Příspěvky uživatele - 133.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování rajčat 2013, 5.6.2013
Ani raději nechtějte vědět... bídně je slabé slovo.
Rajčata - skvrnité listy - je to plíseň?, 5.6.2013
Pokud bych měl vytrhávat rajčata, která mají takové příznaky, tak mi venku nezůstane ani jedno.
Rajčata - skvrnité listy - je to plíseň?, 4.6.2013
Plíseň to není.
Pěstování rajčat 2013, 3.6.2013
Je dobré, i ze semínek z koupených plodů, z tmavých odrůd chuťově nejlepší.
Rajčata ven?, 3.6.2013
Máte nádhernou přísadu!
Rajčata ven?, 3.6.2013
Asi jsme si nerozuměli, já mívám spodní vodu výše než jsou podlahy ve sklepích a oddrenážování tudíž není možné, veřejná kanalizace je metr nad podlahami sklepů, takže nezbývá než čerpáním snižovat hladinu.
Proč réva nekvete?, 3.6.2013
Tak to Vám neporadím, fosforečná hnojiva podporují tvorbu květů a plodů. Kolik je fosforu ve Vámi uvedených zdrojích, nevím.
Proč réva nekvete?, 3.6.2013
Já takhle u jedné odrůdy čekal 4 roky, nechte nějaký výhon pro příští rok delší, přihnojte na podzim hnojivem podporující tvorbu květů a plodů.
Rajčata ven?, 3.6.2013
Znám to, já musím mít ve sklepě trvale ve skruži kalovku s hladinovým spínačem abych neměl ve sklepích vodu. Čerpadlo v případě nutnosti snižuje hladinu vody která v době dlouhodobých dešťů nebo sněhu nastupuje pod barákem. Deset let trvalo než... celý příspěvek >
Rajčata ven?, 3.6.2013
U nás v BV klesly teploty nejvíce k +4°C. Je dobře že nedošly mrazy (tak jako vloni 3x) protože nepěstují se jen rajčata, ale to chladno a mokro je již značně deprimující. Včera jsem se díval na maloplodé Kiwi a to teprve nyní začíná rozkvétat, o... celý příspěvek >
Pěstování rajčat 2013, 3.6.2013
Tam jsem se díval dosti často protože jsem se dotazoval na salátovku Tburpless tasty green, ale jelikož jsem se odpovědi po měsíci nedočkal... ten dotaz je tam relativně nový a docela mne odpověď překvapuje. Pro nás, jako pro pěstitele-sběratele,... celý příspěvek >
Povadlé okurky, 3.6.2013
Má odpověď směřovala spíše o příspěvek výše, ve Vašm případě bych "orla učil létat".... Co se solárka týče, nepomohly by tři-čtyři dvoukilové halogenky? Že byste trochu přisvítil! 8o) (nefunguje mi vkládání smajlíků)
Rajčata ven?, 3.6.2013
Česnek máme taky moc pěkný, včera moja ulámala rodící se květy a nechala jen nějaké jako orientační pro zrání. Je to tak dobře? Já se chtěl nedříve někoho zeptat... Včera jsem vysadil další rajčata místo zubožených sazenic buráků, buráci skončili na... celý příspěvek >
Roubované melouny - choroba, 3.6.2013
Pro terezec - mnohdy se nedá ani na jednoduchý dotaz odpovědět stručne a krátce, proto se nějakým způsobem snažíme dotaz "rozebrat" a pak odpovídáme v širších souvislostech. Je to proto, že tazatel "laik" to vidí ze svého pohledu, no a my "profíci"... celý příspěvek >
Pěstování rajčat 2013, 3.6.2013
Kumato je licencovaná odrůda pro vybrané producenty, snad jedině že by dělalo sazenice pro velkopěstitele, ale asi by je zase volně neprodávalo. Nevím, tohle je jen můj názor. PS: je Kumato hybrid? Stačí plody z obchodu a musím říci že klíčí... celý příspěvek >
Další diskuze:  2122232425>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika