Příspěvky uživatele - 133.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata ven?, 20.5.2013 Obsahuje fotku
V této chvíli hledím směrem BV jsa vzdálen 20 km od bydliště a vidím černo ze kterého visí pásy vody. Ani se mi tam nechce.
Rajčata ven?, 20.5.2013
FUJ, nestrašte. 
Rajčata ven?, 20.5.2013
O víkendu jsem vysadil většinu rajčat ven a v neděli večer se nad Břeclaví přehnaly tři bouřky s lijáky. Jsem hodně zvědav jak dopadly ty chudinky na záhonech bo jsem už nestihl dát tyčky a vyvázat je.
Kveten 2013 - kadeřavost broskvoní, 20.5.2013
Před pár lety jsem byl v podobné situaci, nepomohlo nic.
Kveten 2013 - kadeřavost broskvoní, 20.5.2013
To není zase až tak jednoduché. Za začátečníka se nepovažu a přece jsem nestihl postřik tak jak by bylo potřeba. Jelikož jsem zaměstnaný člověk, pracuji mimo bydliště, tak trefit se pozdě odpoledne nebo o víkendu do vhodného počasí a termínu je... celý příspěvek >
Samosprašná třešeň nebo ne, 17.5.2013
Já si o ní našel že je ČÁSTEČNĚ samosprašná už v době kdy jsem ji kupoval a tuto informaci jsem nalezl i uvedených stránkách.
Samosprašná třešeň nebo ne, 17.5.2013
Už jsem to psal v jiném příspěvku, Samba na G5 kvetla jako divá a na stromku zůstalo akorát tak velký kulový.
Vylamování zálistků u rajčat u Bejbina, 15.5.2013
Je jedno jaké má rostlina plody, záleží jaký má růst. Správně jste napsala že se vylamují zálistky u všech druhů tyčkových rajčat, a Bejbino mezi ně patří, navíc nemá zase až tak malé plody.
Co vaše réva? (2013), 14.5.2013
Tak dnes ráno mi pan Celsius ukazova plusovou vosumičku, abych pravdu řekl, tak jsem očekával méně. Pozdě odpoledne jsem chodil po zahradě v mikině a při vození hlíny v kolečkách jsem se nepotil, severák byl dosti nepříjemný. Tak snad je to za... celý příspěvek >
Levne tycky k reve, 14.5.2013
Dvoumetrový bambus vyjde zhruba na 20-25 kč, do dvacky se vejdou 4 ks cca metr nebo 6ks 50-60cm. Používám je k rajčatům a paprikám, ale jak píše kolega výše, tak to v zemi moc nevydrží, zlatý roxor.
Přechod z klasického grilu Weber na plynový?, 14.5.2013
Zvažuji již delší dobu o nějakém plynovém hořáku který by sloužil jen a jen na ohřev žulové desky, bylo by to pohodlnější než nad uhlím nebo dřevem, ale ta vůně ohně a kouře, která grilování provází, se plynem zcela jistě nedá nahradit.
Cuketa na semena, 14.5.2013
Já měl tykve One Ball F1 a semena z nich získaná jsou podstatně větší než ta originální. Podařilo se mi nakonec sehnat origoš a tak jsem je koupil. Uchování semen řeším jen u nedostatkových věcí (určité odrůdy melounů, rajčat, paprik).
Levne tycky k reve, 14.5.2013
Zajděte do nějakého lesíka a jistě tam naklátíte nějaké silnější pruty na hůlky. Když se jedná o jeden rok tak na kráse ani materiálu nezáleží.
Zakaz pestovani vlastnich seminek, 13.5.2013
Ptáci mi v zimě z krmítka vyházeli semínka která teď rostou, já vyplouval pecky z melounů do záhonů a ty taky rostou, to bude celo€U průse(švih).., vidím to nejméně na Guantanámo, v lepším případě Galeje.
Hokaido - problém, 13.5.2013
Takhle umí praskat i melouny, vždy to byla jen kosmetická vada.
Další diskuze:  2627282930>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika