Příspěvky uživatele - 133.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mrazy v březnu 2013, 21.3.2013
Přikrýt kelímky a hodit na to netkanou, kelímky ochrání rostlinky i před "váhou" textilie a ta je nepoškodí.
Mrazy v březnu 2013, 21.3.2013
Já mám budovaný svépomocí a skla nalepena silikonem. Co se týče rostlinstva ve skleníku tak na salátu z loňska nepozoruji poškození mrazem a nově vyseté kedlubny v sadbovači, který jsem zapoměl sklidit, zatím přečkaly mrazík (venku bylo -6°, ve... celý příspěvek >
Benzínový kultivátor Hecht 761, 21.3.2013
Máte někdo zkušenosti s tímhle strojem nebo s nějakým podobným v této cenové kategorii, v kategorii levných strojů z baumarketů? Já osobně mám elektrickou motyčku a to co po ní chci tak udělá, ale když není čas nebo se mi nechce rýt, tak si na... celý příspěvek >
Mrazy v březnu 2013, 21.3.2013
Některé skleníky mívaly ještě konstrukci na kterou se zavěšovala přídavná folie. Nešlo by to pořešit nějakou takovou přídavnou konstrukcí?   A co na tom skleníku netěsní? U mě "fučí" jen dveřma nebo oknem ale to bych utěsnil nějakým závěsem... celý příspěvek >
Mrazy v březnu 2013, 21.3.2013
Jenom? Já musel do skleníku nanosit zvenku z hromady sníh abych nemusel přísadu stříkat opalovacím krémem! 
Mrazy v březnu 2013, 21.3.2013
A nebo vyhnat pavůky z elektroměru a ve skleníku přitopit. 
Mrazy v březnu 2013, 21.3.2013
U nás včera 14° Jaromíra!!!
Mrazy v březnu 2013, 20.3.2013
Ráno jsem škrábal jinovatku a bylo v autě -4°, ale už před hodinou mi to v Mikulově ukazovalo 7°. Včera slunce, dnes od rána slunce, teploty kolem desítky a dnes to bude určitě více. YR se pro nás "polepšil" z -12° na "jen" -8°C na příští týden, u... celý příspěvek >
Mrazy v březnu 2013, 20.3.2013
Paní Lído, plně doufám že máte pravdu. Co bude po včerejšku, dnešku a dalších takto vypadajících dnech, toť otázka. Tohle nynější teplo není dobré ani trochu.
Roubovaní melounu na indickou okurku, 19.3.2013
Kdyby zkušenosti někdo měl, tak to budou v první řadě šlechtitelé kteří se zabývají podnožemi na roubování melounů.
Mrazy v březnu 2013, 18.3.2013
To je aktuální spíše v případech pozdních jarních mrazů.
Co vaše réva? (2013), 18.3.2013
Zdravím Vás Wimpi! Nějaké video pro potěšení oka . Jak jim může dozrát tolik střapců, dyk je tam víc hroznů jak listů?
Mrazy v březnu 2013, 18.3.2013
A aby toho nebylo málo, tak teď je venku sněhová bouře jakou tady nepamatuji. 
Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?, 15.3.2013
Já taky, a vždy když zaplatím tak se vzápětí rozšíří sortiment.  Tomat 'Krasny Klyk' - velmi ranná tyčková odrůda na způsob malých soudků Tomat 'Drova' - skorá keříčková odrůda do květináče, plody 100 g, tvar plodu San Marzano? Tomat... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 14.3.2013
Myslíte že až tak? Nevím jak u Vás, ale tady byl nástup ochlazení celkem pozvolný a doufám že už k nějakému dramatickému ochlazení nedojde. Ledový vítr však ty mínus tři umocňuje.
Další diskuze:  3132333435>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika