Příspěvky uživatele - 133.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vydrzi ted rostlinka pod sklenici za jasneho dne?, 11.6.2013
Rostlinku pod sklenicí "uvaříte", místo ní je zakryjte bílou netkanou textilií.
Co vaše réva? (2013), 11.6.2013
Pane Wimpi, podle této teorie by se letos neměla vyskytnout vůbec, neboť za ten jeden den co má léto trvat to prostě nemůže stihnout. 8o))) Ale teď už konec legrace, ráno ve čtyři mne vzbudila průtrž (voda opět hrkla do sklepa) a od té doby prší.... celý příspěvek >
Zahnuté konce letorostů, 11.6.2013
Málo N asi ne, pokud je teplo a vlhko tak to takhle žene.
Paprika - choroba/škůdce, 11.6.2013
Bohužel ta fotka neukazuje celou rostlinu a tipl bych si že paprika jen živoří. Listy se umí kroutit i přehnojením ale tady je hodně žlutozelená barva, tipuji na nejaké ty breberušky.
Vysokým rajčinám netreba odstraniť aj nejaký list?, 11.6.2013
Letos poprvé mám rajčata ve skleníku a zespod vedu druhý výhon protože rostliny jsou hodně mohutné, mají velké listy a velké rozestupy mezi vijany, které navíc vyrašily hodně vysoko. Druhý výhon ze zálistku má oproti "originálnímu" stonku dvakrát... celý příspěvek >
Hokkaido - zlute listy, 11.6.2013
Se sviluškami bojuji již třetí týden, i tam bych hledal příčinu.
Zahnuté konce letorostů, 11.6.2013
Dělá mi to samé, já osobně si myslím že je to normální. Mám to u bujně rostoucích odrůd i u odrůd pomalusrostoucích, prostě skoro u všech. Vyjímkou jsou nově vysazené malé sazenice. Réva roste v současných podmínkách jako divá, i ty rozestupy mezi... celý příspěvek >
Černí mravenci na jabloni, 10.6.2013
Nejdříve natřete pás na kmen aby mravenci nemohli na strom, rovněž je nutno dát pozor aby se ani větvě nebo listy nedotýkaly čehokoliv v okolí, každé místo po kterém by mohli mravenci přelézt na strom musí být natřeno lepem, tzn. i ten kůl ke kterému... celý příspěvek >
Černí mravenci na jabloni, 10.6.2013
Pokud se tam objeví mravenci tak to znamená že už jsou tam mšice.
Co vaše réva? (2013), 10.6.2013
Vypadá to že postřik zabral a že jsou fleky zespod listů zaschlé, navíc bylo tři dny krásně a nespadla ani kapka vody, rovněž bylo větrno a rosa na listech se netvořila. Na zahradě jsem ošetřil také ale tam jsem ještě žádnou chorobu nenašel.
Co vaše réva? (2013), 10.6.2013
Řekl bych že Vaše réva je celkem zdravá s ohledem na pěstování v nádobě a že určitě nebude problém ji uhlídat pokud je pod "nosem". Padlí se projevuje podélnými skvrnami na vyzrálém dřevě ale jak píši výše, neměl by být problém ji uhlídat. Přeji... celý příspěvek >
Vadnutí listů u papriky, 6.6.2013
Růžový prášek Defeat Dust, nově Cytrol Dust, funguje skvěle.
Opylení bez včel, 6.6.2013
Když se dívám na ty zdravé plůdky tak se musím zeptat, ošetřujete proti škůdcům? Já v této fázi už mám minimálně polovinu napichaných.
Jak jste dopadli s úrodou?, 6.6.2013
Ne vše co je venku stojí za velký kulový, musím pochválit např. jahody, česnek, hrách, nakladačky (zatím). Rajčata, lilky a papriky venku jsou zatím o ničem, buráky jsem vyhodil, další lilky, melouny a cukety ještě nevysadil. Přestalo pršet, ale je... celý příspěvek >
Podestýlání jahod proti plísni, 5.6.2013
Část jahod máme na černé netkané textilii a část na černé PVC folii. Na to jak je mokro vypadají jahody nádherně, plíseň žádná a mají hodně velké plody, dlouho tak velké nepamatuji. Jen jim chybí sluníčko k větší sladkosti.
Další diskuze:  21,  22,  23,  24,  25  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika