraceně hodně a nejspíše semena "uvaříte", 25-28°C je ideální.
Jak docílit aby sazenice paprik byla silná a zdravá, 22.2.2013
Včera po hodně dlouhé době vylezlo slunce a ode dneška už zase zataženo, doslova temno, výhled na další týden velmi špatný, co na to asi řeknou papriky?
Paprika AMY, 21.2.2013
Máte pravdu, tam jde spíše o prostor a čas který musí sazenicím věnovat. Někteří prodávají v sadbovačích ale většina to má v bedýnkách a "páruje" to až při prodeji při vyndávání ze zeminy. Já pikýruji dvakrát, doma bych jim dal větší prostor a... celý příspěvek >
Kompost z kompostárny - je vhodný na sázení?, 21.2.2013
Konec konců, dyž může být v hovězím konina tak proč by v kompostu nemohlo být jiné svinstvo. Čím větší hnus, tím levnější, tím větší zisk... a jak je potom pytlovaná zemina krásně černá.
Paprika AMY, 21.2.2013
A proč? Papriky se párují až při výsadbě.
Už postřik na kadeřavost?, 21.2.2013
První postřik mědí se dá provádět kdykoliv od opadu listů pokud tomu teplota vyhovuje. Chtěl jsem ošetřit již před 14ti dny ale buď hodně fučelo nebo stále pršelo.
Solo v Mountfielde, 20.2.2013
Tím se nic nevysvětluje, to je realita.
Solo v Mountfielde, 20.2.2013
Jenže Ferrari mne neotravuje reklamou, nestrká do schránky letáky a neposílá nevyžádanou reklamu na mejl. Pokud nabízejí něco co nemají tak je to podvod, nic jiného než podvod na zákazníka, a takhle se přece Ferrari nechová a jistě víte... celý příspěvek >
Papriky - klíčivost semen, 19.2.2013
Zkuste je namočit na 24 hodin do vlažné vody, pak na vlhký ubrousek nebo hadřík a dát do 24-25° tepla. Vodou ani teplotou to nepřehánějte, přílišné mokro taky není dobré, teplota nad 28°C taky moc ne. Píše se, že semena která neklesnou ke dnu, jsou... celý příspěvek >
E-shop KPR, 19.2.2013
Po nedělní výměně několika mejlů přestal dotyčný komunikovat. Možná to bylo JEN tím že jsem požadoval doklad na zboží, souhlasil jsem i se zaplacením 125 Kč za jeho vystavení. Kdoví co by tam bylo za nacionály?  Jejich hlavní argumentace je... celý příspěvek >
Jarní výsev, 12.2.2013
Pozor, já jsem psal o sadbě, ne o výsevu!!! Co se výsevu týče tak paprika potřebuje teplo a vlhko, ideál teplota je alespoň 25°, čím nižší teplota tím více hrozí že semínko nevyklíčí a ve vlhku uhyne. Pokud nezačne při vhodné telotě klíčit zhruba do... celý příspěvek >
Jarní výsev, 12.2.2013
Paprika, aby rostla, potřebuje alespoň 15°, rajče alespoň 10°. Pokud budou mít nižší teploty tak budou čučet, nezahynou ale ani neporostou. Minimální teplota, aniž by se rostliny stěhovaly do tepla, by měla zůstat alespoň na 5°C.
Roubování okurek na tykev, 12.2.2013
Já budu melouny i okurky roubovat na Atlas a Hercules, využívám zůsobu mezi děložní lístky (pokud je stonek podnože silnější než roub) nebo šikmým řezem proti děložnímu lístku. U okurek pozor, pokud má podnož dutý stonek tak okurka umí prorůst tímto... celý příspěvek >
Roubování okurek na tykev, 12.2.2013
Tady máte celkem hodně informací, studujte.
Další diskuze:  3637383940>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika