Příspěvky uživatele - 133.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je to monilia laxa?, 24.5.2013
Tak to máte dobrý, u nás už je úplně všechno!
Jahody ze semen, 23.5.2013
Přesadil jsem odrůdy Delician a Grandian (semena vyseta letos) do skleníku, rostlinkám se daří, jsou pěkné, nekvetou ale začaly hodně odnožovat. Odnože jsem začal uštipovat aby se matečné rostlinky nevysilovaly, je můj předpoklad správný?
Co vaše réva? (2013), 23.5.2013
Při současném počasí mám obavu, že než réva odkvete, tak bude lidově řečeno v hajzlu, bohužel. Vzhledem k nádherné násadě květů budu muset něco preventivního vymyslet co nejrychleji. Síry ani mědi bych se nebá protože do hroznů je daleko, jen aby to... celý příspěvek >
Chory vinič?, 23.5.2013
Když hlavu vykopete tak možná se ukáže kde je problém. Vyryl bych ji, zkontroloval kořeny, zakrátil a zasadil do kontejneru kde bych ji nechal ať se ukáže.
Co vaše réva? (2013), 23.5.2013
Kdyby jen mnoho, přípravků je spousta a proto se ptám čím se nyní stříká. Zajímá mne spíše osobní zkušenost diskutujících než nabídka distributorů.
Co vaše réva? (2013), 23.5.2013
Včera jsem viděl u Pavlova pod Pálavou jak to do vinohradu hrne ve velkém. Čím se nyní stříká? To počasí je nešťastné.
Noční teploty pod 10°C - co rajčata?, 22.5.2013
U nás v BV včera večer přišla opět bouřka doprovázená průtrží, poryvy větru a proudy vody způsobily dokonce zatečení do verandy, kousek výše (Hustopečsko) taky dokonce řádily kroupy. Byl to už druhý slejvák během včerejšího dne. Co se teploty týče... celý příspěvek >
Chory vinič?, 22.5.2013
Něco podobného jsem chtěl napsat i já, navíc bych ještě použil na kořeny práškový stimulátor. Takhle se mi vloni podařilo zachránit Vostorg, byl sice menší ale zimu přečkal a zatím roste.
Noční teploty pod 10°C - co rajčata?, 21.5.2013
Kdyby jen vloni, předloni také. Zrovna včera navečer jsem dělal nějaké fotky a prohlížel ty spousty květů na výhonech.
Je to nějaká nemoc nebo škůdce?, 21.5.2013
...Baycor a k tomu jsem dal 2 x Calypso a jednou Vermitec proti škúdcům plus 2 x výživu Sampi Takhle Vám nejspíše ty stromky děkují.
Noční teploty pod 10°C - co rajčata?, 21.5.2013
Připojuji se ke gratulaci a ptám se, kde jste uchovával sazenice? Tipuju to na skleník.
Postřik proti mšicím, 21.5.2013
Nevím jak velké máte stromky ale najděte si tady na diskuzi příspěvky kde se popisuje boj proti mšicím za pomoci lepových pásů (i ode mne je tu z víkendu). Chemie přichází na řadu až v době jejich masového výskytu.
Čerstvě sázeno mám chemicky ošetřit?, 21.5.2013
Nic nestříkejte a neošetřujte, nehnojte,  na tohle je čas až když sazenice obnoví po výsadbě růst. Jak píše Wimpi, sazenice si musí zvykat na slunce, jestli je to možné tak nad nimi udělejte nějaké zastínění, např. bílou netkanou textilií.
Noční teploty pod 10°C - co rajčata?, 21.5.2013
YR pro Břeclav dává 4°C (ještě dopoledne 3°) z pátku na sobotu kdy bude úplněk. Rajčata, buráky a cukety bych nějak zakryl bílou netkanou ale co s nádhernou révou, to by byl o hodně větší průšvih.
Choroba rajce, 21.5.2013
Ještě si pořádně prohlédněte rostliny a hlavně žluté listy zda na nich nejsou svilušky.
Další diskuze:  2627282930>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika