Příspěvky uživatele - 133.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mrazy v březnu 2013, 3.4.2013
Pane Petře, tady ale nejde o to zda se daří meruňkám na břeclavsku nebo znojemsku, tady se jedná o předčasně narašené pupeny a o jejich následném poškození dluhodobými mrazy. Vy je narašené nemáte, já je narašené mám, dokonce tu máte fotku pupenů... celý příspěvek >
Mrazy v březnu 2013, 3.4.2013
Já nevím a nelíbí se mi to, každopádně se nejedná o nějaký chvilkový nebo nárazový mráz, u nás tady na břeclavsku (158 mnm) to trvá už tři týdny a -6° mezi baráky nebyla žádná mimořádná teplota, na zahradě jsem to neměřil ale vím že mínus osmičky... celý příspěvek >
Mrazy v březnu 2013, 3.4.2013
Takže ty mrazy co byly, sníh a ledový vítr na těch již tři týdny narašených pupenech žádné škody nenadělaly a vše je v naprostém pořádku?
Mrazy v březnu 2013, 3.4.2013
Nemám nějaké extra obavy z toho že bude zima chvíli dýl (i když mě to štve), mám obavy z toho že přišlo teplo moc brzy a že ty narašené "půčiky" na našich stromcích půjdou s prominutím do hajzlu.
Zima nekončí, přikrmujte ptactvo, 3.4.2013
Nakvačený - nenakvačený z dlouhé zimy nemá u nás vliv na sypání ptáčkům. Prostě sypeme každý rok, dokud lítají tak mají vkrmítku hostinu.
Roundup - rychlost působení, 3.4.2013
Nejlepší by to bylo přečíst si to v návodu na použití toho přípravku.
Prodat vinný sklípek nebo nechat?, 3.4.2013
Když sa chlap dady na jihu vrátí z práce dom, tak najde na stole lístek  "Večeřu máš v trůbě a dojdi do vinohradu".  
Je pozdě na vysetí lilku, 2.4.2013
Lilek potřebuje ke klíčení zhruba stejné podmínky jako paprika, rajčata už nesmíte moc rozmazlovat. Jakmile vyklíčí, šup s nima někam kde je tak do 20ti stupňů.
Je pozdě na vysetí lilku, 2.4.2013
Klidně vysévejte, dejte semínkům hlavně teplíčko a vlhko.
Výsadba třešně do kompostu, 2.4.2013
Podnož je G5, takže by stromek vydržel i nějakou chvíli ve větší nádobě, do doby než půjde na trvalé stanoviště. Jak jsem již psal, já ji měl rok v nádobě (25 l) a byl jsem spokojen.
Jak docílit aby sazenice paprik byla silná a zdravá, 2.4.2013
Přihnojujte ale až tak 14-21 dnů po přesazení.
Jak docílit aby sazenice paprik byla silná a zdravá, 29.3.2013
Kolik rostlin, nebo spíše jakou plochu tím osvítím? Budou stačit dvě zářivky á 750,- na sto - stopadesát sazenic? 2 x 125 W, to je jejich spotřeba?
Jak docílit aby sazenice paprik byla silná a zdravá, 29.3.2013
Tak já už mám úplně opačný problém, protože mám sazenice silné, zdravé ale velké. Rajčata už měla být v bedýnkách ve skleníku, bohužel zabírají místo paprikám, a papriky zase okurkám, okurky melounům. Ani skleník se bohužel nedá ještě využít, dnes... celý příspěvek >
Mrazy v březnu 2013, 29.3.2013
Co na tom že ho může srazit auto, to je nic proti uklouznutí na chodníku.
Mrazy v březnu 2013, 29.3.2013
Pálavské vinohrady dnes - cesta z Klentnice do Mikulova i s nepříjemným překvapením na konci a vinohrady pod čerstvým sněhem. Ráno mrzlo, pršelo, pak sněžilo a nýčkom vylézá slunko. Jak u blbých na dvorku! 
Další diskuze:  3132333435>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika