Příspěvky uživatele - 133.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování rajčat 2013, 9.5.2013
Nevím kde jste ta semena kupoval, ale již podle názvů by řekl že o F1 je v tomto případě vystaráno a vůbec se neřeší.  Na první pěstová ní jste zvolil podle názvů poněkud "neznámé" odrůdy a žekl bych že budete zklamán, tedy krom radosti z... celý příspěvek >
Okurky do skelníku, 9.5.2013
Já osobně chuti okurek moc nerozumím, pro mne je každá čerstvá dobrá, jen má méně nebo více semen. Jako základní odrůdu pěstuji Superstar a jsem s ní naprosto spokojen.
Bezsemené stolní odrůdy, 2.5.2013
Já si myslím že převážná většina prodejců sazenic-vinařů z našeho jihomoravského regionu, má stolní odrůdy jen jako doplňkový sortiment a jsou víceméně jen distributoři ale ne výrobci. Proto to i ten odrůdový mišmaš, to je moje osobní zkušenost z... celý příspěvek >
Vyštipování poupat u paprik, 2.5.2013
Tak. Mirek
Vyštipování poupat u paprik, 30.4.2013
Jaké to máte odrůdy? Vylamování prvních květů možná funguje u pana Meisla v "laboratorních" podmínkách, pokud je rostlina pěkná tak jako ty vaše tak nevidím ani jeden důvod nějaká poupata vyštipovat. Vylamuji spíše všechny zálistky na stonku do jeho... celý příspěvek >
Rajčata ven?, 30.4.2013
Sadil jsem lilky o víkendu a v nějakých 20ti číslech je zem celkem dost mokrá, slunce a vítr to vysušuje hlavně na povrchu, z mého pohledu ideální stav pro výsadbu, s venkovním výsevem je to už horší, tady pomáhá bílá netkaná. Mirek
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 30.4.2013
Jen pro zajímavost. Kyselina dichlorfenoxyoctová (2,4 - D) je chlororganický pesticid, který proslul zejména jako jedna ze složek defoliantu Agent Orange, který byl masově nasazen americkou armádou během války ve Vietnamu. Užívá se zejména... celý příspěvek >
Rajče Principe Borghese, 25.4.2013
Tak to si nachystejte žebřík, pokud je nebudete vyštipovat. 
Co vaše réva? (2013), 25.4.2013
Když to shrnu, tak takhle to povyskočilo tento týden hlavně díky slunečnému počasí. Na zahradě je to asi poloviční, vyjma Vostorgu, ten statečně drží krok i pod hrází  "Amazonky" na opačném konci města. 
Kdy sundat netkanou textilii, 24.4.2013
Souhlas, klidně ji tam nechte co nejdéle, navíc ochrání rostliny před moc ostrým sluncem a zem před nadměrným odpařováním vody.
Červík v rostlině rajčete, 23.4.2013
Návod máte např. tady. Pokud se mi objevili (naštěstí sporadicky) tak jsem hezky ručičkama prohrábl zeminu, a hrabal a hrabal a hledal v okolí rostlinek. Mirek
Červík v rostlině rajčete, 23.4.2013
Drátovec, larva brouka kovaříka, pěkný hajzlík je to.
Roubování melounů a okurek 2012, 19.4.2013
Já ji viděl jako spolehlivou v tom smyslu že podnož i roub pokračují v růstu ze svých kořenů až do doby srůstu, ale jak jsem již psal, nedařilo se mi takto.
Bariera proti slimakum ze sousedni neudrzovane zahrady, 19.4.2013
Tak toho bych potřeboval alespoň pětatřicet metrů.
Roubování melounů a okurek 2012, 19.4.2013
Já na jazýčkovou metodu nemám "vlohy" a většinou jsem stonek vždy přefikl nebo se začal všelijak klátit. Já bych podnož zapustil hlouběji a zvolil jinou metodu (mezi lístky, proti lístku).
Další diskuze:  2627282930>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika