Příspěvky uživatele - 133.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
E-shop KPR, 5.4.2013
O žádné skutečné fakturační údaje jste nezažádali a nevystavili jste mi ani doklad na základě mnou zadaných údajů což je naprosto běžné a standardní. Já si mohu nechat vystavit doklad nebo zasílací adresu jakou chci a Vám je po tom kulový. Záleží jen... celý příspěvek >
Treba planty rajcin uz presadzat, nevadi drobna muska?, 5.4.2013
Nechte chemii chemií na tak malé rostlinky ať neuděláte víc škody jak užitku! Žluté lepové desky zabírají ma mušky, škodí sice larvy ale pokud je nemá kdo naklást... Tady máte něco o nich.
Celoroční stan na zahradě legislativa, 5.4.2013
Ještě že nám nikdo nevidí na zahradu... Šťastná to žena!!! 
Elektrický Rotavátor, 5.4.2013
Tak to má být, nechat ho aby si ukrojil co mu půda dovolí, "netlačit na pilu".
Jaký kultivátor, 5.4.2013
Pokud to rotavátor nezvládne tak to musím nejdříve porýt. 
Jaký kultivátor, 5.4.2013
Já bych byl s nějakou zátěží opatrný. Tyto lehké strojky nejsou dělané na nějaké hrubé práce a pokud ho ještě zatížím tak dostane pěkně na frak. Já ho brzdím tyčkou vzadu která je k tomu určena a raději projedu záhonek vícekrát než nechat mašinku... celý příspěvek >
Celoroční stan na zahradě legislativa, 5.4.2013
Díky, udírna je plně mobilní, a co se hasičů týče (ty do toho zatáhli posledně taky) tak budu případně vyžadovat na základě jakého paragrafu nesmí být na zahradě udírna, gril nebo ohniště na opékání klobásů. Bohužel jsou to lidé kteří neustále... celý příspěvek >
Mochyně peruánská, 4.4.2013
Určitě, mochyně mi roste jako plevel na zahradě už druhý rok z vysemeněných plodů. Jedná se o ušlechtilou odrůdu, ne takovou tu klasickou oranžovou.
Prodat vinný sklípek nebo nechat?, 4.4.2013
Vinohradu se člověk musí věnovat a nejlépe ho mít u "huby". Jestli mít něco na opačném konci republiky tak max. ten sklípek ale i to je z ruky, pokud by nesloužil jen na rekreaci. Koneckonců, hrozny nebo šťáva se dá i koupit a víno udělat ve sklípku... celý příspěvek >
Koňský hnůj, 4.4.2013
Já právě taky ne, dokud po aplikaci koňského hnoje nedošlo k deformacím rostlin. A to ho mám od známého a sám jsem si ho nakládal přímo "zespod" koní. Není to zase nějaký velkostatkář ale odborník každým coulem, a právě od něj mám informace o... celý příspěvek >
Celoroční stan na zahradě legislativa, 4.4.2013 Obsahuje fotku
A já zase budu udanej, heč! Za mou mobilní udírničku (první snímek), heč! A udává mě ten, jehož zcela jistě "ohlášená" výstavba je na druhém snímku!!! Již jednou jsem byl udán a musel jsem na základě rozhodnutí stavebního úřadu "odstranit stavbu". I... celý příspěvek >
Koňský hnůj, 4.4.2013
A slámu na podestýlku mají odkud? To obilí není herbicidy ošetřováno? Tady u nás minimálně 4x za rok, jinak by nesklidili ani zrnko, jen plevel. Další věcí jsou různé technologie pěstování kdy se nízký porost (nevím co tam bylo vyseto) postříká, po... celý příspěvek >
Koňský hnůj, 4.4.2013
Z koňským hnojem mám zkušenost a dovolím si tvrdit že obsahuje zbytky herbicidů, dále si dovolím tvrdit že v pilinách koně minimálně běhají a že by koníčkáři separovali piliny zvlášť a podestýlku zvlášť? Nejspíše se to naháže na jednu kopu, avšak... celý příspěvek >
Zima nekončí, přikrmujte ptactvo, 3.4.2013
Jo jo, nejdříve zmizne slunečnice ale postupně i další zobání, je to jen otázka jak častý je nový přísun. 
Mrazy v březnu 2013, 3.4.2013
To že se nejednalo o Vaše fotky se dá vyčíst z poslední věty. Sdělil jste sice nyní názor na zelináře ale dotaz byl jiný,  týkal se ne Vašich pupenů. Dotaz byl na téma dlouhodobého vlivu mrazů na narašené pupeny.
Další diskuze:  3132333435>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika