Příspěvky uživatele - 133.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Svetle zelene sazenice paprik, 13.5.2013
Řešte barvu až budou rostliny vasazeny na stanovišti.
Vystipovani rajcat, 11.5.2013
Trochu záleží i na odrůdě ale v principu se jedná o jednoduchou péči o rostliny. U tyčkových je potřeba včas vylamovat zálistky a pro začátek vést na jeden výhon, můžete odstranit spodní listy pod odplozeným vijanem, přiměřená zálivka a nějaké to... celý příspěvek >
Kaderavost?, 11.5.2013
U mne v Břeclavi zatím jen dva lístky na jednom stromku, jinak vše óká. Postřiky byly provedeny ne zrovna ideálně. Zatím však bylo celkem sucho a teplo, uvidíme co s tím udělá tento fialový hnus.
Choroba rajce, 11.5.2013
Z důvodu nedostatku vhodné zeminy jsem dal do nového skleníku asi 10 cm vrstvu toho nešťastného kompostu z kompostárny smíchaného s koňským hnojem. Vše však bylo více než rok odleženo v mém kompostu a tak už snad nebude problém. Co se přísady týče... celý příspěvek >
Choroba rajce, 11.5.2013 Obsahuje fotku
Fotečky ze včerejšího večera. Některé kelímky vysušené, některé rostliny povalené, přesně tak to vypadá když člověk placený za osm hodin se vrací po více než dvanácti .  Práce je potřebná ale co naštve více je to, že celý týden je nádherně... celý příspěvek >
Choroba rajce, 10.5.2013
Šoky které přísada prožívá, nevyvážená výživa, teplotní šoky, mokro nebo sucho, Vám by se to taky nelíbilo.  Nebojte, jak přijde rajče na místo tak se to radikálně zlepší. Pokud máte jen tenhle odstín tak je to dobré. Já jsem od půl sedmé v... celý příspěvek >
Převislá rajčata do truhlíků, 10.5.2013
Co je zvláštního na roubovaných rajčatech, že jsou tak drahé?? Pro nás malopěstitele nic, vůbec nic, a za 120,- Ká je to jen oblbovačka na zákazníka.
Třešeň Samba?, 10.5.2013
Od zakoupení uplynuly 2 roky a já jsem z té odrůdy docela rozpolcen. Vloni měla pár květů ale ty pomrzly, takže ani jedna třešínka, letos kvetla přenádherně ale plodů že by na "jedné ruce spočítal". Má představa o samosprašnosti (částečné... celý příspěvek >
Dosavadní klady a zápory letošní ovocnářské sezóny, 10.5.2013
Takže, k záporům se ve velkém připojijí všelijaké housenky na jabloních a hrušních, mšice a mravenci na všem, padlí na jabloních, ke kladům krásné počasí, berušky a žádná kadeřavost.
Rajčata ven?, 9.5.2013
Na Marka do země okurka!!! Není to tak nějak? Horší je to že již asi vylezly že? Okurky a lilky mám v tunelu, další tunel bude na melouny.
Rajčata ven?, 9.5.2013
No dík teda, já už mám mrazy vybrány na tři až pět let dopředu, ale zahrada už nebyla rok pod vodou! 
Pěstování rajčat 2013, 9.5.2013
 Ještě k hnojivu, kristalické hnojivo "Start" a "Plod a květ" plně vyhovuje a jsem s ním spokojen. Při případném ošetření postřikem umím přidat do postřiku hnojivo listové.
Rajčata ven?, 9.5.2013
KUKY, Vy už jste jak Honsová, "v pondělí budou mrazíky"!!! Které pondělí a kde?
Rajčata ven?, 9.5.2013
Já na záhonech ještě žádná, chystám se na ně o víkendu, pokud tedy někdo poryje konečně záhony . Sousedi už mají venku rajčata i papriky, v současné době už bych se asi mrazů nebál, spíše kroupy a bouřky by mohly nadělat paseku, pokud bych... celý příspěvek >
Pěstování rajčat 2013, 9.5.2013
Chraňbože abyste si myslel že Vás chci odrazovat, to v žádném případě, naopak sdílím Vaše nadšení (dobře to znám), to co jsem napsal je osobní poznatek a výsledek zkoušení nečeho nového. Hodně mi u těchto prodejců vadí jednak komolené špatné... celý příspěvek >
Další diskuze:  2627282930>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika